Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 41

Téma: Stížnost na admina Fake? (Knife)

  1. #16

    Odpověď: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Ty jsi chytrý,nepoznáš starého dobrého Jo, sem to ja ?

  2. #17

    Odpověď: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Kotelna se mi líbí.... líbila, když jsem hrál před... asi 1-2 roky, tak to ještě byla kotelna, teď je to spíš ,,kotelna,,....... ale beztak ji mám hodně rád, ale ten knife se hodně změnil, za tu dobu, co jsem hrál na Furienu (Nick : ->Sh[0]cK<- top4)

  3. #18
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Odpověď: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Citovat Původně založeno matis Zobrazit příspěvky
    Knife 19-10-2013 10:32:05 VALVE_0:0:1101766809 77.95.45.55 Jo, sem to ja admina kotelny, pouziva styl GS..... co dodat, soucasna kotelna

    sa ti tu nepaci?

    Knife 19-10-2013 10:32:17 VALVE_0:0:490955968 178.40.71.188 USA UndiiiTaker to je len jeden ko*ot medzi adminmi..
    Knife 19-10-2013 10:31:35 VALVE_0:0:490955968 178.40.71.188 USA UndiiiTaker xDDD
    Knife 19-10-2013 10:30:54 VALVE_0:0:490955968 178.40.71.188 USA UndiiiTaker frajer ako moja pi*a v reale by si bol zosraty...
    Knife 19-10-2013 10:30:47 VALVE_0:0:490955968 178.40.71.188 USA UndiiiTaker de*ile ty de*ilko kto ti dal prava ?

    a toto akoze co je? mne by to len raz napisal

    nemate provokovat admina a mate spravat slusne a ked sa vam nepaci tak tahaj na to svoje gs
    Proc jsi to vytahl z kontextu? Ted to neni objektivni, dej sem celej chat.

  4. #19
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Odpověď: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Clovek ako maximus by sa tu vobec nemal vyjadrovat. Do kazdeho tam picujes, povysujes sa a neviem co vsetko. A Unditaker, ak si ten, co myslim, tak od teba by som fakt takuto sracku necakal.
    Naposledy upraveno human; 19-10-13 v 12:18.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  5. #20
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Nechcel som to napísať uznávam... lenže Fake bol v pohode... dlhé roky som s ním hrál... akonáhle ste ho spravili admina tak sa zmenil a to veľmi... dobre to napísal Max aj Dragonianer... Vôbec ho nikto nemá rád... a v skutočnosti tie nadávky boli takto... viem nemal som to písať a to sa vopred ospravedlňujem aj Fakeovi aj ostatným hráčom a adminom ale bolo totakto...
    Bol tam hráč Fake ho kickol... Fresh sa volal tuším... spýtal sa ho kľudne že "za čo kick ?" Fake na neho začal kydať že je idiot a že ma lagy... a kickol ho znova povedal som mu že prečo ho kickuje a nadáva mu proste sa ho normálne spýtal potom kickol aj mňa... napíšem mu že ma po právach žeto je už neúnosné čo on robí... nikto ho tam nemá rád... potom sa začal navážať do ďalšieho hráča... to už som mu začal nadávať za čo sa ospravedlňujem znova za čo mi dal ban... bol to oprávneny ban to je pravda... nadávky... ale myslím že admini by mu mali dohovoriť... týmto je to pre mňa ukončené...

  6. #21

    Odpověď: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Citovat Původně založeno UndiiiTaker Zobrazit příspěvky
    Nechcel som to napísať uznávam... lenže Fake bol v pohode... dlhé roky som s ním hrál... akonáhle ste ho spravili admina tak sa zmenil a to veľmi... dobre to napísal Max aj Dragonianer... Vôbec ho nikto nemá rád... a v skutočnosti tie nadávky boli takto... viem nemal som to písať a to sa vopred ospravedlňujem aj Fakeovi aj ostatným hráčom a adminom ale bolo totakto...
    Bol tam hráč Fake ho kickol... Fresh sa volal tuším... spýtal sa ho kľudne že "za čo kick ?" Fake na neho začal kydať že je idiot a že ma lagy... a kickol ho znova povedal som mu že prečo ho kickuje a nadáva mu proste sa ho normálne spýtal potom kickol aj mňa... napíšem mu že ma po právach žeto je už neúnosné čo on robí... nikto ho tam nemá rád... potom sa začal navážať do ďalšieho hráča... to už som mu začal nadávať za čo sa ospravedlňujem znova za čo mi dal ban... bol to oprávneny ban to je pravda... nadávky... ale myslím že admini by mu mali dohovoriť... týmto je to pre mňa ukončené...
    Víš , proč jsem se změnil ? Protože jste se začli chovat jak naprostí nobraineři a nevychovanci. Jen každému na serveru nadáváte , že chodí po 2 , že deffl , že má kb a cheaty atd.. Uvědomte si , že to je jen spí*ená hra a že ji nemusíte takhle strašně prožívat.

  7. #22
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    47

    Re: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Pán chytrý sa ozval ,že Jolo ale to,že ma bez dôvodu graboval to bolo v pohode ,že ?

  8. #23

    Odpověď: Re: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Citovat Původně založeno Maximus Zobrazit příspěvky
    Pán chytrý sa ozval ,že Jolo ale to,že ma bez dôvodu graboval to bolo v pohode ,že ?
    Ty už tu radši nic nepiš http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=84687 http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=84686 . Dohrál jsi .. !!

  9. #24
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Odpověď: Re: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Citovat Původně založeno Maximus Zobrazit příspěvky
    Pán chytrý sa ozval ,že Jolo ale to,že ma bez dôvodu graboval to bolo v pohode ,že ?
    Za to som sa ti ospravedlnil, ze som netrafil blokera ale teba. Ty sa uz vobec nikdy neozyvaj, ze niekto niekoho urazal na serveri.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  10. #25
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Re: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Citovat Původně založeno Fake? Zobrazit příspěvky
    Nechaj ho Fake bože.. Ak Maxa vyhodíte zo servera pôjdu za ním na iný server viacerí... oni ho tam maju radi... a Fake hovoríš že nadávam... aha... kedy naposledy som napísal že ma niekto KB aleb o niečo podobné len sa na tom smejem... boli sme priatelia... ty si sa začal správať ako keby ti tie právomoci liezli na hlavu... prečo Jolo a Feedr su normálny... alebo Does... pochop že to nehovorím len ja ale polovica knife serveru... teba tam nema nikto rád... a to ťa prosímpekne uznávali...

  11. #26
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    Proc jsi to vytahl z kontextu? Ted to neni objektivni, dej sem celej chat.
    toto spustil hned po tom co dal hracovi kick, lebo mal lagy
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  12. #27
    Pokročilý člen Avatar uživatele `Dr[.E.]nkY.:)
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Skalice u české lípy
    Příspěvky
    129

    Odpověď: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Prosim vás... všecko jsem si přečetl.. upřímě všichni nejsme svatí, třeba já. Faka? vidím na serveru párkrát (knife) a taky zahlédnu okamžitou nadávku když Fake nekoho zabije.. myslím tím KKT, KB , Hacker a dalši pitomosti. Prostě když je někdo lepší než vy tak vás asi dokáže zabít.. Pravda fake někdy nadává ale jen díky Noliferum a hlupákům jaký jste vy dívím se že ještě na to má nervy... Fake dělá jen svou práci a dělájí dobře... :)
    (nikomu nechci lézt do řitě)

  13. #28
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Re: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Citovat Původně založeno Fake? Zobrazit příspěvky
    Perma je dost silný kafe..
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  14. #29

    Odpověď: Re: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Perma je dost silný kafe..
    Máš pravdu

  15. #30

    Odpověď: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    permu za obchazeni 3 hodinoveho banu ? tu asi nekdo neumi udrzet nervy..
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •