Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 41

Téma: Stížnost na admina Fake? (Knife)

  1. #1

    Exclamation Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Zdravím,
    Mám tu stížnost na admina Fake?, nebudu psát žádné hovadiny, ale jen věci, na které by jste ho mohli upozornit..... a stěžují si na něj hráči i na serveru, nicméně jsou asi líní to napsat sem, zkrátka, nikdo není rád když přijde, jen patolízalové ho vždy přivítají.

    1)Kickuje při nesmyslech, jako když ho někdo často zabíjí
    2)Dává bany za odpor proti němu
    3)Šíleně se povyšuje nad ostatními
    4)Když má někdo něco proti němu, řeší to banem na 1 hodinu i když s dotyčným názorem souhlasí půlka serveru, zkrátka on je na serveru bůh a on je dokonalý (souvisí s bodem 2 a 3)
    5)Pokud jde o knife, tak sám nehraje jako někdo z Kotelny..... spíš děla tzv. styl Forever deff (stále dopředu dozadu, dokud se soupeř nechytí - tento styl přirovnáváme ke Gamesites -> Bod 6)
    6)Když mu někdo poví, že hraje jako GSak, hned banuje
    7)Nějaké příklady, u kterých jsem byl : http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=59701 - říkal mu svůj názor, zdůraznil jak má Faka? ,,rád,, (bez vulgarismu)
    http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=84660 - měl názor a žádný uklidni se, to je jen aby vám to nebylo podezřelý...
    Příkladů k bodu 7 je stovky..... většinou je to ban s důvodem jako : Uklidni se, Vychladni


    Touto stížnosti neříkám ať mu odeberete práva, beztak mě budete mít za ubrečené děcko, ale trochu s nim promluvit by se hodilo.
    Upřímně, hráči si pochvalují adminy jako -Does-, Bezdak a poslední dobou mě překvapil admin který v tu dobu měl nick Y, on byl první kdo spectnul hráče Separ a konečně mu dal ban za KB, které měl !

    Hraji tu u vás asi 4 roky, takže už proto bych byl rád, kdyby jste mi vyhověli......

    Díky
    a pro Faka?, nejsem ani matuL a ani Undiii.

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    1

    Odpověď: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Pravda me udelal 1,2,3,4

  3. #3

    Odpověď: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Mám už na haku takovéto stížnosti :) Jen mě na serveru provokujete a pak si chodíte stěžovat si na mě na forko . Ať mi klidně Kotel sebere práva , mě to už je celkem jedno . Všechno bude lepší , než se vracet za takovýma idiotama. Amen knife
    Naposledy upraveno matis; 19-10-13 v 12:25.

  4. #4

    Odpověď: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Tak se tam nevracej, nikomu chybět nebudeš...... a ty idioty si nech......
    Naposledy upraveno Dragonianer123; 19-10-13 v 12:11.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    47

    Re: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Veľmi ťa to vystihuje . Bod 2,4,6 a to pokračuje aj dalej no skvelý admin ....

  6. #6

    Odpověď: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    [11:11:27] Maximusᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: ty si sracka ... ako cely admin zbor.. Výtažek ze skype konverzace :) Proto beru tyhle stížnosti jako jednu velkou frašku

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    47

    Re: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    hh ... vieš čo všetko si napísal ty ? :) ale to, že ty nadávaš na mňa je v pohode ...

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Citovat Původně založeno Dragonianer123 Zobrazit příspěvky
    Zdravím,
    Mám tu stížnost na admina Fake?, nebudu psát žádné hovadiny, ale jen věci, na které by jste ho mohli upozornit..... a stěžují si na něj hráči i na serveru, nicméně jsou asi líní to napsat sem, zkrátka, nikdo není rád když přijde, jen patolízalové ho vždy přivítají.

    1)Kickuje při nesmyslech, jako když ho někdo často zabíjí
    2)Dává bany za odpor proti němu
    3)Šíleně se povyšuje nad ostatními
    4)Když má někdo něco proti němu, řeší to banem na 1 hodinu i když s dotyčným názorem souhlasí půlka serveru, zkrátka on je na serveru bůh a on je dokonalý (souvisí s bodem 2 a 3)
    5)Pokud jde o knife, tak sám nehraje jako někdo z Kotelny..... spíš děla tzv. styl Forever deff (stále dopředu dozadu, dokud se soupeř nechytí - tento styl přirovnáváme ke Gamesites -> Bod 6)
    6)Když mu někdo poví, že hraje jako GSak, hned banuje
    7)Nějaké příklady, u kterých jsem byl : http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=59701 - říkal mu svůj názor, zdůraznil jak má Faka? ,,rád,, (bez vulgarismu)
    http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=84660 - měl názor a žádný uklidni se, to je jen aby vám to nebylo podezřelý...
    Příkladů k bodu 7 je stovky..... většinou je to ban s důvodem jako : Uklidni se, Vychladni


    Touto stížnosti neříkám ať mu odeberete práva, beztak mě budete mít za ubrečené děcko, ale trochu s nim promluvit by se hodilo.
    Upřímně, hráči si pochvalují adminy jako -Does-, Bezdak a poslední dobou mě překvapil admin který v tu dobu měl nick Y, on byl první kdo spectnul hráče Separ a konečně mu dal ban za KB, které měl !

    Hraji tu u vás asi 4 roky, takže už proto bych byl rád, kdyby jste mi vyhověli......

    Díky
    a pro Faka?, nejsem ani matuL a ani Undiii.
    Ahoj, jen dotaz saimis je tvůj bratr když má stejnou IP?Nebo jen si měl potřebu si udělat další účet?:)

  9. #9

    Odpověď: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Ale to je zase jen názor :D, navíc to bylo soukromě na skype, pokud se nemílím. PS : proč se hájíš ,, Ať mi klidně Kotel sebere práva , mě to už je celkem jedno . Všechno bude lepší , než se vracet za takovýma idiotama. Amen knife,,

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    47

    Re: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    a ked tak okomentujem celý zbor adminov ktorých ako tak nemusím ked si to už tak rozpytval : si tam len ty , Jolo a Kačko nič viac ... does je normalný no . ostatok nepoznám :)

  11. #11

    Odpověď: Re: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Ano je, ale já ho nijak nenafetoval, jeho názor, má skušenost

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    47

    Re: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    super ... Fake?: ja jen , aby si o tobe udelali konecne obraz , jaky jsi **** a jen porad urazis..


    varovanie > nenadavaj!!!
    Naposledy upraveno matis; 19-10-13 v 12:25.

  13. #13

    Odpověď: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Citovat Původně založeno Dragonianer123 Zobrazit příspěvky
    Ale to je zase jen názor :D, navíc to bylo soukromě na skype, pokud se nemílím. PS : proč se hájíš ,, Ať mi klidně Kotel sebere práva , mě to už je celkem jedno . Všechno bude lepší , než se vracet za takovýma idiotama. Amen knife,,
    Protože jim chci udělat obrázek o tobě , jaký jsi namyšlenec a každému pořád jen nadáváš. A ještě k tobě , zjistil jsem , že jsi Maximus a máš tu už jeden ůčet , tudíž ban za double account :) To jen taková drobnost

  14. #14
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Knife 19-10-2013 10:32:05 VALVE_0:0:1101766809 77.95.45.55 Jo, sem to ja admina kotelny, pouziva styl GS..... co dodat, soucasna kotelna

    sa ti tu nepaci?

    Knife 19-10-2013 10:32:17 VALVE_0:0:490955968 178.40.71.188 USA UndiiiTaker to je len jeden ko*ot medzi adminmi..
    Knife 19-10-2013 10:31:35 VALVE_0:0:490955968 178.40.71.188 USA UndiiiTaker xDDD
    Knife 19-10-2013 10:30:54 VALVE_0:0:490955968 178.40.71.188 USA UndiiiTaker frajer ako moja pi*a v reale by si bol zosraty...
    Knife 19-10-2013 10:30:47 VALVE_0:0:490955968 178.40.71.188 USA UndiiiTaker de*ile ty de*ilko kto ti dal prava ?

    a toto akoze co je? mne by to len raz napisal

    nemate provokovat admina a mate spravat slusne a ked sa vam nepaci tak tahaj na to svoje gs
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    47

    Re: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    uff 2 učty ? o tom nič neviem :) mám len tento ...

    E matis > pouzivaj edit a nespamuj
    Naposledy upraveno matis; 19-10-13 v 12:27.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •