Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 22

Téma: Mám zakázáno hrát za dozorce?!

  1. #1
    The King of Limbs
    Guest

    Mám zakázáno hrát za dozorce?!

    Dobře. Vezmu to s klidem. Celkově na kotelnových serverech hraju už něco přes 2 roky, poslední měsíc jsem se zaměřil na Jailbreak a Furionky. Ze začátku jsem se k dozorcům nehrnul a hrál jen za uvězněné, ale potom co jsem pochopil oč jde a jaké pokyny mají dávat dozorci, jsem se rozhodl, že do toho skočím po hlavě! A co se nestalo? Mám zakázáno hrát za dozorce... a dost mě to naštvalo, protože jsem si všimnul velmi zvláštní věci a to, že za dozorce hrají pořád stejní lidi! A pokud se jim náhle nepoštěstí se dostat k dozorcům dokonce přemlouvají k rtv, jsou naštvaní, nadávají a vyhrožují, že zařídí ban tomu kdo je dozorce, pokud ihned nepůjde k vězňům! No to fakt nechápu, připadá mi to, jako by mě někdo schválně vyřadil ze hry. Štve mě to fakt moc a to jsem si k tomu just letěl koupit nový mikrofon! Chci rozumný názory na to co si o tom myslíte!

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Mám zakázáno hrát za dozorce?!

    kdybys nám dal třeba svůj nick, šlo by to rychleji, jinak máš pravdu s tim rtv a vyhrožování, a nedej bože když je tam neznámý CT, tak to půl hodiny otravujou jestli má mikrák

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Mám zakázáno hrát za dozorce?!

    Staci nahlasit hraca, dodat zaznam z chatu, kde sa niekomu vyhraza a dostane ban. Toto je otravovanie hracov a zaroven porusovanie zakonov SR/CR, takze sa banu hrac nevyhne. Samozrejme treba hodti zaznam z chatu, kde a kedy to pisal.

  4. #4
    The King of Limbs
    Guest

    Re: Mám zakázáno hrát za dozorce?!

    Nick ve hře mám stejný jako tady - The King of Limbs

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Mám zakázáno hrát za dozorce?!

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    a zaroven porusovanie zakonov SR/CR
    :DD

    Ban za dozorce jsi dostal ty? Pokud ne, tak mas sdilenou ip s nejakym ptakem, kterej delal bordel a dostal zakaz. Jinak pokud by te nekdo takhle otravoval, tak ho ignoruj.. musis to brat s rezervou :). Ale i presto kdyby ti nekdo furt nedal pokoj a urputne se do tebe navazel, tak staci napsat na forum a nebo pres vykricnik zavolat nejakeho admina.
    Naposledy upraveno BAWSON; 12-09-11 v 17:05.

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Mám zakázáno hrát za dozorce?!

    Ty sa smejes, lebo ta asi kazdy den doma/v skole biju, ale je to tak. :)

  7. #7
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Mám zakázáno hrát za dozorce?!

    Jou, tak ty zabanujes admina a jeste se do neho budes navazet, Jou? Moc ti porostl nosanek, taky bys ho potreboval utnout :).

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Mám zakázáno hrát za dozorce?!

    Povedal ten, ktoreho kazde druhe na servery znie "NOOO" a nevie odpovedat ani na to, ked sa ho spytam, ci ma mikrofon - podla nicku co si mal som teda fakt vedel, ze si to ty.

  9. #9
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Mám zakázáno hrát za dozorce?!

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Povedal ten, ktoreho kazde druhe na servery znie "NOOO"
    WTF?
    Ikdybych nemel mikrak, tak proc hned davas zakaz jako? Si predstav hrace, kterej tam prijde poprve a nevi co a jak. Dostane hned od tebe zakaz, protoze ty neumis zmacknout par cudliku a prehodit ho. Navic steam nemas? Prikaz /admin neexistuje?

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Mám zakázáno hrát za dozorce?!

    Ked tam pride poprve, tak nema co robit u CT. Pokial hral jail aspon raz za CT tak musi vediet, cim sa hovori do mikrofonu. Ja som sa ta spytal 2x a nic si nehovoril, preto si ho dostal. Ked mi niekto potom napise, ze ho ma, tak poprosim simona, aby zapol mikrofony a ak prehovori, tak mu ten zakaz zrusim. Steam mam, ale ako vcera povedal (tusim Rixie), tak na Kotelni nevidis obrazok cloveka na steame dovtedy, kym si ho nepridas = ja tvoj obrazok nevidim. Prikaz admin existuje a ty si ako myslis, ze budem vzdy, ked budem davat hracovy zakaz pisat /admin, ci to naaahodou neni bawson? Nebud smiesny, nevies si najst poriadny argument, tak pises hluposti, posledne riadky, uprac si v hlave.
    EDIT
    Naposledy upraveno grEy; 12-09-11 v 17:20.

  11. #11
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Mám zakázáno hrát za dozorce?!

    Kdyby ses me pokusil aspon prehodit od ct normalne pres amxmodmenu, tak bys videl, ze mam asi imunitu.. ale ne, ty proste chces vypadat jako king a rozdavat bany. Posledni dobou chodim na Jail pod fake nickama, protoze tak aspon nevi vetsina hracu, ze tam jsem, takze mohu lepe pozorovat hru. Asi potrebujes taky byt "hvezda" u hracu, co :)?

  12. #12
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Mám zakázáno hrát za dozorce?!

    Napisal som posledne riadky, ale toto si fakt neodpustim.
    Cize budem kazdeho, kto nema mikrofon a porusuje pravidla presuvat, a dalsi den si samozrejme zahra zas. Tak teraz som sa riadne zasmial. Vies co sa mi na tebe najviac paci? Vodu kazes a vino pijes, neviem ci skor plakat alebo smiat sa na tebe. Fakt by si si mal upratat v hlave.
    Ja sa nesnazim byt hviezda, snazim sa udrzat poriadok, poznas to? Asi ne, ze? Ty chodis pod fake nickmi asi preto, ze ta nebavi "krotit" vinnikov.
    "Chci ludom dobre a naseru ti do zahrady" - takto to je asi v mojom pripade

  13. #13
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Mám zakázáno hrát za dozorce?!

    Aha. Takze proste ja se pripojim k ct, nahodou mi nepujde mikrak, protoze jsem treba polil necim notas a nejak se to tam porantalo a ty mi hned za to das ban bez toho, abych se to pokusil napravit? Chapu, kdyz da nekdo nekolik FK a dostane zakaz.. ale to, ze nekdo nema mikrak a hned zakaz na tejden nebo kolik? A kdyz te to tak zajima, tak pod fake nickama chodim, protoze vidis jak se ostatni chovaji "normalne". Kdyz tam prijdu pod svojim nickem, tak vetsina si hned dava bacha, protoze vedej, ze jsem admin.. A jeste ti poradim, "smjať" bI zI sa mal nejdrive na sebe, potom az na druhych :).

  14. #14
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Mám zakázáno hrát za dozorce?!

    flame z pohledu spectatora je docela prca

  15. #15
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Mám zakázáno hrát za dozorce?!

    Ked si polejem notebook, tak nejdem na jail (pripadne sluchatka). Boze, ty fakt rozmyslas zadkom. Ja sa narozdiel od teba spravam normalne a nenadavam hracom. :)
    EDIT: Cital si si, co som pisal? Ty mi chces povedat, ze hraca najprv presunies (ked nic nehovori, ked sa ho spytas, ci ma mikrak) a nedas mu zakaz? Nebud smiesny.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •