Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 31

Téma: Prosím POMOC!! Sekání Her.

  1. #16


    Odpověď: Prosím POMOC!! Sekání Her.

    Ashampoo ne. Pri neodbornym pouziti muze celkem dost poskodit PC. Radsi CCleaner, ten je blbuvzdornejsi.

  2. #17
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816


    Re: Prosím POMOC!! Sekání Her.

    Kamrád zrovna ke mě přišel pro radu, co dělat, když mu cuká auto. Filtry neměl měněný asi 40 tisíc km, takže první sem mu řekl aby je vyměnil, vyčistil. Takže bych byl asi blbej, kdybych pak u PC dělal něco jinak. Dám tedy na Vás a zítra to rozmontuji a vyčistím. Čištěné to zatím nebylo. Používám ho většinou na stole, ale občas na filmek postel :). Jen doufám, že to pak zase bez poškození smontuji když vidím tu jemnou elektromechaniku :).

  3. #18
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    Odpověď: Prosím POMOC!! Sekání Her.

    Radeji to vzdy odfot, co kam patri. Ja to slozil v pohode, jen jeden sroubek mi zbyl a nevim odkud je :D

  4. #19


    Odpověď: Prosím POMOC!! Sekání Her.

    I jeden šroubek může zavinit, že se ti notas rozpadne v ruce :D

  5. #20
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816


    Re: Prosím POMOC!! Sekání Her.

    Tak sem počítač rozebral, vše vyčistil. Moc prachu tam nebylo, samozřejmě, že se seká dál. Vše vypadalo, že tak vypadat má, tedy,opticky nikde nic propáleného, vypadlého, uvolněného. Takže zkusím přeinstalovat win. Každopádně mě zbyly dva šroubky, které jako jediné dva se od ostatních liší, za boha jsem nepřišel na to kam patří. Ale nic v tom nerachtá a snad funguje jak má :D

  6. #21
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    Odpověď: Prosím POMOC!! Sekání Her.

    :D dva sroubky? To jsi jeste v pohode :D.
    Klikni na Start-vsechny programy-Acer-Acer recovery management a vrat to do tovarniho nastaveni. Tak budes mit jistotu, ze se ti nesmaze partition se zalohou systemu a budes moct kdykoli reinstalnout system stejnym zpusobem.
    Hlavne si zalohuj vsechno co potrebujes a nejlip si udelej, pokud jeste nemas, druhej oddil na disku. Na system ti staci +- 40GB, radeji 50 :)

  7. #22
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816


    Re: Prosím POMOC!! Sekání Her.

    A tím se ale disk nezformátuje ne? resp.tam může být někde zalezlý nějaký červík či jinej neřád :).

  8. #23
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    Odpověď: Prosím POMOC!! Sekání Her.

    Melo by ti to format nabidnout, pokud ne, tak to smaze vsechno sam.

  9. #24
    Stálý člen (only deathrun 7) Avatar uživatele trew
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    181


    Odpověď: Prosím POMOC!! Sekání Her.

    já když jsem dával reinstall pc, tak jsem vybral to formátovat určitej disk, pak jsem dal ten disk ještě smazat a už jen nechal založit novej. Se tě to zeptá jestli chceš ten disk nějak rozdělit na díly... já to nepotřebuju, jen to odklikám bez dílů. Stejně na pc mám pro jinej systém vždy virtuální pc přes http://www.vmware.com/cz/products/workstation/ ke stažení tady

  10. #25
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816


    Re: Prosím POMOC!! Sekání Her.

    ok tak díky. Teď všechno zazálohovat a to je největší pakárna :(

  11. #26


    Odpověď: Prosím POMOC!! Sekání Her.

    To je to nejlehčí. Pokud máš externí disk teda :D. Nebo složitěji si můžeš vytvořit další oddíl na disku (třeba 100GB) a na něj si to zazálohovat. Pak při přeinstalaci zformátuješ jen ten první oddíl s Win7.

  12. #27
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816


    Re: Prosím POMOC!! Sekání Her.

    Exterňák mám, ale funguje jen když má zrovna náladu :D. Takže je riziko tam uložit data s tím, že je už nedostanu zpět :D.

  13. #28
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421


    Odpověď: Prosím POMOC!! Sekání Her.

    Pokud máš HDD větší než 100GB tak není důvod ho nerozdělit. Není to složité, ale možná k tomu budeš muset stáhnout utilitku a většinou to jde jen krátce po reinstalu systému tak to udělej jako jednu z prvních věcí (pokud nemáš tu možnost přímo při instalaci...)


  14. #29
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kalerab
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    154


    Re: Prosím POMOC!! Sekání Her.

    A sekaju ti len hry(resp. pri vacsej grafickej zatazi) alebo aj pri beznom vyuzivani sa ti vyskytnu nejake problemy? Skusal si update/reinstall grafickeho driveru?
    Co sa tyka particiovania disku tak podla mna u kazdeho HDD sa oplati ho rozdelit nie len pri 100GB+. Pri 750GB by som ako uz spominal sedly vytvoril clone partition len na backup - nieco ako "neviditelna" cast disku na ktoru si nahras zalohu a ked budes mat najblizsie nejake problemy tak das len restor z tejto particie a za par minut to mas jak nove.
    Na tieto veci odporucam SystemRescueCd. Ten obsahuje aj memtest a SMART(test HDDcka) ktore vedia byt pri problemoch s PC dost uzitocne

  15. #30
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816


    Re: Prosím POMOC!! Sekání Her.

    Ale když si rozdělím disk a na něho hodím zálohu, tak bych tam mohl zkopírovat i ten problém, který mi teď tvoří to sekání ne? pokud to je softwarová chyba.

    Co se sekání týče, nejvíce to pozoruji na hrách. Ale celkově bych řekl, že je ten počítač zpomalenej. Taky se častěji seká. Grafické ovladače bylo to první, po čem jsem šel. Udělal jsem i pár náročných grafických testů, ale vše v normálu. Včera jsem vyhrabal starej noťas, tak jestli ho zprovozním tak si vše do něho překopčim a tenhle naformátuju. Jestli to nepomůže, tak budu nasranej, že jsem před rokem vyhodil 10 tisíc z okna :).

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •