Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Žádost o admin práva

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele F:O:X
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Liberec
    Příspěvky
    60

    Žádost o admin práva

    Dobrý den, ahoj, zdravím všechny,
    tímto bych chtěl žádat o práva na tomto portálu, a to na servery Jailbreak 1, 2, 3, 4.
    Nick: F:O:X
    Steam id: STEAM_0:1:61115831
    Věk: 16 let
    IP adresa: 80.188.122.182

    Csko jako takové hraji už 8 let s přestávkami za celou dobu co to hraju jsem snad vyzkoušel všechny herní módy. Na kotelně hraji už zhruba 2 roky, kdy jsem hrál pouze zombie mód, asi po půl roku nato jsem si začal všímat Jailbreak módu. Na kterém mám hodnost spešl dozorce už asi přes 8 měsíců +−. Na fórum jsem snad každý den, sice mám málo příspěvků, protože nemusím odpovídat na všechny posty.

    Mám asi 3 prohřešky alias bany tu na kotelně 1. Za bugování bohužel jsem to moc ještě nevnímal, ale teď uš vím, o co jde a uš to nedělám. 2. Ban od Smooke, který jsem moc nechápal, ale i tak se omlouvám a slibuju že uš neudělám. 3. Ban za tryk (MTK) kravinu co udělal snad každý a také se zato omlouvám a toto se víckrát nestane. + ještě ban na fórům bylo to tak že jsem sem dal odkaz na video, ve kterém na vás vybafne panáček z filmu Saw a řve strašně a za toto bych se chtěl omluvit všem lidem, kterých se to dotklo, víckrát se to nestane. Vím, že toto je takové netypické házet sám na sebe špínu, ale chtěl bych, aby všichni viděli, že nic neskrývám a lituju toho, co jsem udělal.

    Teď něco o mně jmenuji se Jan (Honza), jsem z Libereckého kraje, kde bydlím v nádherné vesničce zvané Vítkov. Studuji Druhý ročník na Střední průmyslové škole strojní a elektrotechnické a VOŠ elektrikáře silnoproud. Mé koníčky jsou Csko, fotbal, hokej, atletika, myslivost a jsem vášnivý houbař.
    Zkušenosti s amx módem uš moc nemám, kdysi jsem mněl ale je to „bída“. Na steamu nějak extra hodin nemám, ale tak snažil jsem se.
    Nakonec bych chtěl poděkovat těm, kteří mou žádost přečetli, protože to je peklo a pozdravuju všechny.
    PS za případné chyby se omlouvám :D.
    Naposledy upraveno F:O:X; 04-11-13 v 16:47.

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele slide
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Holíč SK
    Příspěvky
    919

    Re: Žádost o admin práva

    V čom spičíval ten "tryk" : http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=42123

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: Žádost o admin práva

    TRYK- v tom je slavný prasáčko, to je když přejedeš pár Tček když jsi Téčko(vězeň) :D
    Ale ten ban je už celkem starý a od té doby se napravil :D

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele slide
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Holíč SK
    Příspěvky
    919

    Re: Žádost o admin práva

    Tak nerob tryky ani iluze buď hodný klučina :D

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele F:O:X
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Liberec
    Příspěvky
    60

    Odpověď: Re: Žádost o admin práva

    Citovat Původně založeno slide Zobrazit příspěvky
    Tak nerob tryky ani iluze buď hodný klučina :D
    Tak to je jasné :D

  6. #6
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žádost o admin práva

    Teraz sa nabrali dvaja. Možno nabudúce.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •