Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Vybírání zbraní

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    49

    Vybírání zbraní

    Ahoj, bylo by dobré nějak upravit menu na výběr zbraní, né že by mi toto nevyhovovalo, ale když se votuje mapa a do toho začíná nové kolo.. tak se občas stane že se nevybere žádná mapa, nebo votne jen nějakej tunta a třeba zrovna jail_arizona. :)

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Gregyy
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    296

    Odpověď: Vybírání zbraní

    Myslím že nesmysl.. kolikrát se ti stane, že takhle votneš jinou mapu než chceš?..
    Strašně málokdy.. a tím, že jeden votne například tu Arizonu se nic nestane když dalších 10 hráčů hlasuje pro něco jíného..

    Pravý bojovník není ten, kdo jenom vyhrává, ale ten, kdo je stokrát dole a stokrát to nevzdává.

  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    49

    Odpověď: Vybírání zbraní

    Asi jsi to špatně pochopil .. když je konec kola a má se votovat, tak ty se respawneš a ukáže se ti shop/menu se zbraněma a nestihneš votnout, občas se stane že vyhraje nějaká mapa s jedním hlasem, protože hlasoval jen 1 hráč (ten který votnul dřív než se spawnul). Bylo by dobré to menu se zbraněma udělat úplně normálně jako máš na střílecích serverech, mimo sniperek.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Gregyy
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    296

    Odpověď: Vybírání zbraní

    Tak by to byly zbraně.. to by bylo pro 5, 6 CT... ale shop u T stejně zůstane tak, jak je teď takže by to nic nevyřešilo a upřímně...kolikrát se ti tohle stalo? já nevím, ale map už jsem pár votoval a mě se asi jednou.. nebo dvakrát stalo, že jsem nestihl votnout, ale vždy to stihlo alespoň těch 10 hráčů..
    Je to můj názor, ale přijde mě to zbytečný.

    Pravý bojovník není ten, kdo jenom vyhrává, ale ten, kdo je stokrát dole a stokrát to nevzdává.

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele See me
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Zlínsko
    Příspěvky
    199

    Odpověď: Vybírání zbraní

    Přikláním se ke Gregymu ;)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •