Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: Žádost o práva na Jb 1,2,3,4 (2)

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Žádost o práva na Jb 1,2,3,4 (2)

    Zdravím :) přeji hezký den/večer
    Chtěl bych požádat o práva na všechny Jailbreak servery.
    Nick ve hře: ImGustak:)
    SID: STEAM_0:0:57836081
    Předem bych chtěl upozornit, že moc nových informací se o mě nedozvíte jelikož vše ostatní máte v minulé žádosti viz. Minulá žádost.
    Teď nějaké to info o mě a o hraní: Csko už hraji 4 až 5 let. Zkušenosti s daným modem mam velké. Vlastním hodnost spešla což je i podmínka k vybrání admina na JB. O práva si žádám z důvodu, že na JB docela hodně klesla aktivita adminů. Tím nechci říct, že tam nechodí jako např: Miruška,noirbun,Smooke a ted i Hectssss. Spešla už vlastním přes půl roku. Od poslední žádosti jsem se dost změnil k lepšímu a vyspěl. Co se týče mého mikrofonu: Je možné, že tu někdo vytáhne že mi blbne a ano je to pravda ale ve středu už budu mít nové sluchátka i s mikrofonem takže vše už bude v pořádku. Moje aktivita na serverech je podle mně dost veliká. Na steamu mam nahráno přes 1000 hodin což skoro všechny ty hodiny jsou nahrané na JB. Na serverech sem denně min. 5/6 hodin což si myslím, že je dost slušné. Ano určitě někdo řekne, že tam adminů je dost ale kdyby ten dotyčný hrál více tak by to sám poznal. S hráči na serverech vycházím dobře a taktéž i s adminama. Myslím si, že nikdo nemůže napsat, že mě nezná, protože se učastním hodně gatherů kde se většinou nacházejí převážně admini. Zkušenosti s AMX mám ale stejně kdyby mi něco za tu dobu vypadlo tak si myslím, že by mi nějaký admin z JB dokázal pomoct. Na serverech bych chtěl zabránit převážně: MFK, NoMic, Neznalost pravidel. A tyto prohřešky se na serveru momentálně vyskytují hodně jak už někteří víte z důvodu "malých dětí!, kteří se na serverech vzali bůh ví kde. V této době se musí servery hlídat aktivně a hlavně všechny servery. Steam Csko jsem si musel bohužel kupovat 2x, protože mi ten 1. učet nějak ukradli což vůbec nechápu jak, ale to je minulost a k tomu asi není co dodat. Aktivitu na forum mám také slušnou. Kromě jailbreaku hraji také někdy DM/surf. Ale jak někteří ví tak spešl nedokáže všechno jako např: Když někdo spamuje jak nějaký "inteligent" tak jediné co můžu udělat je ho hodit do spectu, ale to vůbec nic nevyřeší. Problémy na JB taktéž hlásím na forum a docela i dost is myslím, že jich tu je ale také to už spíše řeším in-game. Na mém kontě se nenachází ani jeden ban. Kromě tedy na mé IP kde mam permu za WH , který není můj ale je to sdílená IP. Na IP se mi žádný ban taktéž nenachází. Takže jsem čistý jako Vanish :D. Pravidla znám moc dobře a taktéž je dobře ovládám. A podle nich se i řídím. Na forum se na mě zatím objevila jen 1 stížnost a ta byla naprosto zbytečná jelikož ten dotyčný co ji na mne podal tak neznal pravidla takže na mne se na forum ani nikde nenachází stížnost která by obsahovala důkaz mé chyby. Pokuď něco bude nejasné tak určitě napište rád odpovím. A také jakékoliv otázky ohledně JB. Toť by po mé hrací stránce bylo vše.

    Ještě nějaké informace o mě: Je mi 15 let, studuji základní školu ŽŠ Jana Husa 9. třída. Prozatím můj prospěch ve škole je dobrý. Bydlím ve městě Písek který se nachází v Jihočeském kraji. Moje koníčky jsou: ježdění na Freestyle BMX, footbal, gaučing a hraní PC her. Hry které hraji rád jsou střílečky jako např: Csko,COD,Crysis 2 / Závodní: Burnout Paradise,NFS, GTA. Narozeniny mám 21. července. I když je škola a mě se známky počítají na střední tak moje aktivita ani tak neklesá takže se nemusíte obávat poklesu aktivity. Jsem klidný člověk a nenechám se jen tak ničím vytočit. Párkrát mi nervy ujeli ale už si je dokážu udržet za uzdou takže žádný problém s nervama. Na kotelně hraji už hodně dlouho. Nejspíše se budu hlásit na Autotronika(jelikož se už od mala zajímám o auta a také mě baví je zkoumat jako např: motory a závady) nebo na průmyslovou školu. Pokuď budete chtít dodat nějaký kontakt jako např: skype/fb tak napište. Kritiku beru a také i určitě chválu :D, ale jasně spíše tu chválu. Mám bratra kterému bude 24. unora 18. Jsem někdy strašně vysmátý a chytám i někdy záchvaty smíchu což si myslím, že asi s tím problém nebude :D. Tak to by bylo podle mne vše co by jste o mně měli vědět :) takže když něco pište. Beru kritiku i chválu jak už jsme zmiňoval.

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  2. #2
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: Žádost o práva na Jb 1,2,3,4 (2)

    Acid: napiš to ke gustakovi, k zadosti :D

    Je to v poho týpek, dává mi lajky na asku, takže píšu moje k hovnu pro. :) :D
    PS: už povolte psát ostatním do žádostí :x
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: Odpověď: Žádost o práva na Jb 1,2,3,4 (2)

    Citovat Původně založeno because Zobrazit příspěvky
    Acid: napiš to ke gustakovi, k zadosti :D

    Je to v poho týpek, dává mi lajky na asku, takže píšu moje k hovnu pro. :) :D
    PS: už povolte psát ostatním do žádostí :x
    I když podle Pro k bobku tak já si toho cením Díky:)

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  4. #4
    Banned
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Povazska Bystrica
    Příspěvky
    452

    Re: Žádost o práva na Jb 1,2,3,4 (2)

    ja by som bol aj pro, teraz tam poobede zo školy aj tak nikto nechodí a vacsinou je tam plno iných ludí, tak som pro, a to je posledný, u koho budem pro

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: Žádost o práva na Jb 1,2,3,4 (2)

    Díky noirbune cením si toho.
    E: prosim o vyjádřen převážně Jb adminů. Díky :)
    Naposledy upraveno ImGustak; 04-11-13 v 21:07.

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852

    Re: Žádost o práva na Jb 1,2,3,4 (2)

    Nemyslím si že na to máš, chvilkama se chováš jinak než bys měl, já jsem proti, můj názor.
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: Žádost o práva na Jb 1,2,3,4 (2)

    Dobře tvůj názor beru. Přiznávám někdy udělám srandu nebo něco jiného ale nic co by způsobovalo prohřešek ani problémy.

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele grifin
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Kadan
    Příspěvky
    324

    Re: Žádost o práva na Jb 1,2,3,4 (2)

    Pro

    co to vidim 2 F tssssss:)
    Naposledy upraveno grifin; 05-11-13 v 12:49.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: Žádost o práva na Jb 1,2,3,4 (2)

    Děkuju griffine :)
    Ty 2 F tam jsou hezčí :D
    Naposledy upraveno ImGustak; 05-11-13 v 12:52.

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Byznis
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Nitra Slovakia
    Příspěvky
    1,115

    Odpověď: Žádost o práva na Jb 1,2,3,4 (2)

    ja som tiez PRO

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: Žádost o práva na Jb 1,2,3,4 (2)

    Vážně moc díky :)

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: Žádost o práva na Jb 1,2,3,4 (2)

    Tebe znám, spešla máš, jsi v klidu, ale na JB teď moc potřeba adminů není, nevím, ale pro mě jsou Downhill a možná Frosty,Kubelas a FOX nejlepší kandidáti.
    Zatím si tě nedovedu představit jako admina.Promiň.Zatím za mě ne..(Můj názor tak kamenujte)
    Naposledy upraveno Tupelko; 05-11-13 v 21:44.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: Žádost o práva na Jb 1,2,3,4 (2)

    Ok mno... dik

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  14. #14
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    960

    Odpověď: Žádost o práva na Jb 1,2,3,4 (2)

    Zatím to vidim asi stejně jako Tupelko.Takže za mě zatim taky proti.

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: Žádost o práva na Jb 1,2,3,4 (2)

    Doře díky za názor

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •