Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 41 z 41

Téma: Stížnost na admina Fake? (Knife)

  1. #31

    Odpověď: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Citovat Původně založeno Zoyer Zobrazit příspěvky
    permu za obchazeni 3 hodinoveho banu ? tu asi nekdo neumi udrzet nervy..
    Zoyere , radši nepiš . Však říkám , že perma je dost . Už mi tenhle thread a knife leze na nervy . Tímto poprosím Kotla , aby mě zbavil práv . Maximusoj dám UB. Hned se hráčům na knifu bude hrát lépe beze mě.

  2. #32
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Odpověď: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Ban by som mu nechal ale dal na 3 dni.

    E: Fake, tymto odchodom si akurat dokazujes chybu a kvoli niekomu ako je maximus sa vzdat prav mi pride fakt od veci.
    Naposledy upraveno human; 19-10-13 v 14:07.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  3. #33
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Citovat Původně založeno Fake? Zobrazit příspěvky
    Zoyere , radši nepiš . Však říkám , že perma je dost . Už mi tenhle thread a knife leze na nervy . Tímto poprosím Kotla , aby mě zbavil práv . Maximusoj dám UB. Hned se hráčům na knifu bude hrát lépe beze mě.
    Moc to hrotíš.. Prostě si jich nevšímej, když budou prudit, tak dej mute a máš klid..
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #34

    Odpověď: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Ban zkrácen na 4 dny :) Poprosím o locknutí toho threadu . Stejně to nikam nevede

  5. #35
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Citovat Původně založeno Fake? Zobrazit příspěvky
    Ban zkrácen na 4 dny :) Poprosím o locknutí toho threadu . Stejně to nikam nevede
    Jolo čo máš preboha proti Maxovi ? a Fake je to síce smutné ale niesom taký hlúpy aby som tu vyplakával že odchádzaš... medzi Adminteamom si možno obľúbený ale ja som rozprával s väčšinou hračou dnes a niesu to žiadne lamky... sami povedali... budem citovať "Fake najhorší admin, zlatý Does... A Jolo ešte trocha na to... neviem čo si spravil pretože ja ťa mam rád a všetko ale u hráčoch tiež niesi veľmi populárny neviem prečo... chcem len aby si to vedel...

  6. #36
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Odpověď: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Citovat Původně založeno UndiiiTaker Zobrazit příspěvky
    Jolo čo máš preboha proti Maxovi ? a Fake je to síce smutné ale niesom taký hlúpy aby som tu vyplakával že odchádzaš... medzi Adminteamom si možno obľúbený ale ja som rozprával s väčšinou hračou dnes a niesu to žiadne lamky... sami povedali... budem citovať "Fake najhorší admin, zlatý Does... A Jolo ešte trocha na to... neviem čo si spravil pretože ja ťa mam rád a všetko ale u hráčoch tiež niesi veľmi populárny neviem prečo... chcem len aby si to vedel...
    Tam nikto nie je popuplarny, kto neskace tim deckam, tak ako oni piskaju. Preto tam uz nechodim. Je to tam horsie ako v cirkuse. Neda sa tam uz proste hrat. Nikto z tych starsich tam uz nechodi, pretoze, vekovy priemer je horsi nez na jb. A neviem, co ti maximus slubil ale nepchaj sa mu tak do zadku. Prisiel si mi rozumny do teraz.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  7. #37
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Citovat Původně založeno human Zobrazit příspěvky
    Tam nikto nie je popuplarny, kto neskace tim deckam, tak ako oni piskaju. Preto tam uz nechodim. Je to tam horsie ako v cirkuse. Neda sa tam uz proste hrat. Nikto z tych starsich tam uz nechodi, pretoze, vekovy priemer je horsi nez na jb. A neviem, co ti maximus slubil ale nepchaj sa mu tak do zadku. Prisiel si mi rozumny do teraz.
    čože ? ty si myslíš žeby ja sa nechám ovládať niekým ? máš pravdu zmenilo sa to tam su tam kidi ale nie všetci... hraje tamaj veľa starších hračov.. Zakyho som tam videl dnes... a je ich viac... lenže Jolo nehovorí mže ťa nemajú radi proste len niektorí su tam taký... ja by som ťa tam uvítal... si v pohodé si myslím nikdy som proti tebe nič nemal... ani proti Maxovi... preto na neho nemôžem povedať ani pol slova zlého... iba že sa zmenil k horšiemu je namyslenejši ale aj tak...:D možno to Fake myslel dobre... nemám rád keď n iekto skáče do jedného akokeby neviem čo spravil...:D Fake aj ty do Maxa... a nemusel si tam zajebať že ma Max ovláda lebo to tak nieje toto si si zas posral ty u mňa prepáč...

  8. #38
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    47

    Re: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Ste ku mne drastický :D

  9. #39
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Re: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Citovat Původně založeno Maximus Zobrazit příspěvky
    Ste ku mne drastický :D
    Niesu zaslúžiš si to...zmenil si sa Max...:D strašne namyslený si a po každom hrešíš...

  10. #40
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548

    Odpověď: Re: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Citovat Původně založeno UndiiiTaker Zobrazit příspěvky
    Niesu zaslúžiš si to...zmenil si sa Max...:D strašne namyslený si a po každom hrešíš...
    Teď si tady ještě řešte románky...

  11. #41
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Odpověď: Stížnost na admina Fake? (Knife)

    Ban zkrácen na 4 dny, zbytek si vyřešte po PM.

    Vyřešeno, lock.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •