Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 49

Téma: Žiadosť o UnBan

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Žiadosť o UnBan

    Já bych mu ten ban nechal, zato, že lže.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  2. #17

    Re: Žiadosť o UnBan

    Tak toto je demence dáte mi ban za to že vraj klamem ? :D Tak toto som ešte nevidela ... žiadne wh som nemala ani na tom deme wh ne ni tak neviem čo sa tu ešte rieši ...

  3. #18
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Re: Žiadosť o UnBan

    Není zač, při WH hlavně dávám pozor na zvuk..
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  4. #19
    Nováček Avatar uživatele RiiCii
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    24

    Re: Žiadosť o UnBan

    Toto neni urcite WH ...

  5. #20

    Re: Žiadosť o UnBan

    Tak čo dozviem sa verdikt od kotla ? Alebo nie už by som si rada zahrala ...

  6. #21
    Nováček Avatar uživatele GoGy
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    37

    Re: Žiadosť o UnBan

    Po prezretí dema aj so soundami sa mi zdá, že to WH je jasné, neviem čo tu ešte riešite.

  7. #22
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076

    Re: Žiadosť o UnBan

    Vtipné Tino leze do prdele tady těm co říkají že je to transvestita a posílá steamcommunity který tu už je asi měsíc postnut aby byl důležitý.. Get stop zase věří že to je fakt holka a že když napíše že to není WH tak mu pošle nějakou fotku ve spodním prádle.. Jestli on pozná WH tak jeho příkaz s NZ funguje..

    Nejsem nějakej cheathunter podle mě je to takový 50 na 50.. Umí v tom chodit když má..
    #ego #boost

  8. #23
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Žiadosť o UnBan

    tak ja se na to koukal 3x po sobe a jsem presvedcenej, ze neco ma.. Je nemozny celou mapu aimit na soupere jenom s luckem, imho nemas wh ale esp. Tady Abysko alterko vedel o kazdym. Jo a kdybys picoval, ze nemam zvuk tak mi ver, ze mam sluchatka lepsi nez ty.. a jestli budes chtit, rad ti to vycasuju

    @gestop:

    prosimte tvuj nazor nebere vazne nikdo od doby, co si tu vymrdaval s nejakym prikazem, aby awp strilelo rovne.. jestli si myslis, ze za tohle dostanes pusinku, tak gl

    @rici:

    z tvejch 17 postu je mi jasny, ze tvuj nazor vazne brat nemame.. jo ale lez ty transce do traviciho traktu dal

  9. #24
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    173

    Re: Žiadosť o UnBan

    Venny velmi zaujimavy post.

  10. #25
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Re: Žiadosť o UnBan

    Citovat Původně založeno venny Zobrazit příspěvky
    Vtipné Tino leze do prdele tady těm co říkají že je to transvestita a posílá steamcommunity který tu už je asi měsíc postnut aby byl důležitý.. Get stop zase věří že to je fakt holka a že když napíše že to není WH tak mu pošle nějakou fotku ve spodním prádle.. Jestli on pozná WH tak jeho příkaz s NZ funguje..

    Nejsem nějakej cheathunter podle mě je to takový 50 na 50.. Umí v tom chodit když má..
    Tu asi neumíte poznat WH nebo co? To WH není, takže co tu řešíte. Chodil čistě podle zvuku..


    Citovat Původně založeno UFOusek Zobrazit příspěvky
    tak ja se na to koukal 3x po sobe a jsem presvedcenej, ze neco ma.. Je nemozny celou mapu aimit na soupere jenom s luckem, imho nemas wh ale esp. Tady Abysko alterko vedel o kazdym. Jo a kdybys picoval, ze nemam zvuk tak mi ver, ze mam sluchatka lepsi nez ty.. a jestli budes chtit, rad ti to vycasuju

    @gestop:

    prosimte tvuj nazor nebere vazne nikdo od doby, co si tu vymrdaval s nejakym prikazem, aby awp strilelo rovne.. jestli si myslis, ze za tohle dostanes pusinku, tak gl

    @rici:

    z tvejch 17 postu je mi jasny, ze tvuj nazor vazne brat nemame.. jo ale lez ty transce do traviciho traktu dal
    A ty se laskavě drž takových kokotních a dementních postů o demě dál... z tvých 1,063 postů je tak 1,050 úplně kryplovských a vůlgarních... takže zavři hubu a jdi spát už teď.. takže tak.
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  11. #26
    Unregistered
    Guest

    Re: Žiadosť o UnBan

    Žiadne wh tam ne ni tvl , dajte jej už un ban ...

  12. #27
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Žiadosť o UnBan

    cau alterkoo v3

  13. #28
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    65

    Re: Žiadosť o UnBan

    Citovat Původně založeno Unregistered Zobrazit příspěvky
    Žiadne wh tam ne ni tvl , dajte jej už un ban ...
    Hej, trapne :] Tohle muze do svoji zadosti napsat kazdy. Staci se odhlasit z uctu...

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: Žiadosť o UnBan

    Takovy kecy.. :-D. Hned vam to vycasuju.

  15. #30
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    123

    Re: Žiadosť o UnBan

    Citovat Původně založeno m*ko Zobrazit příspěvky
    Hej, trapne :] Tohle muze do svoji zadosti napsat kazdy. Staci se odhlasit z uctu...
    Táhni už do prdele, nevím co tu furt děláš nikoho ty tvoje šukézně dementní kecy nezajímají. (+ máš permu za WH, další nepochopitelnej důvod proč tu ještě smrdíš.)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •