Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 197

Téma: Nové mapy na Furien - návrhy na přidání

Threaded View

  1. #1
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272


    Exclamation Nové mapy na Furien - návrhy na přidání

    Takže, rozhodl jsem se vytvořit téma,kde by mohl každý přispět návrhem na novou mapu na server Furien. Vkládejte sem svoje odkazy na nové mapy a já si je ještě s někým projdu a pokud bude mapa dobrá,bude schválena a přidána.Dbejte na to,že nemáme moc času na procházení všech map a rozhodnutí o mapách může být dodáno klidně až několik dní po vašem příspěvku.Zbytečně nespamujte mapama,které jsou nehratelné.

    Pravidla než postnete mapu:

    Dbejte na to,aby měl Furien prostor k letu(pokušejte se hledat mapy se širšíma uličkama apod.)
    Dbejte na to,aby tam nebylo hodně míst ke kempu.(např. jak je na dustu2 na longu ta díra.)
    Dbejte na to,aby tam bylo co nejméně "textur" které mohou využít Furieni.(např. dust2_2006-na B plantu)
    Pokoušejte se vždy projet mapu v singlu s příkazem do konzole "sv_gravity 300"(Pak budete mít stejnou gravitaci jako Furieni.)

    Prosím vás,než sem plácnete nějakou mapu,opravdu si ju projděte.
    Doufám že si tohoto vlákna všimne co nejvíc lidí hrajcích Furieny a pomůže nám server zlepšit novýma mapama.

    Pokud máte dotazy,ohledně tohoto vlákna, tak mi můžete poslat PM.

    Pište sem aj stávajcí mapy co už na serveru jsou,ale nelíbí se vám. My to probereme a kdyžtak požádáme o jejich odebrání.
    Veškeré připomínky ohledně jakékoli z map, ať už stávajcích nebo nadcházejcích pište SEM A NEZAKLÁDEJTE DALŠÍ TÉMATA !!!

    Schválené mapy:


    Mapy k odebrání:
    Naposledy upraveno Eust.; 26-04-14 v 19:37.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •