Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Arcade práva

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    72

    Arcade práva

    Dobrý den (některým známým ahoj),
    Jméno: Filip
    Bydliště: Praha
    Věk: 17
    Nick : Arcade

    Jsem student gymnázia, na csko mám celkem dost času!

    Chtěl bych požádat o práva na JailBreak,to je moje kmenový mód, který miluju, dále bych rád i COD MW

    No tak kde začít, asi tím že csko hraju už alespoň 8 let, dříve to bylo příležitostně, ale po té to přešlo v závislost! Na kotelně hraju už alespoň 5 let a s Jailbreakem mám už pokud mě paměť neklame skoro dvouletou zkušenost. Myslím si že mám dosti dobré vyjadřování, jak písemnou tak mluvenou formou. Mikrofon mi funguje celkem dosti dobře (dle potřeby by se dalo i zakoupit lepší vybavení!). Simonovat umím dost dobře a pravidla znám myslím si že dosti.
    Znám a známě spousta adminů, nevím mohu udat příklad (Miruška, Hetsssssssss, Kubelas, Leryx, Smooke ...). Asi na mě všichni nemají dobré mínění, chápu to taky nemám všechny rád, ať už jde o adminy, spešli nebo hráče. Jsem dosti alergický na děti co mají vysoké ego a velice vysokou agresivitu! Co se týče cheaterů, tak co na to říci, asi jen to že jsou bídou společnosti a dělají hrám ostudu. Není člověk ani hra kde by nebyl použitej cheat, ať už jde o hry jako GTA, Mafie,... a i CSko, ale hnus nad hnus je když se to používá v MP, ať si s tím každý hraje v singlu, ale netahá to do online, neboť to pak hry ztrácí smysl. Svojí hru si každý může kazit jak chce, ale ostatním kazit to není hezké.
    Už dříve jsem žádal o spešla, ale sešlo z toho neboť jsem si dal měsíční pauzu, tak teď doufám že to vyjde.

    Děkuji především za přečtení a ztrávení s tímto článkem kousek drahocenného života. Ať už to dopadne jakkoliv. Doufám že jsem napsal vše podstatné, kdyby něco chybělo, tak to rád dopíšu.

    Přeji hezký zbytek večera (odpoledne) a mějte se

    *Filip (Arcade)

    Edit: Omlouvám se adminům které znám a neuvedl jsem je nahoře (Tupelko,...)
    Naposledy upraveno arcade; 04-11-13 v 20:59.

  2. #2

    Odpověď: Arcade práva

    Hm Kubelas neni admin, a podmienka je mat spesl ak sa nemylim :)

  3. #3
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  4. #4

    Odpověď: Arcade práva

    Citovat Původně založeno arcade Zobrazit příspěvky
    Co se týče cheaterů, tak co na to říci, asi jen to že jsou bídou společnosti a dělají hrám ostudu. Není člověk ani hra kde by nebyl použitej cheat, ať už jde o hry jako GTA, Mafie,... a i CSko, ale hnus nad hnus je když se to používá v MP, ať si s tím každý hraje v singlu, ale netahá to do online, neboť to pak hry ztrácí smysl. Svojí hru si každý může kazit jak chce, ale ostatním kazit to není hezké.
    proč si nezmínil, že seš jeden z nich ? http://csko.cz/forum/showthread.php?15457-UNBAN-Damon

    NE
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele slide
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Holíč SK
    Příspěvky
    918

    Re: Arcade práva

    NIE viz. Hore

  6. #6
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Hamilton near Glasgow UK
    Příspěvky
    963

    Odpověď: Arcade práva

    Smích ? přejde.

    Soooooo good bye cheater.

  7. #7
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Arcade práva

    Nie.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •