Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Simon Stopky

Hybrid View

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele Dzeus
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    LLLLLLLEM
    Příspěvky
    236

    Simon Stopky

    Zdravim, mam napad ze pridat do simon menu Stopky. To je to ze ked sa zapnu e:.na race stopovanie casu, a hned vedla stopiek bude aj zastavit stopky to akoze ten cas sa zastavy.

    Exaple:Cize ked simon by chcel dat Race a chcel vidiet najlepsi cas tak preto tam bude mat tie simon stopky, a ten kto ho prekoho tak vyhra a ma PP.

    Tak si myslem ze to zas zly napad neni.
    OMFG WTF

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: Simon Stopky

    Myslím si že to je naopak naprosto zbytečné.. Když chceš něco dát na čas tak pochybuji že nemáš mobil a můžeš stopovat na mobilu..

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  3. #3
    Profesionální člen Avatar uživatele Dzeus
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    LLLLLLLEM
    Příspěvky
    236

    Odpověď: Re: Simon Stopky

    Citovat Původně založeno ImGustak Zobrazit příspěvky
    Myslím si že to je naopak naprosto zbytečné.. Když chceš něco dát na čas tak pochybuji že nemáš mobil a můžeš stopovat na mobilu..
    Ked davas atrakciu na cas tak kids si moze mysliet ze nekomu nadrzujes... a pod.
    OMFG WTF

  4. #4
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    960

    Odpověď: Simon Stopky

    Nedělej tu z toho ehm...ehm... však víš.

  5. #5

    Odpověď: Simon Stopky

    Já nevím jak vy, ale když dávám jako simon race, tak snad vidím kdo byl první a poslední, nepotřebuji k tomu osobně stopky. Ty stopky by však sloužili k podmínce na atrakci navíc např. bych mohl k nějaké atrakci dát časový limit a pokud do daného času daný hráč nezvládne tak papá pp. S těma stopkama by se dalo vymyslet plno jiných aktivit, ale zase, jednak máme stopky na mobilu a i v samotné hře se nám ukazuje čas. Na jednu stranu je to zbytečné, na druhou to dá více možností, tak nevím. Já bych byl klidně i pro, za zkoušku nikdy nic nedáš.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •