Zobrazit výsledek ankety: Jsem pro (lze vybrat více možností):

Hlasující
26. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Přidání nových map na CTF servery

    24 92.31%
  • Návrat některé ze zrušených map

    4 15.38%
  • Zrušení gg_fortress

    15 57.69%
Anketa s více možnostmi.
Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 79

Téma: Nové mapy na Capture the Flag - návrhy na přidání (/smazání stávajících)

  1. #31
    Stálý člen Avatar uživatele Klimax
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    700


    Odpověď: Nové mapy na Capture the Flag - návrhy na přidání (/smazání stávajících)

    westwood by som zrušil, lebo tam každý campi, a nedá sa tam hrať.

  2. #32
    Stálý člen Avatar uživatele DelteN
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Deltenova ríša zázrakov
    Příspěvky
    877


    Re: Nové mapy na Capture the Flag - návrhy na přidání (/smazání stávajících)

    Blbosť, každá mapa sa dá hrať, len musia byť schopný hráči v teame. Väčšinou robí ten rozdiel medzi T a CT len 1 hráč a akonáhle ho prehodí tak sa hra otáča v prospech druhého teamu. To že na každú 2 mapu povieš že to je kemp mapa s tým nič nespravíš,.. Na každej mape sa da kempiť a je jedno za aký team hráš... Ja osobne by som nič nerušil možno tak pridal..

  3. #33
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255


    Odpověď: Nové a staré mapy na CTF

    Co se týče de_nuke.. jestli by nestálo za uvážení jí vyřadit. Podobně jako ve survival lidi kempí nad spawnem, teda u nuke s tím rozdílem, že se to dá dobře na obou stranách.. At ji dhaaqu zkusí posunout, ale perspektivně to nevidim.
    // ted mluvim obecne, napsal jsem to jeste driv, nez jsem cetl dhaaquuv post

    Co se týče Italy.. tady je vážně dost složité vymyslet kam dát flagu. Na straně T je to podle mne velice jednoduché, na straně CT neni prakticky možné jí slušně umístit.

    Militia je tak neskutečně nepříjemná mapa, že bych jí taky nedával.

    Zoyerovo umístění u torn a storm plně respektuju, flexibilní mapy, popř. je tam dost možností jak je umístit i dále. Jsem proto je přidat!

    Já osobně navrhuju de_hell, což mi přijde jako dobrá mapa na ctf, zkusim zítra postnout pic s pozicema. + editnu jeste mapy co mám v hlavě.

    Potom de_dust_castle. + taky postnu pics

    -Narut-
    Naposledy upraveno NarutoO; 28-01-15 v 01:57.

  4. #34
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255


    Odpověď: Nové mapy na Capture the Flag - návrhy na přidání (/smazání stávajících)


  5. #35
    Pokročilý člen Avatar uživatele petooo
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    U mna doma
    Příspěvky
    141


    takze mam tu par mapiek ktore by sa celkom hodili na CTF :) aim_awp3, as_oilrig, cs_747, cs_assault_lol, cs_estate, cs_minitaly, cs_siege, de_airstrip, de_prodigy, de_vertigo, fy_poolparty alebo fy_poolday a scoutzkivez_ks :)) aspon nejake z tychto povyberajte :) bolo by to myslim super ozivenie CTF :) vopred dakujem :3 s pozdravom |~Wicked.Skill~|*Petan*

    train nechat :) najlepsia mapa na ctf!!! zrusit kabul, westwood a DUST2 kedze to su strasne kemp mapy!!!

    lenze to westwood, to je strasna prkotina. vsetci kempia na strechach, neplni sa ucel hry :) preto by som weswood zrusil :)

    ja by som tu T flagy nechal a CT posunul hned za roh na spawne ale z druhej strany :) myslim to miesto kde je pokladisko vonku, smer CT spawn, kde je ten mostik :) tu flagy by som dal na vrch mostiku tak ako to je na mirage :) nejde mi tu uploadnut obrazok :/

    tak a ten torn a storm to som aj ja pre pridanie, dust_castle to sa zda byt good map pre CTF a ta militia naviem Naruto mne sa zda but good, no tam bude problem ta strecha.. a to hell vyzera zaujimavo :)
    Naposledy upraveno dhaaqu; 28-01-15 v 02:46. Důvod: používej edit

  6. #36
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421


    Re: Nové mapy na Capture the Flag - návrhy na přidání (/smazání stávajících)

    testuju de_storm

  7. #37
    Stálý člen Avatar uživatele DelteN
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Deltenova ríša zázrakov
    Příspěvky
    877


    Re: Nové mapy na Capture the Flag - návrhy na přidání (/smazání stávajících)

    Citovat Původně založeno petooo Zobrazit příspěvky
    takze mam tu par mapiek ktore by sa celkom hodili na CTF :) aim_awp3, as_oilrig, cs_747, cs_assault_lol, cs_estate, cs_minitaly, cs_siege, de_airstrip, de_prodigy, de_vertigo, fy_poolparty alebo fy_poolday a scoutzkivez_ks :)) aspon nejake z tychto povyberajte :) bolo by to myslim super ozivenie CTF :) vopred dakujem :3 s pozdravom |~Wicked.Skill~|*Petan*

    train nechat :) najlepsia mapa na ctf!!! zrusit kabul, westwood a DUST2 kedze to su strasne kemp mapy!!!

    lenze to westwood, to je strasna prkotina. vsetci kempia na strechach, neplni sa ucel hry :) preto by som weswood zrusil :)

    ja by som tu T flagy nechal a CT posunul hned za roh na spawne ale z druhej strany :) myslim to miesto kde je pokladisko vonku, smer CT spawn, kde je ten mostik :) tu flagy by som dal na vrch mostiku tak ako to je na mirage :) nejde mi tu uploadnut obrazok :/

    tak a ten torn a storm to som aj ja pre pridanie, dust_castle to sa zda byt good map pre CTF a ta militia naviem Naruto mne sa zda but good, no tam bude problem ta strecha.. a to hell vyzera zaujimavo :)
    Tie fy mapy nemyslíš vážne.. Ako by si tam narval flagy? Veď medzi T a CT spawnom je 10m ...
    cs_estate určite nie,.. dd2 sa ti zdá ako kemp mapa a cs_estate nie? Veď T sa spawnuju v dome kde sa dá kempiť všade, neviem prečo pokladáš mapu dd2 ako kemp mapu to sa môžu vyradiť rovno všetky mapy keďže sa dá kempiť na každej a s tým nespravíš nič.

  8. #38


    Odpověď: Nové mapy na Capture the Flag - návrhy na přidání (/smazání stávajících)

    Zdravím, nemohla by se spustit anketa o zrušení mapy de_kabul? Myslím, že nejen mě štve, když hrajete za T a u nad T spawnem se zakempi 5 CTček, to pak nejde dělat nic a hra nás (mě) otráví a nebaví. A celkově je ta mapa divná. Díky za projednání.

    + zrušit westwood taky otřesná mapa

    E: ZOYER +1
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 05-04-15 v 22:55.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  9. #39


    Odpověď: Nové mapy na Capture the Flag - návrhy na přidání (/smazání stávajících)

    zrušit kabul a westwood

    totalne napip mapy. only kemp a nebrani vlajek.

  10. #40
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421


    Re: Odpověď: Nové mapy na Capture the Flag - návrhy na přidání (/smazání stávajících)

    Citovat Původně založeno Zoyer Zobrazit příspěvky
    zrušit kabul a westwood

    totalne napip mapy. only kemp a nebrani vlajek.
    Budou odebrány

  11. #41
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    17


    Odpověď: Nové mapy na Capture the Flag - návrhy na přidání (/smazání stávajících)

    aj dust 2 by sa mohla trošku prerobiť, napr. posunuť CT spawn, aby nebol dole, ale hore na Ačku,...
    a vlajka sa by mohla dať dole ako je CT sapwn.
    Ak by ste chceli, mohol by som prerobyť dust2, aby bol hore CTspawn,... len by som ju musel premenovať napr na dust2new

    a aj nuke-CT spawn je ďaleko, ak sa niekto zakempy pod kopčekom, tak CTčka nemajú šance výsť. A aj naopka, ak sa CT zakempia pred T spawnm, nemaju šance výsť.

    A nebolo by najhoršie, keby každému pri spawne dalo smoke, (cez dajaky plugin,..)-mohli by ho rutiť pri ochrane pred spawnkillom s awp,.. :)
    Naposledy upraveno Smajlos; 13-06-15 v 11:22.

  12. #42
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882


    Odpověď: Nové mapy na Capture the Flag - návrhy na přidání (/smazání stávajících)

    Kotle, chce to ozivit, tento server ma perspektivu, ale hraci si ziadaju nove mapy..

    co takto nieco ine, napr. http://cs.gamebanana.com/maps/182526
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  13. #43


    Odpověď: Nové mapy na Capture the Flag - návrhy na přidání (/smazání stávajících)

    Kvoli tej mape co dal matis, by som siel hrat.
    Spoiler Spoiler:


  14. #44
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780


    Odpověď: Nové mapy na Capture the Flag - návrhy na přidání (/smazání stávajících)

    Zdravím :-), jsem aktivní hráč na CTF, a myslím že by hráčí uvítaly nějaké změny. Rád bych požádal o přidání nějakých nových map, jako např. storm, vertigo a torn.
    Děkuji a přeji hezký den :-)
    ^Sea'Bi

  15. #45
    Nováček Avatar uživatele piju_RUM
    Datum registrace
    Sep 2014
    Umístění
    BRNO pi*o
    Příspěvky
    116


    Odpověď: Nové mapy na Capture the Flag - návrhy na přidání (/smazání stávajících)

    Vzhledem k tomu že tu je ještě jedno téma tak dám post i sem.. CTF je výbornej server a jediný co ztrácí úroveň je to že se tam hrají už snad 2 roky ty stejný mapy.. Chápu že děckám to nevadí protože si najdou kemp a čučí tam každou chvilu jelikož si naženou rank. Nvm jestli se k tomuto vyjádří aspoň jeden z AT nebo sám Kotel ale kluci zamyslete se nad tím a přidejte aspoň 2-3 mapy hlavně né de_westwood to je ukempený jako prase a nedá se to vůbec hrát. A kdyžtak mám ještě jeden návrh za kempení u enemy spawnu 3 hodinový bany protože to co se děje kolikrat na DD2 to je neskutečný :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 18 users browsing this thread. (0 members and 18 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •