Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Medik a jeho pravé poslání

  1. #1

    Medik a jeho pravé poslání

    Zdravím, na CODu jsem zrovna rozehrál medika a mám teď 50lv. Díval jsem se schválně na jiné mediky a musím říct, že jsem nespokojen s chováním hráčů s touto classou ve hře, protože oni se v absolutně žádném případě nechovají jako medici, ale skoro by mohli převzít roli sharpshotera.

    Co by hlavně měl medik dělat je healování spolůhráčů (což jsem viděl u 1% všech mediků na CODu) a né healování sebesamého při přestřelce (99% mediků). V souboji 1vs1 jsou jednak neporazitelní a jednak jsou v další hře úplně k h*vnu.

    Přišel jsem tedy s návrhami na úpravy, jak donutit hráče, aby místo sobeckého chování mysleli týmově, protože jeden takový medik, který healne celý tým může rozvrátit celou bitvu v týmový prospěch.

    Teď se ale zase mediků zastanu. Já sám jsem se pokoušel healovat ostatní hráče, jenže tito hráči buď před healem utíkali, anebo ho prostě neviděli. To je potom těžké někoho takhle healnout.

    Navrhuji tedy řešení tohoto problému a to jest bonusové XP za heal spoluhráče. Prosím vás teď mi nepište ty trapné a ubrečené posty typu: ,,ale to je strašně moc nefér, tak medik dostane bonusové XP za heal a ostatní classy nic? Tak kde to jsem?" na tyhle posty nemám náladu odpovídat, neboť právě tohle je účel medika. Healovat zraněné hráče. Teď se dostanu ke srovnávacímu bodu. Aby hráči neplakali jak je nefér, že má medik bonusové XP, tak zároveň navrhuji, aby se jeho celkový XP rate za zabíjení a udílení dmg o něco snížil. Takhle by se to alespon vyrovnalo. řekněme tedy, že za kill normálního hráče by dostal 15 nebo 10 xp, ale za heal spoluhráče by dostal polovinu XP z množství healnutého HP. Takže když medik healne spoluhráčovi 100 hp, dostane hned 50 XP.

    Dále k druhému bodu, kdy se mi stávalo, že jsem chtěl někoho healnout, ale ten byl za mnou, nevšímal si mě a běhal dál, tudíž by se mému healu vyhnul. Chtělo by to nějaké výraznější upozornění, že je v něčí blízkosti položena lékarnička. Kdyby se třeba uprostřed obrazovky všech hráčů v blízkosti lékarničky vypsala věta typu: ,,Pozor, v tvé blízkosti se nachází lékarnička" apod.

    A nyní se dostanu k poslednímu bodu a to jest ty trapné duely, kdy medik na zem položí 2 lékarny za sebou a později je v týmu k h*vnu. Tohle by se to dalo vylepšit tak, že když chce medik položit lékárnu, musí sekundu počkat po posledním svém výstřelu nebo zásahu. V praxi tedy, pokud by si medik chtěl dát heal, protože na něj někdo střílel, musel by nejdříve počkat sekundu potom, co byl zasažen nebo někoho zasáhnul on.

    Tohle je vše, co bych k této speciální classe měl.

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173

    Odpověď: Medik a jeho pravé poslání

    lol to je totalna blbost... medik uz teraz dostava dost XP, tym ze vydrzi, ja som uz davno navrhoval cooldown na lekarnicky aspon 15 sekund, lebo si to kazdy (aj ja) hadze pod nohy a ked to ma full int a hp + nano/notes tak je nesmrtelny, ale bez odpovede .. to ze sa hraci vyhybaju tvojmu healu je ich blbost, vzdy ked vidim lekarnu na zemi a mam malo hp tak pribehnem ..

  3. #3

    Odpověď: Medik a jeho pravé poslání

    Ok, tak s tema XP jsem to trochu přehnal, možná ještě snížit z poloviny na čtvrtinu nebo pětinu, ale mě jde hlavně o to, aby se medik na serveru uplatnil tak, aby dával čest svému jménu a ne jen jako obyčejná loutka pobíhající na serveru, pokud vím cs 1.6 je o týmové spolupráci. Když dám lékarničku na zem, samozřejmě, že se najde někdo, kdo si k ní stoupne, ale v 60% případech si ji hráči ani nevšimnou.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Medik a jeho pravé poslání

    Jelikož jsem tedka začal taky hrát za medica, tak říkam že je to blbost aby měl za heal XP .. Kdo chce ten si mě vyhledá a pokud mám ješte lekarnu a napiše heal, tak mu ji ve většine připadu zapnu..
    Co se týče toho že mě někdo odjebe raketama a zustane mě 5 hp tak neletím jak pes a nehledam koho můžu healnout při healovani sebe ..
    Jak píše tady Kaz0b, kdo chce tak se za medicem přisere a healne se ..
    Jinak posledního čeho bych si měl všimnut při pushovani nepřitele , počitani kulek v zasobniku a uskakovanim je že mě to píše že mě nekdo healuje.. Protože text stejně při tom nevnímám ..
    Možná si to myslel dobře, ale je to nedomyšlene přidá to spoustu práce navíc a nic užitečneho


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Proxima Centauri
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    53

    Odpověď: Medik a jeho pravé poslání

    Ono je to dobrovolne či mu chceš dať lekareň ..nieje nikde písané že s tou classou prichádzajú aj povinnosti ( healovanie )....proste ked ten hráč chce heal..začne do mna strielať a pod. ja ako medic mu tu lekareň dám..takže myslim že to je dobrovolne.to healovanie

  6. #6
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Medik a jeho pravé poslání

    Přidám delay 10 sekund.

  7. #7
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Medik a jeho pravé poslání

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Přidám delay 10 sekund.
    To bys mohl přidat i na FS aby nemohl vystřelit 2 rakety v rozmezí 3 vteřin ale déle, aspoň by se zamezilo tomu, že tě dá na 2 rakety, aniž bys měl čas se přemístit.

  8. #8
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Medik a jeho pravé poslání

    Ted je tam nastaveno 2 sekundy, to je dost dlouha doba, i kdyz to mozna nefunguje, opravim.

  9. #9

    Odpověď: Medik a jeho pravé poslání

    Medic by mal davať HEAL moj nazor.

  10. #10
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Medik a jeho pravé poslání

    Jednoduse bych to udelal tak, ze sebe bude healovat za polovinu, ale kdyz bude healovat jeste nekoho najednou, tak bude dostavat full.

  11. #11
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Medik a jeho pravé poslání

    To by ale zase nemělo pro některé medica cenu hrát, protože už jen tím 15 vteřinovým rozdělením lékáren byl pohoršen ten class, kdyb ještě dostával jen polovinu z léčení, to by bylo ještě dost horší.

  12. #12
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Medik a jeho pravé poslání

    Je to jen 10 sekund, ale kdybych to tak upravil, tak by tam delay byt nemusel a vyslo by to na stejno.

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    Odpověď: Medik a jeho pravé poslání

    já jsem stím jak to je protože ty healy byly moc..

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •