Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: ban?

  1. #1
    chronix
    Guest

    ban?

    magi si delas prdel? ban za WH ktery sem nemel dik moc priste se poradne podivej a bunuj spravne lidi a ne ty co nic nemaj omg jeden blbecek napise ze haxuju a hned ban tak DIK! nadavat ti nebudu nejsem nejake ubrecene decko mam uz nejake roky taky to uz nejaky ten patek co to hraju ale neva serveru je dost akorat te budu muset pochvalit jaky si admin ze banujes lidi aniz se presvedcis ze neco nekdo ma

  2. #2

  3. #3
    chronix
    Guest

    Re: ban?

    a na tech demach je jako co ? tomu rikas ze tam mam WH?:D hh moc neva na tomto serveru hraju uz hodne dlouho hraval sem tam jako nick Joker a mozna jeste jeden sem pouzival ale to je jedno GZ za banovani lidi co nehaxujou = necheatujou

    btw zkus popremyslet ze lidi muzou byt nekdy na ts ci vt a radit si? tyhle videa akorat dokazujou muj prehled ve hre tot vse pouzivam totoiz sluch a zkusenosti mapy
    mi chces tvrdit ze kdyz treba na nuke proderuju 4-5 lidi pres zed ze sem hned haxor mg prober se

  4. #4
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    275

    Re: ban?

    To je pro kotla ale to je jedno...

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    696

    Re: ban?

    Haxuju je slangový výraz mne hakujú. Tiež sa to môže použiť ako pixa... Chápeš?!

    Píšem foneticky

  6. #6
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    275

    Re: ban?

    negative Ne.
    Cestina(Sloven.) je krasny jazyk, nechapu proc nemluvite normalne.

  7. #7
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    696

    Re: ban?

    Proste to je slang, používa ho väčšinou mládež. Ja skôr uprednostňujem spisovnú :). haxuju = hackujú

  8. #8
    Kotel
    Guest

    Re: ban?

    Na tech demach jsem chonixe nevidel. Na mape, kde dostal ban hral naprosto prumerne, takze potrebuju vedet casy.

  9. #9
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    275

    Re: ban?

    Kotel Zitra ti to rozepisu...

  10. #10
    chronix
    Guest

    Re: ban?

    no uz je to par dni a furt se mi tu nikdo nevyjadril takze bych byl rad kdyby uz nekdo jukl na moje videa a dal mi konecne ten unban za WH ktery sem nemel mam steam a nejsem idiot abych cheatoval abych dostal perma-ban na steam serverech
    kotelna je sice NS ale to natom nic nemeni ja to hraju pro zabavu a ne abych se mohl chlubit ze sem OP a byl prvni v tabulkach diky!

  11. #11
    Kotel
    Guest

    Re: ban?

    Dema jsem dukladne prozkoumal a dosel k zaveru, ze se o WH nejedna ani ze by nekdo napovidal na VT z druheho tymu. Takze jsem dal unban. Posledni dobou resim same podobne pripady. Admin je pri sledovani hrace presvedcen, ze ma wh a ja pri prvnim shlednuti dema take, ovsem po druhe uz si vsimam veci, ktere napoprve vetsina lidi nestihne vnimat.

  12. #12
    chronix
    Guest

    Re: ban?

    diky moc aspon nekdo kdo se poradne podiva nez udela zaver

  13. #13
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: ban?

    Ikdyz je to uz uzavreny, tak nechat si od nekoho radit na VNT nebo TS sice neni zakazany, ale koledujete si tim o ban za WH. Uz jsem takovej dal a nastesti mi bylo uznany, ze ten dotycnej nemohl vedet o ostatnich protihracich, tak ban platil. Neskousejte podobne podvadet (podfukarit) pac si vyslouzite ban za haxy=cheaty=podfuky.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •