Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Čtěte jako první!

  1. #1
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255


    19 z 21 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Exclamation Čtěte jako první!

    Vítejte na fóru CZ/SK herního portálu csko.cz!

    Pokud jste tu poprvé, přečtěte si prosím PRAVIDLA FÓRA. Zde najdete souhrn základních častých otázek a odpovědí, které zajímají většinu nově příchozích.

    Na hlavní stránce se nachází chatbox, do kterého můžete přispívat po registraci. Chatbox však neslouží k podávání žádostí o unban (založíte zde).



    Fórum je rozděleno do několika sekcí, které vidíte na hlavní straně:

    informace o turnajích, soutěžích
    vše týkající se herních serverů pro Counter-Strike
    témata týkajících se hry Counter-Strike, návody, problémy, diskuse ke hře
    témata týkající se hry a serveru, eventy, novinky z Minecraftu
    diskuse mimo ostatní vyhrazená témata



    Barvy nicků uživatelů fóra se rozlišují podle hodnosti:

    Hodnosti pro členy admin teamu: Hodnosti pro členy fóra:
    Game Master zajišťuje chod herních serverů
    Discord Admin zajišťuje chod Diskordu
    Náborář zajišťuje nábor členů admin teamu
    Administrátor vyšší funkce, než moderátor - zajišťuje chod fóra, změna nicku na webu, reset hesla, apod.
    Moderátor zajišťuje chod fóra
    Server Admin admin pro herní servery CS 1.6.
    Server Adminka adminka pro herní servery CS 1.6.
    Trial Admin admin ve zkušební době pro herní servery 1.6 (nemá GRAB)
    Spešl Hráč spešl ve zkušební době, který má za úkol hlídat servery, na které mu byl udělen - má však minimální práva. Po nějakém čase se může, ale i nemusí stát adminem (není to podmínka). Je to speciální funkce, takže ji může udělit jak Náborář - při obyčejném náboru, tak Admini, kteří na to mají dané oprávnění a mají v hráči 100% důvěru. Nikdy se však o něj u Admina nežádá.
    Ex-admin admin, kterému se vzaly práva z důvodu neaktivity, nebo o to sám požádal
    Zobrazit členy admin teamu
    Uživatel registrovaný uživatel fóra
    VIP VIP hráč
    zakoupení VIP
    výhody VIP
    aktivace VIP na webu
    podmínky VIP
    Speciální barva zlatá barva pro speciální soutěže - např. hráč/admin měsíce/roku atd.









    Zobrazit všechny registrované členy

    Naposledy upraveno Britny; 02-08-23 v 21:07. Důvod: Úprava barev a hodností

  2. #2
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,535


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Čtěte jako první!

    Spousta z vás se ptá, kdy například získají další uživatelskou hodnost a jak se to počítá. Zatím máme hodností 6, ale možná jich bude 7.

    Zde se můžete vždy podívat, jak se co počítá - pokud by i nebyla v budoucnu nějaká aktualizace:

    1. Nováček 0 - 100 příspěvků.

    2. Pokročilý člen 100 - 200 příspěvků.

    3. Profesionální člen 200 - 300 příspěvků.

    4. Expert člen 300 - 500 příspěvků.

    5. Stálý člen 500 - 800 příspěvků.

    6. Stálý Maniak 800 a více příspěvků.

    7. Terminátor 1000 a více příspěvků.

    Zatím je to tak, jak jsem napsala výše. Momentálně co se týče SPAMU jsou kategorie lépe chráněny, ale i přesto je pořád zakázaný, tak na to nezapomínejte.
    Naposledy upraveno Britny; 20-11-20 v 21:23. Důvod: Edit - Schválen člen nad 1000 příspěvků.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #3
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,535


    6 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Čtěte jako první!

    Napíšu sem jen krátce pár jmen adminů a modů, kteří se konkrétně o něco zde zajímají, nebo mají na starosti určité sekce a můžete se na ně obrátit. Protože většinou mi někdo píše komu má napsat s určitou záležitostí, tak snad vám tento menší návod pomůže. Chci jen podotknout, že to je aktuální a časem se kdykoliv může něco změnit, takže to třeba editnu.

    Kotel

    - majitel portálu, dohlíží víceméně na chod serverů, ale má hlavně na starosti VIP - pouze na něj se můžete obrátit, pokud máte s kodem nějaký určitý problém. Také jen on může dát UB hráčům za peníze (cena roční VIP) stačí mu poslat PM, nebo se na něj obrátit na Discordu Kotelny a domluvit se s ním.

    Samco

    - náborář, stará se o přijetí / povýšení adminů, nebo spešlů. Pokud máte jakoukoliv stížnost na admina či spešla a disponujete věrohodným důkazem, tak tyhle situace řeší pouze on, nebo v některých případech se to řeší ve Spešl, TA, SA nebo administrátorské sekci - podle daného problému.

    Modi, nebo-li Administrátoři

    - v dnešní době jsou obě hodnosti už vlastně stejné, dříve byli jak modi, kteří měli menší oprávnění a pak administrátoři, kteří zase větší, ale vzhledem k tomu, že je nás už poměrně málo, tak všichni máme obě hodnosti. Můžeme přidávat do soutěží medaile, měnit nick na webu, hodnosti - přidávat i odebírat, opravovat nenačtené VIP. Mají přístup do banlistu, kde můžou změnit kompletní ban, ale především práce moda je udržovat pořádek na webu, aby zde nebyl žádný spam, vulgarita, nevhodné posty apod. Také uzamykají vyřešené posty, nebo je přesouvají do správných kategorií. Vypíšu už jen konkrétní Administrátory, na které se můžete obrátit:

    1. hofy - ten má asi ze vše největší pravomoce, když nepočítám náboráře, může měnit bany na servrech, který mají vlastní banlist, jako např. knife, JB, TTT. Pokud dá admin ban z webu, tak ho změní tak, že nemůže hrát pouze na daném serveru, ale může hrát jinde. Také má přístup k mapám, může je přidávat a odebírat - je to zatím jediný aktivní admin, na kterého se s tímto můžete obrátit. Jeho hlavní sekce je jump a DR, takže se o ni stará, upravuje bugy, přidává bloky apod. Dost lidí však nejvíce zajímá přidávání map, takže jak jsem již psala pouze hofy je momentálně aktivní a můžete se na něj obrátit, rád vám určitě vyhoví.

    2. Koprakek - je aktivní jak na servrech, tak na webu. Nemá takové pravomoce jak hofy, ale má ty základní pro administrátory, takže na něj se můžete obrátit s tím co jsem již zmiňovala. Každopádně mu můžete psát ohledně DC, pokud byste chtěli dostat určitou roli, nebo VIP, či obnovit VIP. Je to vlastně DA (Discord Admin).

    3. Britny - já jsem zůstala pouze aktivní jen na webu, takže řeším hlavně web, hru, hlášení už vůbec. Mně můžete psát taky o změnu nicku, pokud máte problém s VIP na webu, také vám můžu nahodit vše na DC - DA.

    Discord Admin

    - Zde máte vše o našem Discordu https://csko.cz/forum/forumdisplay.php?226-Discord

    Moderátoři jednotlivých sekcí:

    - tohle je skupina, kde se uděluje adminům pouze mod na danou celou sekci zde na webu. Má pravomoce pouze ty základní - mazat příspěvky, přesouvat, zavírat. Dává se to většinou adminům, kteří se starají nejen o tu sekci, ale přispívají tak svými zkušenostmi pro portál - jako jediný příklad máme sekce "Maping" Zde se řeší věci pouze ohledně map a jdou tam admini, kteří třeba i dokáži mapu vytvořit. Zatím já osobně jim říkám "pod mod" máme dva. Pokud uvidíte v nějaké sekci adminy, kteří jsou napsaní úplně dole "Moderators of this Forum" tak to znamená, že se na tyhle adminy můžete obrátit co se týče těchto for.

    Latins a Algorythm
    Bager258 - Turnaje a Soutěže

    Takže to by mělo být asi tak všechno, pokud jsem na někoho zapomněla, tak mi jen napište do PM a já ho sem doplním. Je to pro vás orientačně, co tak asi zde v těch nejvíc hlavních sekcí kdo vykonává a hlavně jsem vypsala ty, kteří ještě jsou svým způsobem aktivní, i třeba pasivně jako já na webu. Adminy a spešle jsem vynechala, tak je asi jasné co vykonávají. Hlavně mi i šlo o to, abyste třeba např. Kotlovi nepsali zbytečné zprávy o změně nicku, když vlastně na tyto věci má nás administrátory. U něj jsem vypsala jen to, na co my práva nemáme a co může dělat jen on, stejně jako u náboráře, který sám se zabývá stížnostmi na adminy a ne třeba to psát spešlovi (takové příklady).
    Naposledy upraveno Britny; 03-08-23 v 18:31.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •