Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Žádost o ban - joseph

  1. #1
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2013
    Příspěvky
    10

    Exclamation Žádost o ban

    Dobrý večer,

    žádáme o zabanování Joseph. za zneužívání admina.

    Pánu adminovi vadilo, že jsme měli "clantag", aneb víte že za TS je ban.
    Tak jsme si změnili clantag na "Joseph" a dostali jsme ban s odůvodněním "však víš za co".
    Žádám tedy o důkazy "však víš za co", děkuji.

    Všechno bylo v rámci srandy. Domnívám se, že admin by měl umět udržet nervy na uzdě.

    P.S.: Jestli to je ten jsp, kterého jsem znal ještě z mého aktivního hraní, tak teď už tě neznám.


    S pozdravem

    Jan Mikoláš, forFAIRPLAY.com
    Naposledy upraveno BIGR; 27-11-13 v 22:22.

  2. #2
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Žádost o ban - joseph

    radsej dodaj vypis
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele beather
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    184

    Re: Žádost o ban

    Citovat Původně založeno BIGR Zobrazit příspěvky
    Dobrý večer,

    žádáme o zabanování Joseph. za zneužívání admina.

    Pánu adminovi vadilo, že jsme měli "clantag", aneb víte že za TS je ban.
    Tak jsme si změnili clantag na "Joseph" a dostali jsme ban s odůvodněním "však víš za co".
    Žádám tedy o důkazy "však víš za co", děkuji.

    Všechno bylo v rámci srandy. Domnívám se, že admin by měl umět udržet nervy na uzdě.

    P.S.: Jestli to je ten jsp, kterého jsem znal ještě z mého aktivního hraní, tak teď už tě neznám.


    S pozdravem

    Jan Mikoláš, forFAIRPLAY.com
    vtipné hodit za svůj nick podpis portálu který vlastně už nefunguje a tvářit se důležitě

  4. #4
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2013
    Příspěvky
    10

    Odpověď: Žádost o ban - joseph

    matis:
    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem Joseph.
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'provokace,kopirka nicku admina'
    [AMXBANS] Delka: '3 hodin'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:18396951'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '93.185.2.238'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
    [AMXBANS] ================================================

    beather:
    Každý kdo zná lépe FFP, U2, ví co jsem pro komunitu dělal a taktéž ví, že už přes rok se nezabývám herní scénou. K tomu to nepotřebuji psát, ale píšu na old "nonsteam" portál. Jestli se ti nelíbí má formální zpráva, mohu napsat slohovku na e-mail.



    Jde mi tady jen o princip. Člověku vadil clantag, abychom ukázali, že o nicku to vážně není... změnili jsme ho na ten jeho a hned ban.
    S kRaldou jsme hráli CW již před asi šesti lety. Osobně se známe tak pět let. Ty nové hráče, kteří ještě neumí ani najít plant, ty necháte bez problému hrát dále a když dáme "pátých" za kolo, ban.
    Naposledy upraveno BIGR; 27-11-13 v 22:52.

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele beather
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    184

    Re: Odpověď: Žádost o ban - joseph

    Citovat Původně založeno BIGR Zobrazit příspěvky
    matis:
    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem Joseph.
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'provokace,kopirka nicku admina'
    [AMXBANS] Delka: '3 hodin'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:18396951'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '93.185.2.238'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
    [AMXBANS] ================================================

    beather:
    Každý kdo zná FFP, U2, ví co jsem pro komunitu dělal a taktéž ví, že už přes rok se nezabývám herní scénou. K tomu to nepotřebuji psát, ale píšu na old "nonsteam" portál. Jestli se ti nelíbí má formální zpráva, mohu napsat slohovku na e-mail.



    Jde mi tady jen o princip. Člověku vadil clantag, abychom ukázali, že o nicku to vážně není... změnili jsme ho na ten jeho a hned ban.
    já tě znám, a vím že jsi se snažil a celkem ti patří uznání ale musíš pochopit, že někde jsou zavedená pravidla a na některé věcičky "prostě není místo na papíře" a je zvyk je trestat

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471

    Re: Žádost o ban - joseph

    Classic 27-11-2013 21:09:40 STEAM_0:0:18396951 93.185.2.238 asdf Joseph? [zmenil nick na]: asdf
    Classic 27-11-2013 21:09:39 STEAM_0:0:18396951 93.185.2.238 asdf Joseph? [zmenil nick na]: asdf
    Classic 27-11-2013 21:09:33 STEAM_0:0:18396951 93.185.2.238 Joseph? webdo.cz => El BIGR [zmenil nick na]: Joseph?
    Classic 27-11-2013 21:09:17 STEAM_0:0:18396951 93.185.2.238 Joseph? THETIME
    Classic 27-11-2013 21:08:13 STEAM_0:0:18396951 93.185.2.238 Joseph? Joseph. vis ze za radeni na ts je ban?
    Classic 27-11-2013 21:07:58 STEAM_0:0:18396951 93.185.2.238 Joseph? webdo.cz => El BIGR [zmenil nick na]: Joseph?
    Classic 27-11-2013 21:02:40 STEAM_0:0:18396951 93.185.2.238 webdo.cz => El BIGR RUSH B
    Classic 27-11-2013 20:37:47 STEAM_0:0:18396951 93.185.2.238 webdo.cz => El BIGR MY NA PLANTU PRES STRED.. VY PRED KATY, TRENKY POSRANE
    Classic 27-11-2013 20:35:10 STEAM_0:0:18396951 93.185.2.238 webdo.cz => El BIGR steam ma tyden a pise sraky
    Classic 27-11-2013 20:15:11 STEAM_0:0:18396951 93.185.2.238 webdo.cz => El BIGR [pripojen]
    Classic 27-11-2013 00:01:31 STEAM_0:0:18396951 93.185.2.238 webdo.cz => El BIGR [pripojen]
    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Na prvom deme hned na zaciatku cas 12:46 mu to sklbne na spoluhraca, ja tam ten aimbot vidim, musis si pockat na vyjadrenia dalsich adminov.
    Citovat Původně založeno *Dr4c!*Klingo Zobrazit příspěvky
    o čase 12:46 som nebol doma :)

  7. #7
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2013
    Příspěvky
    10

    Odpověď: Žádost o ban - joseph

    Dokud jsem neudělal hloupost se SFT, šlo vše hezkým směrem... škoda těch psů, dnes by už fungovaly minimálně smlouvy s hráči pod asociací. S takovou progaming bude jako sport v ČR,SK až za hodně dlouho. Ale to je jedno, poslední týden "aktivněji" hrajeme na csko pubech a věřím, že admin bude tak hodný a odbanuje nás, ať si můžeme užít zbytek večera.

    Dále mám menší návrh na AWP server->nastavit spawn protect na 2s, zrušit ten text o spawn protect, zrušit ty amxx kraviny po smrti a po skončení kola. Důvod? Zůstává to i v dalším kole a dosti to kazí hru. Ještě že ten Public je tak krásný.

  8. #8
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2013
    Příspěvky
    10

    Odpověď: Žádost o ban - joseph

    joseph:
    Ještě ti tam chybí jedna změna:
    ] name "Joseph. je zkorumpovany admin... :("
    ] name asdf
    ] name "Joseph. je zkorumpovany admin... :("

    btw: Trenky jsou ještě z dustu, kdy jsme měli krásný rush.
    btw2: Komunismus jsem nezažil, ale nemusíme ho tady aplikovat, že ne? Mír.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471

    Re: Žádost o ban - joseph

    Svoju biografiu si píš do offtopicu a drž sa podstaty veci.
    Naposledy upraveno Joseph; 27-11-13 v 23:03.
    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Na prvom deme hned na zaciatku cas 12:46 mu to sklbne na spoluhraca, ja tam ten aimbot vidim, musis si pockat na vyjadrenia dalsich adminov.
    Citovat Původně založeno *Dr4c!*Klingo Zobrazit příspěvky
    o čase 12:46 som nebol doma :)

  10. #10
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2013
    Příspěvky
    10

    Odpověď: Žádost o ban - joseph

    Tu mám napsánou na U2, tady by se nehodila.

    Pravidla na serverech - co je zakázáno + možné tresty za porušení pravidel


    Používání cheatů nebo reklama na cheaty (automatické zaměřování, vidění skrz zdi) - perm ban
    Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack
    Urážky/Otravování hráčů - je zakázáno vulgárně napadat ostatní hráče a jakkoli jim znepříjemňovat hru - kick/ban
    Spam/flooding, reklama na jiné public servery, reklama na weby - kick/ban
    Kemp - je zakázáno kempit na spawnu nebo s bombou (CT mohou kempit, když není položeno, T mohou kempit až když položí bombu) - slap/slay/kick/ban
    Neplnění úkolů mapy (zdržování) - slay/kick/ban
    Úmyslné zabíjení rukojmých - ban
    Vydávání se za admina - ban
    Úmyslné blokování hráčů - slay/kick/ban
    Úmyslné oslepování týmu - slay/kick/ban
    Skywalking - chození po obloze
    Nokill (dohoda o nezabíjení protihráče) - kick/ban
    Kopírování nicku/klantagu - ban
    scripty, bugy poskytující výhodu (flash bug, položení tiché bomby, apod.) - ban
    Pouštění pastí na Deathrunu za CT
    zapnutý developer na jump a knife serverech



    Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    Na serverech, webu, fóru a komunikačních programech je zakázáno používat vulgární, urážlivé, napadající, sexuálně orientované či jinak morálně nevhodné výrazy, diskriminační či rasistická jména nebo jména osob známých svými zločiny proti lidskosti.

    Zde je výčet jen nejčastějších hovadin, kterých se hráči dopouštějí. Pravidla jsou zde hlavně pro hráče, kteří si chtějí zahrát.

    Které pravidlo jsem porušil a které pravidlo porušil kRalda? Nejsem si vědom toho, že bych použil nějaké vulgarity na HRÁČE Joseph., který měl velký problém. Když jsi si to vzal tak osobně, mohl jsi dát kick. Podobných flejmů je na PUB serveru velmi mnoho. Napsal jsem to, co jsi napsal ty na na nás, nic víc.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471

    Re: Žádost o ban - joseph

    Kopírování nicku/klantagu - ban. toto ti nejako ušlo ?
    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Na prvom deme hned na zaciatku cas 12:46 mu to sklbne na spoluhraca, ja tam ten aimbot vidim, musis si pockat na vyjadrenia dalsich adminov.
    Citovat Původně založeno *Dr4c!*Klingo Zobrazit příspěvky
    o čase 12:46 som nebol doma :)

  12. #12
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2013
    Příspěvky
    10

    Odpověď: Žádost o ban - joseph

    Klantag jsme zkopírovali za účelem demonstrace špatného úsudku a vyjádření hráče Joseph.. Bylo to odůvodněné viz demonstrace v podobně mé zprávy. Nevydával jsem se za jiného hráče, ani za admina. Pouze jsem napsal zprávu. Znovu žádám pro oba unban. A opět, to že Vám tam lítá "SpawN" "HEATON" to je všechno v pořádku, to že na kolo změníme nick, abychom hráči dokázali, že o nick tady nejde a že kdybychom neměli clantag, že by nám nepsal, tak to se trestá banem.

  13. #13
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žádost o ban - joseph

    Classic 27-11-2013 21:09:33 STEAM_0:0:18396951 93.185.2.238 Joseph? webdo.cz => El BIGR [zmenil nick na]: Joseph?

    Načo riešiš U2? My tu máme svoje pravidlá a v nich je jasne zakázaná reklama na iné portály/weby. Admin nie je povinný zisťovať čo je webdo, tak ti kľudne môže zmeniť reason na "reklamu".

    Ale som za skrátenie na deň.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  14. #14
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2013
    Příspěvky
    10

    Odpověď: Žádost o ban - joseph

    Šlo mi jen o princip toho, za co a proč jsme vlastně obdrželi bany. Nic víc, vysvětleno přes TS, děkuji.

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471

    Re: Žádost o ban - joseph

    Amen, lock...
    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Na prvom deme hned na zaciatku cas 12:46 mu to sklbne na spoluhraca, ja tam ten aimbot vidim, musis si pockat na vyjadrenia dalsich adminov.
    Citovat Původně založeno *Dr4c!*Klingo Zobrazit příspěvky
    o čase 12:46 som nebol doma :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •