Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 58

Téma: Nevim proc jsem dostal ban od Juroba

  1. #1
    Unregistered
    Guest

    Nevim proc jsem dostal ban od Juroba

    Ahojte ve spolek,

    posuzivam svuj nick uz nejmene 4 roky mam Ing. [M]sK* nekdy pouzivam jen MsK.

    Pokud admin neveri necht se zepta Karla Stepanka alias danika - admin na kotelne (bydlime ve stejne dedine). On to potvrdí.

    děkuji za kladné vyrizeni žádosti.

    Misak

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Nevim proc jsem dostal ban od Juroba

    a za co si dostal ten ban ?

  3. #3
    morbe
    Guest

    Re: Nevim proc jsem dostal ban od Juroba

    to se tezko zjistuje, kdyz to dite dava takovy reasony
    http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=4354

  4. #4

    Re: Nevim proc jsem dostal ban od Juroba

    Je tam napsáno "Podfukár" což je tak neurčité, že nikdo neví jen Jurob. Musíme počkat co Jurob na to

  5. #5
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    AIM sekce
    Příspěvky
    213

    Re: Nevim proc jsem dostal ban od Juroba

    jurobe hod mi sem casy z dema nebo zaznam nejakych nadavek z chatu jo:) protoze jestli je to ban kvuli necemu jinymu tak bez za roh a liskni si

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Martin
    Příspěvky
    445

    Re: Nevim proc jsem dostal ban od Juroba

    Je to BAN za podfukovanie, po anglicky cheatovanie, sry že sa vyjadrujem slovensky a nie anglicky.
    Stiahnite si záznamy hltvčko, tuční. http://csko.cz/dema/classic/classic-...6-de_train.dem

    Už ani BANy za podfuky nemôžem dávať, joj... nikde není napísané, že sa v reasone musím vyjadrovať anglicky, tučkovia...

  7. #7
    Unregistered
    Guest

    Re: Nevim proc jsem dostal ban od Juroba

    To je moc na me ale i tak budu psat slusne. Rád bych požádal i jiného admina, aby byl tak laskavý a přezkoumal to Jurobovo demo. Nemam nic proti tomu kdyz dáš ban hrači, který cheatuje. Ale mě jsi dal ban, aniž by jsi si to demo pořádně prohlédl. Nejsem žádné malé dítě abych musel cheatovat. A pokud víš tak na server kotelna hraji hrači ze Slovenska i České republiky, nebylo by teda od škody to příště napsat v angličtině. Taktéž jsem nevěděl co tím myslíš ;O).

    S pozdravem

    Misak

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Nevim proc jsem dostal ban od Juroba

    Jur0b není normální to víš? Tak se nediv že si dostal ban... To mi připomělo, že prý můj přítel BoB dal na classicu na jednu ránu headshot deaglem a prý dostal ban ( to je důkaz že se jedná o vzteklouna ):D. Jur0be snaž se udržet nervy, než nás tu všechny zabanuješ.

  9. #9
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Martin
    Příspěvky
    445

    Re: Nevim proc jsem dostal ban od Juroba

    02:30 - o tom tučkovi pod vlakom nemohol nijako vedieť za využitia základných 5 ľudských zmyslov bez pomocných softwarow0w~, šanca, že tam niekto bude, keď neberiem ohľad na psychiku hráčov, ktorí hrali zrovna na serveri, ale priemernu psychiku hráčov z vlastnej skúsenosti, a ich brain, bola najmenej 1 ku 48, pričom psychiku toho hráča určite nepoznal a ani psychiku viacerých hráčov, pričom náhoda, že ich psychika ich mozgu vyšle príkaz, aby niekto išiel tam, bola veľmi malá. Jedine, že by poznal nejakého protihráča, ktorý tam chodí každé kolo alebo väčšinu kôl a jeho psychika vyslala jeho brainu príkaz, aby tam skúsil vystreliť, lebo je to ekonomicky výhodnejšie ako tam nevystreliť pri rushovaní na 1tku, ale ten istý hráč bol ďalšie kola inde, takže keď sa na to pozrieme z toho sociálnodemokratického hľadiska, je to na 2,083% podvod (z môjho hľadiska, yes).

    5:17 - Áno tuční, viem, že sa to dalo brainom, takže buď hráč dokáže až takto silno rozmýšľať, ako len málo ľudí, alebo využil WH, pričom reakcia väčšiny ľudí, ktorí už majú ako tak skúsenosti s wall hackom, by reagovali rovnako. (Pre tučných - nepoznám toho hráča, tak nwm aký má brain a nepíšem tu, že to bolo určite WH, ani, že ten brain nemôže mať)

    08:07 - Môžno má hráč taký brain, že presne vedel odkiaľ bomba pípa, a že je lepšie namieriť rovno na ňu, aby mohol zabiť toho, kto to bude defusovať.

    09:50 - Prehodil si na knife a hneď na gun, akoby vedel, že som od neho dostatočne vzdialený na to, aby som vybehol a dal som ho, ale mohlo to byť brainom!

    12:24 - Zalezený hráč mohol vybehnúť, takže podľa mňa ten hráč taký brain nemá, aby dokázal tie predchádzajúce časy takto dať

    12:39 - Oveľa väčšia šanca bola, že tuleň zostal pod vlakom, yes.

    12:49 - Síce dupol, tak ale nwm, mno, yes, tak len.

    Posúď Kotel :/
    Ešte než som mu dal BAN, mi tučný malý skenzor a Foxik hovorili, že má na 100% WH, že nemusím ani spectovať, tak ale ja som spectol.

  10. #10
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Martin
    Příspěvky
    445

    Re: Nevim proc jsem dostal ban od Juroba

    Jžš, tučko čo sa do toho nevyzná... vôbec ho nepoznáš a nwš kde to bolo ani nič. BAN som dal za WH, demo dôkladne preskúmavať nemusím, keď viem, že WH máš. Myslel som, že po slovensky viete lepšie ako anglicky, gayi a vyjadrovať sa môžem tak, ako uznám za vhodné, pokiaľ proti tomu Kotel niečo nemá.
    Naposledy upraveno Jur0b; 03-12-10 v 19:54.

  11. #11
    Unregistered
    Guest

    Re: Nevim proc jsem dostal ban od Juroba

    Nemyslis ze kdybych mel WH tak bych mel jine score? Nerikam ze jsem skill ale csko hraji jiz nekolik let. Zacinal jsem jeste na vetrniku, jestli ti to neco rika. A jeste nikdy jsem zadne cheaty nepouzil. hraji to pro zabavu ne proto abych si honil ego. Jak jsem Ti již psal nejsem ditě tudíž software nepouzivam. Doufam ze Kotel rozhodne moudre.

    PS.: na Kotelne jiz hravam nejaky ten den a nikdo mi jeste nenapsal ze mam WH :O).

    S pozdravem

    M.

  12. #12
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Martin
    Příspěvky
    445

    Re: Nevim proc jsem dostal ban od Juroba

    Všetky tieto výroky môže napísať každý gay, čo dostal BAN za WH. WH sa posudzuje podľa hry, nie podľa mena, priezviska, dátumu narodenia a tak...

  13. #13
    Unregistered
    Guest

    Re: Nevim proc jsem dostal ban od Juroba

    Jak jsem napsal. Necham to at to posoudi Kotel, s Tebou se mi nechce vubec o nicem diskutovat.

    Preji Ti prijemny vecer.

  14. #14
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Martin
    Příspěvky
    445

    Re: Nevim proc jsem dostal ban od Juroba

    Huhuhu

  15. #15
    Kotel
    Guest

    Re: Nevim proc jsem dostal ban od Juroba

    Bylo tam par momentu, kdy neni zcela jasne, proc jsi se tak rozhodoval, ale takovych akci ma dobry hrac spoustu. Ve hre je nekdy tezke odhalit wh, takze davam unban.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •