Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 36

Téma: Map "mejkři" pro novou mapu na JB ?

Threaded View

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Question Map "mejkři" pro novou mapu na JB ?

    Zdravím, chtěl jsem se zeptat asi by se tu nenašel nějaký vícezkušený tvůrce map na novou mapu pro jailbreak..
    Mno poslední den přemýšlím nad tím, že už nějaký JB turnaj proběhl a celkem dost lidem se to líbí což je fajn a poslední dobou frčí olympiada
    Tak mě napadlo zda by se našli zájemci co by se pustili do mapy, kde by se daly všechny lepší atrakce, na kterých bych se sváma domluvil, aby prostě admini nemuseli během turnaje 3x měnit mapu..
    Mohl1 by se tam dát olympijské kruhy někde, nějaky dobry flek pro spawn né jen klasické cely a to třeba udělat mapu na zimní olympiské hry a na normální, jestli mě chápete :)
    Nápadů mam v hlavě spoustu ted jen ti zájemci a hledám někoho kdo se do toho opravdu pustí a bude to kvalitní, pěkná práce a nebude to trva dél jak rok a nebo se vůbec do toho nepustí, jak už se tu jednou stalo ..
    A také mě zajimá váš názor jestli si myslíte že je to aspon solidní nápad nebo asi je to blbost a nemáme se do toho vůbec pouštět, takže pište jak názory tak vážní zajemci s nějakyma zkušenostma :)

    S pozdravem

    3k a Jerry

    E: Ještě mě napadlo že by se mohli pozvat lidi i pomocí YT pokud by se zas našel někdo kdo umí dělat pěkné movička, ale samozřejmě záleží na vás kolik se tu najde lidi co chtějí pozvednout trochu tenhle portál.. Sehnat pár lidi navíc, když je tolik jb adminu a spešlu co by mohli hlídat servery by nebylo na škodu :)
    Naposledy upraveno 3k a Jerry; 03-09-13 v 18:17.


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •