Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 22

Téma: Perma ban od invitra?

  1. #1
    Historik
    Guest

    Perma ban od invitra?

    ted sem dostal 16 tejdnu za obchazeni perma banu od invitra, ale ze bych mel nejakej perma ban ? :o o tom sem nikdy neslysel.. takze predpokladam ze se jedna o preklik a zadam o unban, diky

    Historik

  2. #2
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Perma ban od invitra?


  3. #3
    Historik
    Guest

    Re: Perma ban od invitra?

    lol a to je jak mozne ze 2.12 som v 14:02 dostal ban ked o tom case som este sedel v skole? nevyznam se v ip-muze nekdo zkontrolovat ci sou stejny?

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: Perma ban od invitra?

    Ty si vedenej v banlistu, dostal si perma ban ode mě za WH+AB , je tam stejný nick jako si měl před chvílí .... No nevím, ale hráč který dostane perma na nick, ID a IP se většinou nepřipojí zase se stejným nickem. Mám tu dvě dema i snapshot . Vypadá to na DIPkaře jinak si to nedokážu vysvětlit.

  5. #5
    Historik
    Guest

    Re: Perma ban od invitra?

    ted koukam ze mam jinou IP! kua fixik

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: Perma ban od invitra?

    Citovat Původně založeno Historik Zobrazit příspěvky
    lol a to je jak mozne ze 2.12 som v 14:02 dostal ban ked o tom case som este sedel v skole? nevyznam se v ip-muze nekdo zkontrolovat ci sou stejny?
    IP adresy nejsou stejný a ani nemůžou být pokud máš DIP = Dynamická IP adresa . Tzn. že si dostal permanentní ban na jednu IP adresu a pak ses připojil pod jinou.

  7. #7
    Historik
    Guest

    Re: Perma ban od invitra?

    http://banlist.proserver.sk/ tu ked napises historik tak tam uvidis moji IP adresu - 78.102.128.3

    a kdo rika ze si nekdo ze vsi lasky kterou by k moji osobe choval nemoh zmenit nick na historik ( nemam to zaheslovany takze neni problem ) a chetovat tam ? nevim jak mam dokazat ze sem necheatoval ( v tom case sem navic sedel ve skole i kdyz to muze napsat kazdej)

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: Perma ban od invitra?

    Já jsem ty IP adresy kontroloval, ale IP adresy nebudou nikdy stejný když je máš dynamický . No hele nevím ale možná ještě to demo něco ukáže .

  9. #9
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Perma ban od invitra?

    Mas alespon stahnutej patch v42 tu z kotelny?

  10. #10
    Historik
    Guest

    Re: Perma ban od invitra?

    a to kdybych mel tu DIP tak bych si moh zmenit IP na jinou a pak si vzit z5 tu predchazejici ? bo jestli ne tak na tom proservru sou data kdy sem ty bany dostaval

  11. #11
    Historik
    Guest

    Re: Perma ban od invitra?

    nebo se koukni na XP, jestli ten nekdo kdo za me hral nemel jiny XP nez mam ja.. a kdybych nejakou tu DIP mel tak tu nepisu o unban a zmenim si ji a hraju si dal, ne?

  12. #12
    Historik
    Guest

    Re: Perma ban od invitra?

    ne ne, patch mam jinej, nejsem si jistej ale myslim ze z proservtu 47 nebo 48

  13. #13

  14. #14
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: Perma ban od invitra?

    Na ty expy jsem se díval . Jeden historik měl shadow huntera 10 lvl a druhej humana na 4 lvlu, ale viděl jsem tě, že sis taky expil humana a měli jste totožný expy ale na tom demu to není myslím.

  15. #15
    Historik
    Guest

    Re: Perma ban od invitra?

    ty dema mi nejdou prehrat, vsechny mi napisou ze "ERROR:couldn't open." no nevim tak se nato muzes kouknout ty jestli tam neuvidis nekde xp, mel sem elf kolem kolem 100k xp, shadowa kolem 110k, wardena, blooda neco kolem 55, pak crypta 40k asi a humana sem dneska trosku trenil no ale sakra tyjo, ja dostanu ban za cheaty a to ani necheatuju.. ale to muze kdokoliv kdo ma tu DIP si menil na nicky lidi ktery je nemaj zaheslovany, nechat dat zabanovat tim stylem treba vsechny a neni to nijak osetreny?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •