Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 25

Téma: NS a? unban

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    May 2013
    Příspěvky
    4

    NS a? unban

    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 82075)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] Duvod banu: 'city mas'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): NS a?
    [AMXBANS] Tvuj nick: NS a?
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_ID_LAN
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1315046525
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 46.13.230.94
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 46.13.230.94
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: mrtve deti v zivom plote
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Mega pub
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ===================================

    Rad bych chtel vedet za co zase mam dalsi ban ...nejake demo ci neco by jsem rad kouknul ....

  2. #2
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: NS a? unban

    3necky:

    Ban udělen na základě hlavně AB v těchto demech po diskuzi asi 6 adminů. Teď když to AB máme i na demech, přidám jedno HLTV, kde je taky víc než jasné.

    http://csko.cz/dema/upload/dir/nsa_nuke.rar čas: 6:47, 10:30
    http://csko.cz/dema/upload/dir/nsa.rar čas: 18:18, WH situace od 24:05 až do konce, hlavně konec!
    http://csko.cz/dema/upload/dir/HLTV.rar (napojen 2:05 jako NS a?, kolem 8:25 rename na i.|L) čas: 17:10 a 22:18

    za mna pekne zapinas a vypinas na deme je vidno AB a aj WH, skus si obhajit tieto casy
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985

    Re: NS a? unban

    Jak už jsem několikrát řekl, AB tam vidím.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Hajjas
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Trenčín SVK
    Příspěvky
    740

    Odpověď: NS a? unban

    zrovna včera sme to riešili
    za mňa je tam to AB - 18:18! to by som bez dlhého rozmýšľania banoval pri každom hráčovi...


    schranz http://www.youtube.com/watch?v=6KZSyYGxf6M
    ---------------------------------------------------
    "I kdyby cheatoval Váš koberec tak unban nemůžeš dostat"
    ---------------------------------------------------
    cheaterov mi môžete hlásiť(písať) na steame ;) ..kto nemá steam, píšte cez !
    ..vždy napíšte nick cheatera!

  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: NS a? unban

    Tak konečně ho někdo vychytal, good job kluci :)) AB je tam jasné + i to WH
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    May 2013
    Příspěvky
    4

    Odpověď: NS a? unban

    dneska jdu na pivko nebudu to dnes resit normalni lidi se chodi v patek bavit, zitra vam zkusim napsat nejake pokud moznokladne argumenty , ale jak vidim uz dlouho si na me brousite zuby a uz jsem to cekal takze to mozna ani cenu mit nebude , uz hraju csko nejakej patek a popisovat presne do detailu presne killovaci proce a predtuchy neni vubec jednoduchy,kdyz mate nejakej urcitej styl hry at agresivni ci defenzivni je to jedno...ale SOUND SOUND SOUND MORE SOUND ! to je moje teorie o tom bych mohl mluvit hodinu delal jsem admina na fakahede ,ktera jelikoz kvuli upadku csku se z ni stal bordel a vim o cem mluvim !

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Byznis
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Nitra Slovakia
    Příspěvky
    1,115

    Odpověď: NS a? unban

    jajsem delal admina na marse , jelikos prisli martani s AB ktore zakryvali , tak som odletel na inu planetu .... chod radsej na pivo a tam klam kamaratov s picovinamy :D

  8. #8
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: NS a? unban

    Chtěla bych jenom dodat že "SOUND, SOUND MORE SOUND" na aimbota neplatí :)) Jakožto, že jsi zkušený cheater se divím, že nepoužíváš silent či met0ri, docela profláklé AB tě prozradilo..
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #9

    Re: NS a? unban

    nejake to ab som u teba videl uz davnejsie viac krat, len nikdy som akurat netocil a z hltv sa to velmi neda riesit :) pocas tocenia max 1-2 casy...vacsinou 1 alebo ziaden...
    hlavne situacie ked si strielal na vzdialeneho hraca a zrazu ti to skocilo na niekoho z tvojho tymu co akurat prebehoval pred tebou
    (dema som nevidel)

  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: NS a? unban

    Citovat Původně založeno MarcelloR
    Síce môj názor je zbytočný a nepotrebný, ale tak keď už som si pozrel tie demá, tak môj záver:

    demo nsa_nuke : Tam sa stačí pozrieť na tvoje reagovanie ako sa správaš, keď niekto ide červenú alebo nejde. Takto sa dá reagovať len s WH... a ten čas 10:30 je jasné WH.
    demo nsa: 18:18 AB..., od 24 je tam to WH krásne vidieť.

    Ďalej už ten tvoj post hovorí, že niečo nie je v poriadku. Najprv napíšeš, že normálni ľudia sa chodia v piatok baviť(podľa mňa to je tvoj pokus o urážku) a táto veta ma naozaj zaujala : " a uz jsem to cekal takze to mozna ani cenu mit nebude " a prečo si to čakal? :D ak by si nemal nič, tak sa nemáš čoho báť a ani by si na také veci nemyslel. Vieš ako, kto má čisté svedomie sa nemusí za seba otáčať :)

    Ďalšie znaky cheatera? Začne sa brániť tím, že to hraje už dlho a odvoláva sa na sound :) Mne každý jeden dobrý NSák smrdí :) A pravdu povediac ty si mi padol do oka na d2 only. Rozdával si, ale keď som sa na teba pozrel ako hráš, tak podľa tvojho hracieho štýlu si mi vôbec neprišiel ako dobrý hráč, ale kedže ma už spectovanie nebaví, tak som sa na teba vysral. Vidím, že som spravil chybu a mal som si na teba lepšie posvietiť.

    Každopádne aj na psa dôjde mráz a 3necky si zaslúži pochvalu:)
    ..
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #11
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Odpověď: NS a? unban

    Demo nsa.rar jsem videl uz driv a situaci 18:18 jsem si zatim jinak nez AB vysvetlit nedokazal, jednou ti to divne cuknout muze, co ja vim ses mohl leknout bubaka, ale ze ti to opakovane mechanicky stahuje cross smerem k tvemu hraci?
    A 24:00: To ti probehne vlastni hrac kolem schodu, po nikom nestrili, ani nikdo po nem, a ty nabehnes na tuhle pozici s predstrelem? Dalsi bubak?

    3necky klobouk dolu...
    Editnu az se dostanu k ostatnim demum, nedele/pondeli...


  12. #12
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: NS a? unban

    hele,já nechci nic řikat.Ale se mnou to nikdo neřešil.To za 1) a za 2)kromě toho času 18:18 tam nic neni.Tohle nevim,jak se mu povedlo.To prostě rukou nejde udělat.To byl aimbot nebo aspoň to tak vypadalo.Ale zbytek těch dem je normálních.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele kofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    227

    Re: NS a? unban

    Konečně. Byla to doba. Kolikrát mi přišel divnej.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele tyger103
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Vrchlabí
    Příspěvky
    1,019

    Re: Odpověď: NS a? unban

    Citovat Původně založeno matis Zobrazit příspěvky
    3necky:
    http://csko.cz/dema/upload/dir/nsa_nuke.rar čas: 6:47, 10:30
    http://csko.cz/dema/upload/dir/nsa.rar čas: 18:18, WH situace od 24:05 až do konce, hlavně konec!
    http://csko.cz/dema/upload/dir/HLTV.rar (napojen 2:05 jako NS a?, kolem 8:25 rename na i.|L) čas: 17:10 a 22:18
    1. demo:
    6:47 -s famasem pomalu puštěno-je vidět jak to cuká z jednoho na druhýho,ale famas je na tohle divná zbran,podle mě se to na 100% čas použít nedá
    10:30-to jsem si pouštěl asi 10x ... prostě v tom jednom momentu nelze docílit toho,aby šlo tolik kulek za sebou do naprosto stejnýho místa a to ani když to tam "tlačíš myší"
    2. demo:
    18:18-tady nemůže nikdo o AB pochybovat
    24:05-resp 24:02 mě zaráží to míření těsně vedle bedny,což nelze trefit ani s reflexi Ikera Casillase,pak normální hra a ten konec 24:33 jsem slyšel AK,ale ne z toho místa,ale třeba to slyšet mohl.-tohle není 100% čas na WH
    HLTV:
    17:10-při dávce tohle myší neuděláš-AB
    22:18-moje osobní domněnka: při soustředění a dávkování na cíl na plantu je vidět,že ten cross "neskočí" přímo na hráče přicházejícího zleva a to z důvodu,že nedokončil dávkování na hráče na plantu ,strhlo mu to cross doleva,ale přitom ještě střílel na plant na enemy (kdyby to prostě reflexem strhnul doleva,tak se mu to nebude vracet)-za mě AB

    Sečteno,podtrženo=WH podle mě nemá,ale AB zapíná on/off
    3necky...respekt
    Náš svět jde do sraček,ale to neznamená,že to vzdáš i TY!

    Když prach a špína pokrývá, tvojí rodnou zem,
    nic jiného ti nezbývá, tak zbraň do rukou vem.
    A bojuj z hlavou vztyčenou než ti dojde dech,
    braň svojí zemi zničenou, buď hrdej že seš Čech.


    V případě mě se týkající žádosti o unban mi prosím zašlete zprávu.Z důvodu slabé aktivity nestíhám všechno číst,díky.
    http://gifun.net/?p=4535

  15. #15
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: NS a? unban

    jo,taky by mě zajímalo,proč ste ty dema nejdřiv nedali do af?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •