Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Zrušení Obrany

  1. #1
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Zrušení Obrany

    Myslím si že je to úplně k ničemu cpát do toho nějaké body protože to stejně téměř nezabírá a každý druhý an serveru má po 5 kolech nějaké náboje takže pak ani nefunguje už vůbec.
    Je to úplně zbytečná schopnost Obrana a proto by se měla zrušit. A tím to by došlo i ke změně max levelu z 200 na 150 což by pro některé bylo snazší dosáhnout.
    Takže buď zprovoznit Obranu, aby fungovala i přes náboje aspoň na 50% normální funkčnosti nebo ji zrušit úplně.

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele lynx
    Datum registrace
    Nov 2012
    Příspěvky
    163

    Odpověď: Zrušení Obrany

    No neviem ci si niekedy mal obranu na full, ale ked som si to ja hodil na SS na 100, tak ludia plakali, že co to **** je, som si chodil jak obrneny tank... a kazdy druhy určite nemá "po 5 kolech" nejake schopne naboje a ked má tak len vdaka lucku, už sa mi viac krat stalo ze ani po 40-50 killoch nepadli pluky ci titanky. Podla mna mas preto pocit ze je obrana zbytocna, lebo kazdy ide najprv hore s hp/kon/int a obranu zvysuje az na zaver, tj. 150+, a tam sa lamy bud nedopracuju alebo az po dlhom case. Takze chapem, ze to moze byt frustrujuce. Poradim /reset pred kazdou mapou, a pokial nemas nejake schopne naboje tak body z int davat na obranu kym nieco nepadne (pokial niesom fs/sapper), prip volit nejaku inu taktiku. Teda moj nazor -> Proti.
    If I tell you I'm good, you would probably think I'm boasting. If I tell you I'm no good, you know I'm lying.

  3. #3
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: Zrušení Obrany

    Obrana účinok voči nábojom nemá, čo je docela nahovno keď ma sundá lvl 50 v pohode, ale keď nemáš náboje a ideš proti niekomu s obranou na full, lekárničkou a kevlarom, tak je to docela hard minule som dal jednomu 5 hláv s mp5 a jednu raketu pod nohy a on si pekne sekol a 200hp v .... Čiže pri zíaskaní kevlaru/armoru by sa obrana o 1/2, 1/4 znížila a normálne by fungovala pri nábojoch.

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    Odpověď: Zrušení Obrany

    já bych ji nechal,já mam taky full a třeba takový radar bez naboju mne da na 25 naboju :DDD

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  5. #5
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    110

    Re: Zrušení Obrany

    Tak obrana využití má určitě, ale je potřeba ji něčím přerušit jinak by stačilo 100lv. kondice a obrana/obrana a životy a nedá se to hrát

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    Odpověď: Zrušení Obrany

    ale mně kotel v pm psal že obrana funguje i na of itemy,ale nejde.. lvl do 50 mně dá v pohode na 3 rany s full

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  7. #7
    Pokročilý člen Avatar uživatele See me
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Zlínsko
    Příspěvky
    199

    Odpověď: Zrušení Obrany

    Jojo nechat :)

  8. #8
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    110

    Re: Odpověď: Zrušení Obrany

    Citovat Původně založeno knot Zobrazit příspěvky
    ale mně kotel v pm psal že obrana funguje i na of itemy,ale nejde.. lvl do 50 mně dá v pohode na 3 rany s full

    Já jsem toho názoru že i pod 50 by měli mít šanci...dropnou náboje? jako větši lv máš výhodu v kondici(jeho menší acc) a v žoivotech(i to dá 3 rany navíc u platinek, plukáčů)

  9. #9
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Re: Odpověď: Zrušení Obrany

    Citovat Původně založeno Drago Zobrazit příspěvky
    Já jsem toho názoru že i pod 50 by měli mít šanci...dropnou náboje? jako větši lv máš výhodu v kondici(jeho menší acc) a v žoivotech(i to dá 3 rany navíc u platinek, plukáčů)
    Drago nikdy si neměl velkej level tak nevíš, jakej je to pocit, když ses nadřel na levelu 150+ a teď tam dojde nějakej jouda, kterému padnou náboje a má level pod 15, ten většinou někde zakempí a ty jdeš okolo a na 4 rány jdeš do kytiček s full hp. A když se to takhle opakuje kolo co kolo tak už to fakt zábava není, přitom máš třeba všechno full a obranu více jak 80 a je ti to k ničemu.

  10. #10
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    110

    Re: Odpověď: Re: Odpověď: Zrušení Obrany

    Citovat Původně založeno shootradar Zobrazit příspěvky
    Drago nikdy si neměl velkej level tak nevíš, jakej je to pocit, když ses nadřel na levelu 150+ a teď tam dojde nějakej jouda, kterému padnou náboje a má level pod 15, ten většinou někde zakempí a ty jdeš okolo a na 4 rány jdeš do kytiček s full hp. A když se to takhle opakuje kolo co kolo tak už to fakt zábava není, přitom máš třeba všechno full a obranu více jak 80 a je ti to k ničemu.
    Máš pravdu, nevím jakej je pocit mít lv 150+ ale vím co to je když si dám na SS full obranu a i když jsem pomalej že spíš chodím pozpátku tak jsou neuvěřitelný problémy mně sundat

  11. #11
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Zrušení Obrany

    Obrana už bude fungovat i na itemy.

  12. #12
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Zrušení Obrany

    Autodestrukce nezabíjí lidi jen ubírá kolem 130 hp a comando nezabíjí na jednu ránu nožem lidi co mají kevlar.

  13. #13
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Zrušení Obrany

    Tak to je dusledek obrany. Budu tam muset hodit damage 10000.

  14. #14
    Expert člen Avatar uživatele Bujak
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    485

    Odpověď: Zrušení Obrany

    Ako obranu by som nerusil ale ked ju nemas na full je celko naprd. :D


    MENEJ ZNAŠ, LEPŠI ŠPIŠ

  15. #15
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Zrušení Obrany

    Citovat Původně založeno dzeki269 Zobrazit příspěvky
    Ako obranu by som nerusil ale ked ju nemas na full je celko naprd. :D
    Furt lepší než to bylo po celou dobu doteď.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •