Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: War3FT 1,2 - Mapy (celkovo, prehladne) + upravy

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2013
    Příspěvky
    15

    Arrow War3FT 1,2 - Mapy (celkovo, prehladne) + upravy

    Zdar,
    je tu velmi vela tem o mapach niekto chce tuto niekto chce tamtu niekto chce odobrat tuto a podobne. Chcel by som spravit nejaky prehlad map ktore sa hravaju, za posledny mesiac sa tam toci asi 20-30 map dokola a v prikaze listmaps je ich asi dvojnasobne tolko. Navrhujem odobrat tie co sa tam nevotli uz dlhu dobu a mozno pridat nieco "old school" co sa hravalo kedysi.
    Prvy krat som hral War3FT servery asi 5 rokov dozadu.. neviem presne nebudem klamat ale asi si mozem povedat ze som veteran poznam to detailne dobre.

    Teraz potrebujem vediet kto tu spravuje tento server, nejaky hl. admin keby sa ozval by nebolo odveci nech viem ci ma cenu riesit mapy.. uzavrelo by sa to pre toto obdobie a nemuselo by sa to riesit typom 300 tem na fore o kazdej mape zvlast.

    Za dalsie by som chcel poprosit o jednu vec. Bolo by skutocne velmi vhodne zakazat (vypnut samozrejme) kupovanie isteho itemu zo shopmenu.. vola sa "Flaming gloves...blabla" ktore vam kazdych 10 sekund vlozi do ruky granat. Dovod je jednoduchy.. pride mapa snow, huntic a podobne male mapy a polka servera ma zrazu Orka ktory hadze extremne zosilnene granaty, nakupia si uz spominany item a kazde kolo je o tom ze sa ludia ohadzuju granatmi.. ta mapa ale nie je tvorena na to.. jak huntic tak snow. Ked uz by bol problem nemusi sa to vypinat vsade ale podla mna je to tak lepsie neviem ani ci sa da vypnut to len pre niektore mapy.. ale mapy snow a huntic su vazne kriticke.. pri snowe vam na spawn naletia 3 orkske hecka a kolo sa skoncilo preziju dvaja z piatich a maju po 10 hp.

    Nerobil som nikdy s nastaveniami War3FT ale verim ze sa tu najde niekto kto to bude vediet vypnut robil som hl. admina jedneho takeho servera ale ja som to riesi len teoreticky a prakticky to aplikoval v nastaveniach pan plugin-admin.


    P.s - zase mi nechce nacitat STEAM ID, ten bug sa este nenasiel? :(
    Naposledy upraveno Huntiz; 08-11-13 v 18:19.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: War3FT 1,2 - Mapy (celkovo, prehladne) + upravy

    Ad SteamID: bug se nasel, ale asi se nepodari opravit :-)
    Ad gloves: pokud vim, tak s timto itemem orci straci schopnost silnych granatu pokud ho dostanou od itemu a ne z nakoupeni nebo ze ho vezmou treba v pripade snow. Jinak nema cenu to nijak zakazovat. Proste to k tomu modu patri a neni problem toho orka zabit po prvnim odhozenym granatu. Vetsinou to delaji deti co neumi nic jinyho, tak zabijes i s nozem:-) Jinak kdyz se zadari, tak Elf ma silnejsi granaty a na ty se gloves dokonce vztahuje, ale tam je jen procentualni sance na silnej granat :-)
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2013
    Příspěvky
    15

    Odpověď: War3FT 1,2 - Mapy (celkovo, prehladne) + upravy

    Hej je pravda ze ork strati silu skillu po kupeni Gloves, ale tymi granatmi stratia vyznam mapy fy_snow, fy_simpsons, de_huntic, fy_pool_day, atď.
    Potom nechapem preco su zakazane napr. AWP na snowe a podobne, aj to je predsa sucastou..

    A k tym steam id bugom skoda no, co uz naexpim sa aj ako "fake ns" teda
    Naposledy upraveno Huntiz; 13-11-13 v 23:24.

  4. #4

    Odpověď: War3FT 1,2 - Mapy (celkovo, prehladne) + upravy

    Orka dáš vpohode a na snowe je preto zakázané AWP lebo je to malá mapa, ešte si pamätám keď tam to AWP bolo a vtedy ho mali všetci a vypadalo to ako AWP server aj to je jeden z dôvodov. A tie mapy by som nejak nemenil lebo keď príde nejaký hráč tak si napíše "maplist" a tam si nejakú mapu čo chce vybere a keď tam nebude odpojí sa... aj to sa stáva takže tie mapy by sa asi vyhadovať nemali. :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •