Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 36

Téma: Map "mejkři" pro novou mapu na JB ?

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Question Map "mejkři" pro novou mapu na JB ?

    Zdravím, chtěl jsem se zeptat asi by se tu nenašel nějaký vícezkušený tvůrce map na novou mapu pro jailbreak..
    Mno poslední den přemýšlím nad tím, že už nějaký JB turnaj proběhl a celkem dost lidem se to líbí což je fajn a poslední dobou frčí olympiada
    Tak mě napadlo zda by se našli zájemci co by se pustili do mapy, kde by se daly všechny lepší atrakce, na kterých bych se sváma domluvil, aby prostě admini nemuseli během turnaje 3x měnit mapu..
    Mohl1 by se tam dát olympijské kruhy někde, nějaky dobry flek pro spawn né jen klasické cely a to třeba udělat mapu na zimní olympiské hry a na normální, jestli mě chápete :)
    Nápadů mam v hlavě spoustu ted jen ti zájemci a hledám někoho kdo se do toho opravdu pustí a bude to kvalitní, pěkná práce a nebude to trva dél jak rok a nebo se vůbec do toho nepustí, jak už se tu jednou stalo ..
    A také mě zajimá váš názor jestli si myslíte že je to aspon solidní nápad nebo asi je to blbost a nemáme se do toho vůbec pouštět, takže pište jak názory tak vážní zajemci s nějakyma zkušenostma :)

    S pozdravem

    3k a Jerry

    E: Ještě mě napadlo že by se mohli pozvat lidi i pomocí YT pokud by se zas našel někdo kdo umí dělat pěkné movička, ale samozřejmě záleží na vás kolik se tu najde lidi co chtějí pozvednout trochu tenhle portál.. Sehnat pár lidi navíc, když je tolik jb adminu a spešlu co by mohli hlídat servery by nebylo na škodu :)
    Naposledy upraveno 3k a Jerry; 03-09-13 v 18:17.


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    49

    Odpověď: Map "mejkři" pro novou mapu na JB ?

    Trenky ted na něčem maká :)
    Mám nápad na atrakci : Bazén, ale né klasický. Bazén jako závod, zatáčky atd :)

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Map "mejkři" pro novou mapu na JB ?

    Jak říkám napadu je spousta, nejde jen o něj vím že tu běhá hodně lidí, kteří dokažou dělat solidní mapy :)


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  4. #4

    Odpověď: Map "mejkři" pro novou mapu na JB ?

    Kámo, mám teď v záloze 2 mapy, na kterých pracuju. Ono je sice hezké, že si podáš žádost na nové mapy, ale věř mi, že udělat nějakou takovou zrovna na jb je docela dost těžké, gord když člověk jako já má teprv základní zkušenosti s hammerem.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Map "mejkři" pro novou mapu na JB ?

    "Kámo" :D
    gord když člověk jako já má teprv základní zkušenosti s hammerem.
    tys to nečetl že ?
    Řekl bych že asi nevíš víc věcí, ale neva :)


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  6. #6

    Odpověď: Map "mejkři" pro novou mapu na JB ?

    unimu pridat, sprovoznit arizonu a chcel by som si aj este zahrat cartoonsy
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  7. #7
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Map "mejkři" pro novou mapu na JB ?

    Keď čítam tie komenty, tak sa strácam.

    Inak nápad genitálne geniálny. Len teraz si neviem spomenúť, kto robil tie mapy... Inak by to perfektne urýchlilo Turnaje aj olympiádu. Gute ideee. Navyše to uľahčí stráženie hráčov, ušetrí čas a turnaje môžu byť aj častejšie.

    :*

    Takže sa hľadá niekto, kto vie robiť mapy.
    Naposledy upraveno Charon35; 03-09-13 v 21:38.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Map "mejkři" pro novou mapu na JB ?

    Tak cháron konečně první kdo na to přišel, nevím jestli se to dá stihnout za 3 měsícě aspon nějaka prvotní verze mapy + nějaky jednoduchy movičko, ale pokud stím váháte tak se rozhoupejte a dejte vědět :)


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  9. #9
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Map "mejkři" pro novou mapu na JB ?

    No kecať na adminov ide každému, ale som zvedavý, či sa tu nájde aspoň jeden, ktorý by mu s tým pomohol...
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Map "mejkři" pro novou mapu na JB ?

    Tak jeden by se už našel, tak mě pište jake by jste si tam představoval1 atrakce pro zimní / vánoční mapu, tak mě tam proboha nepište beach volejbal ..každý nominujte 3 pokud to tady už padne a máte stejnej názor tak palečkujte.. Napište tam i kterou tam absolutně nechcete ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  11. #11

    Odpověď: Map "mejkři" pro novou mapu na JB ?

    ice hockey, nejaka prekazkova draha s ladom, skutry
    nwm aka by sa nehodila, skor aby tam bolo co najviac atrakcii
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Map "mejkři" pro novou mapu na JB ?

    Určitě je tam v plánu co nejvíc atrakcí ice hockey je na číslu 1. takže stím se počítá.. skutry som dluho rozmyšlal jak je udělat aby to nebylo stejne jako na jb_mountains - snow .. pokud má někdo nějakej rozumnej návrh a přemýšlel u toho nějakej čas tak sem sním ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  13. #13

    Odpověď: Map "mejkři" pro novou mapu na JB ?

    Se teda nejdřív rozhodněte jaké atrakce chcete a pak teprve robte na to mapu. Udělejte nějaké ankety nebo tak něco.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Map "mejkři" pro novou mapu na JB ?

    Ted přemýšlím zda si vubec o tom co si napsal přemýšleš ? Nedostal si ránu po hlavě ? Na co anketu, když každej může napsat co tu chce ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  15. #15

    Odpověď: Map "mejkři" pro novou mapu na JB ?

    Ok jak chceš, byl to jen návrh.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •