Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 21 z 21

Téma: Mapy-úpravy

  1. #16
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Mapy-úpravy

    To zní pěkně, ale muselo by se to nějak domyslet. Např. jak by to bylo s deathmatchem? To by potom nebylo možno hrát deathmatch na acer mapách, což mě osobně docela baví a hráče řekl bych také.

  2. #17
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Re: Odpověď: Mapy-úpravy

    Co je teraz 2ka, tak by zostala tak jak je. Len by pribudol dalsi a potom by sa to nejak podelilo ale henten by sa nijak nemenil. Tak ze by teoreticky ani praca nepribudla. Zaplnit servery by nebol problem si myslim.

    Citovat Původně založeno Does Zobrazit příspěvky
    To zní pěkně, ale muselo by se to nějak domyslet. Např. jak by to bylo s deathmatchem? To by potom nebylo možno hrát deathmatch na acer mapách, což mě osobně docela baví a hráče řekl bych také.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  3. #18
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Mapy-úpravy

    Aha, takhle.. problém by tu určitě nebyl, ve špičce jsou oba servery plné (než se votne mapa s acerem a půlka hráčů dostane ban).

    Takže jestli to správně chápu, tak by to potom vypadalo následovně: Knife 1 (rank; mapy s acerem), Knife 2 (fun-DM - ten bych tam nechal možná i trvale; všechny mapy) a Knife 3 (rank; mapy bez aceru) ?

    Před časem mě ještě napadl jeden koncept knifu, možná je to blbost a neuchytilo by se to, ale mě to přišlo docela zajímavý. Šlo by v podstatě o stejný server, jako je klasický DM (cca těch 20 slotů), akorát only knife. Na začátku každé mapy by se hlasovalo, zda chtějí mapu hrát jako 1hp, 35hp nebo 100 hp.

  4. #19
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Re: Odpověď: Mapy-úpravy

    Citovat Původně založeno Does Zobrazit příspěvky
    Aha, takhle.. problém by tu určitě nebyl, ve špičce jsou oba servery plné (než se votne mapa s acerem a půlka hráčů dostane ban).

    Takže jestli to správně chápu, tak by to potom vypadalo následovně: Knife 1 (rank; mapy s acerem), Knife 2 (fun-DM - ten bych tam nechal možná i trvale; všechny mapy) a Knife 3 (rank; mapy bez aceru) ?

    Před časem mě ještě napadl jeden koncept knifu, možná je to blbost a neuchytilo by se to, ale mě to přišlo docela zajímavý. Šlo by v podstatě o stejný server, jako je klasický DM (cca těch 20 slotů), akorát only knife. Na začátku každé mapy by se hlasovalo, zda chtějí mapu hrát jako 1hp, 35hp nebo 100 hp.
    To tiez nie je zly napad. Len klasicke mapy by sa asi neuchytili, to by kolo trvalo hodinu, nez by sa vsetci ponachadzali, neviem no.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  5. #20
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Mapy-úpravy

    Tak bylo by to DM, takže pokud by se server uchytil a naplnil, určitě by to nebyl problém, naopak by se nechodilo pořád po dvou a více, jak si pořád každý stěžuje.

  6. #21
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940

    Odpověď: Mapy-úpravy

    Ak by si dali mapy ako sú fun,pool ,alebo napr mapy z aimu :3 tak to by nebolo také zlé.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •