Strana 9 z 9 PrvníPrvní ... 789
Zobrazit výsledky od 121 do 126 z 126

Téma: Serialy

  1. #121
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  2. #122
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    583


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Serialy

    https://www.csfd.cz/film/902757-damsky-gambit/prehled/ Prijemna miniserie na 2-3 vecery.
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  3. #123
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Serialy

    pro mě top scifi:

    Hvězdná brána (nutné vidět pilotní film a dále navazující filmy mezi sériemi, i když příběh není ve všech epizodách, takže je možné vynechat některé díly(ale to by bylo rouhání))
    Hvězdná brána: Atlantida (nutné vidět předchozí Hvězdnou bránu, dle mě lepší než Hvězdná brána)
    Star Trek: Enterprise (začíná jako klasický Star Trek, některé epizody dost nudné, od 3. série přidává příběh a překonává vše, co bylo do té doby ve Star Treku natočeno)
    Battlestar Galactica (příběh od začátku do konce, hraje se hodně s psychologií postav)
    Babylon 5 (příběh od začátku do konce, nutné sledovat vše, protože finální vyústění pak dostává úplně jiný rozměr, nejlepší příběh ze všech scifi)
    Firefly (spojení scifi a westernu, really)
    Rick a Morty
    Futurama
    Červený trpaslík
    Hrdinové
    Westworld (skvělá 1. série, spojení scifi a westernu podruhé, really)
    Misfits: Zmetci (něco jako Hrdinové, ale tohle jsou spíš antihrdinové :))
    Návštěvníci (česká klasika)
    Naposledy upraveno Kotel; 02-02-21 v 17:58.

  4. #124
    Profesionální člen Avatar uživatele Eidam
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    348


    Odpověď: Serialy

    Momentálně dívám ne Better call Saul (něco jako prequel k Breaking Bad)

  5. #125
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Serialy

    Osobně nejsem zastánce seriálů, ale taky bych se rád podělil s tím, co jsem za poslední dobu viděl:

    Shameless - 11 sérií, díly většinou po 40-60 minutách, chytlo mě to zezačátku, protože to byla taková ta netypická americká rodinka - fotr alkoholik, o rodinu se stará nejstarší sestra, která šuká kde s kým a taky si ráda přihne, bylo super sledovat ten vývoj těch postav, protože se to točilo celkem 11 let, doporučuju hlavně pro lidi, co se chtějí zdokonalit v slengový ajině, protože tý je tam mrtě

    Hvězdná brána: SG1 - jak zmiňoval výše Kotel, je to prostě jeden ze seriálů co by měl každej vidět, jinak bude dostávat moove ode mě na TSku, nemohu zapomenout jak jsem jako malý utíkal ze základky domů abych to stihnul na Nově, prostě těžká nostalgie a hodně super příběh, do tý osmý série, potom už to stojí za píču


    The Witcher
    - hodně lidma kritizovaný seriál, patřím mezi ně, protože dát černýho elfa bylo zvěrstvo, ještě pro mě jako fanouška knih a her, krvácely mi oči. Ale suma sumárum ty povídky byly zpracovaný dobře a efekty a celkovej dojem z toho seriálu jsem měl dobrej, až na ty černý elfy no :DD, prostě Netflix

    Southpark - klasika, netřeba komentovat asi

    Family Guy - rozhodně jeden z nejlepších animovaných seriálů, tuna černýho humoru a spousta gagů co odjebe dekel každýmu, rozhodně super seroš pro lidi co maj rádi černej humor

    čau grakone


  6. #126


    Odpověď: Serialy

    Tak seriály mám taky rad.. :D jak bylo zmíněno tak dva a půl chlapa pak pernikovy táta pak jmenuji se earl to je klasika [když jsme u té klasiky tak určitě hospoda a compback nebo jak to je :D atd] :D
    Ale pak taky doporučuji The Umbrella Academy vikings taky určitě génius a ještě mirow/sklo a taky the blacklist..atd.. to je asi pro začátek vše.... :D
    Ale je toho určitě víc.. :D ale já toho moc nesleduji nejsem moc seriálový tip spíš filmový :D
    Přeji všem co to čtou hezky den.. :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •