Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Nick: Player

  1. #1

    Nick: Player

    Zdravím, včera jsem hrál CoD a nemohl jsem si nevšimnout, že lidi hrají za nick Player (NS) a proto se ptám, jestli by se tohle jméno nemohlo nějak Zablokovat popřídadě něco s tím udělat. Jsem si jistý, že tito hráči neví jak toto hrát a akorát dokážou naštvat (aspoň teda mě).

    Příklad: Medic je tam něco okolo 50 tuším a Commando 68 (cca) Tento hráč za Commanda, si nechával ty "useless" itemy... a s prominutím hrál to jako BOT. Doopravdy pochybuju, že to byl nějaký hráč, který se v tom vyzná.

    Pište co si o tom myslíte.

  2. #2
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Nick: Player

    ono celkovo by to chcelo nieco na tento default nick vymysliet

    bud to nepocitat rank, alebo zakazdym resetovat, alebo nieco
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  3. #3

    Odpověď: Nick: Player

    Dnes ten samí hráč hral na codku najprv písal chochovi že za ním dolieza lebo shodou náhod stále kde sa pripojil bol "Player" potom písal že on vlastní RC CARS a jeden furien :DD a že je admin... začal potom nadávať každému vyhrožovat že mu dá ban na tom nicku je i FS 120

  4. #4
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: Nick: Player

    Na nicku player je tušim 121 - 123lvl, fs čo už je docela moc zišlo by sa to resetovať a nastaviť aby bol max lvl na tom nicku 50?-70?

    Ako už písal matis tak nick Player, (1) Player, ... by hlstats nemalo započítavať, keďže na takom dm na každej mape má najviac fragov player a 1/2 global awardov tiež player.

    http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=awards&game=dm# (Treba prekliknúť na záložku global awards)

  5. #5
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    110

    Re: Nick: Player

    Neexistuje i hráč Player který toto všechno nahrál?? než reset chtělo by to se s ním nějak dohodnout a jestli by mu kotel nepřepsal lvly jinam

  6. #6
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Re: Nick: Player

    Citovat Původně založeno Drago Zobrazit příspěvky
    Neexistuje i hráč Player který toto všechno nahrál?? než reset chtělo by to se s ním nějak dohodnout a jestli by mu kotel nepřepsal lvly jinam
    Ten už si přesunul snipa a své levely na ten svůj novej nick, dřív za něj hrál ale teť už je BelikThe...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •