Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Monitor 19´´ widescreen 16:10 - rozlíšenie

  1. #1
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Monitor 19´´ widescreen 16:10 - rozlíšenie

    Zdar,
    keďže som ovca a idem s davom, tak som zarebeloval a kúpil 19´´ widescreen od HP s pomerom 16:10. Takže idem proti meanstreamovému pomeru 16:9. No a k veci. Má niekto takýto pomer? Skúšal som rôzne rozlíšenia (aj vlastné podľa odporučení) a najlepšie mi vyšlo 1280x800 (aj v csku). Na filmy je to super, csko sa dá zvyknúť, ale napr. fórum mám hrozne rozťahané. Aké máte s týmto pomerom rozlíšenie vy? (ak to tu vôbec niekto má)
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  2. #2


    Odpověď: Monitor 19´´ widescreen 16:10 - rozlíšenie

    Jaký je to přesně typ?

  3. #3
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Odpověď: Monitor 19´´ widescreen 16:10 - rozlíšenie

    Citovat Původně založeno sedly Zobrazit příspěvky
    Jaký je to přesně typ?
    Nie je to jedno? Je to HP L1908w.

    Inak fakt nepochopím aký blb mi dá palec dole ešte aj v tomto poste :D No comment.. :D
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  4. #4


    Re: Monitor 19´´ widescreen 16:10 - rozlíšenie

    ja mam tiez 19" 16:10 ...vo wine mam 1440x900, v csku 1280x800
    ako roztahane forum? ci len roztiahnute na celu sirku bez nejakej deformacie?

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*



    Re: Monitor 19´´ widescreen 16:10 - rozlíšenie

    Čus, já mam taky 16:10. Rozlišení v csku i ve winech mam 1920x1200 a sem s tim spokojenej. Jen je naprd, že pár her nepodporuje těch 16:10 a mam pak nahoře a dole černý pruhy, ale to je u hodně málo her.

  6. #6
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Monitor 19´´ widescreen 16:10 - rozlíšenie

    Citovat Původně založeno Lakaj Zobrazit příspěvky
    ja mam tiez 19" 16:10 ...vo wine mam 1440x900, v csku 1280x800
    ako roztahane forum? ci len roztiahnute na celu sirku bez nejakej deformacie?
    Roztiahnuté na celú šírku. Akože sedí ako má, ale teraz mám na celý monitor 2 posty. Predtým to bolo viac, ale to je asi len tým rozlíšením no (900 na výšku je vcelku málo). Asi si budem len musieť zvyknúť. :/ 1440x900 mám sploštené (vysoké hlavy) a 1920x1200 to máš asi na viac palcovom monitore. Lebo na 19tke mám namiesto ikoniek mravce :D
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •