Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 29 z 29

Téma: Mobil

  1. #16
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430


    Odpověď: Mobil

    Keď tak ešte trošku našetri a kúp si toto : HERE.
    Osobne ho mám a som absolútne spokojný.

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374


    Re: Mobil

    Citovat Původně založeno MarcelloR Zobrazit příspěvky
    Keď tak ešte trošku našetri a kúp si toto : HERE.
    Osobne ho mám a som absolútne spokojný.

    Mám Huawei Ascend G300 a po zkušenosti s tímhle telefonem, už k Huawei nemám důvěru. Je však možné, že se třeba z téhle chyby poučili, já bych si však Huawei znovu nekoupil.

  3. #18
    Expert člen Avatar uživatele caHor
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Snina, Slovensko
    Příspěvky
    463


    Re: Mobil

    Nakoniec som sa rozhodol pre tento

  4. #19
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430


    Odpověď: Re: Mobil

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    Mám Huawei Ascend G300 a po zkušenosti s tímhle telefonem, už k Huawei nemám důvěru. Je však možné, že se třeba z téhle chyby poučili, já bych si však Huawei znovu nekoupil.
    Čo konkrétne ti vadí na Huawei ?

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374


    Re: Odpověď: Re: Mobil

    Citovat Původně založeno MarcelloR Zobrazit příspěvky
    Čo konkrétne ti vadí na Huawei ?
    už jsem ho jednou musel dát na reklamaci, protože při aktualizaci se seknul a museli ho resetovat do továrního nastavení. A když jsem si tam dal Android 4.0.3 (asi, nevim ted tu verzi) tak je zasekanej, vsechno mu trva půl hodiny, když jsem na wi-fine tak at prohližec nebo YT, obojí padá. Když přes USB připojim telefon k PC tak se mi dají vyzvanecí tony do původního nastavení. Občas to má problémy najít data z pamětovky.

    podtrhnuto sečteno, je to sice oproti ostatním telefonům přijatelnější cena, ale podle toho to taky vypadá.

  6. #21
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430


    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Mobil

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    už jsem ho jednou musel dát na reklamaci, protože při aktualizaci se seknul a museli ho resetovat do továrního nastavení. A když jsem si tam dal Android 4.0.3 (asi, nevim ted tu verzi) tak je zasekanej, vsechno mu trva půl hodiny, když jsem na wi-fine tak at prohližec nebo YT, obojí padá. Když přes USB připojim telefon k PC tak se mi dají vyzvanecí tony do původního nastavení. Občas to má problémy najít data z pamětovky.

    podtrhnuto sečteno, je to sice oproti ostatním telefonům přijatelnější cena, ale podle toho to taky vypadá.
    Neviem no nič z toho sa mne nedeje. Ja som si ho tiež rootol a mám 4.0.2 a všetko funguje normálne. Kamarát ho ma tiež, on ma myslím 4.0.3 a tiež s ním nemá problém a všetko mu fachá v poriadku.

  7. #22
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Mobil

    Marcello: Kolegyna má Huaweuay a najradšej by ho zahodila (ale v orange samozrejme nič normálne nemali v ponuke). Keď ho má vo vrecku hoc aj v obale, tak sa jej pár krát stalo, že sa jej zmačkol ten čudlík na boku a nemusela ani odomknúť displej a automaticky jej vytočilo 112. Skoro z toho mala dosť problémy... Proste smartphony sú telefóny pre blbých a patria len slečinkám do kabelky. Nie "aktívnym" ľudom. Bohužiaľ ich tak pretláčajú, že ich je plný zadok aj tri. A ak chceš odolný dotykový, tak to je len robenie kompromisov. (A kludne sa urazte, je to môj názor. Vám sa do školy možno hodí, aj to tak jedine na ťaháky a hry, ale väčšina ľudí ich vôbec nevyužije.)
    Naposledy upraveno Charon35; 05-12-13 v 19:17.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  8. #23
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    66


    Re: Mobil

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    ...Proste smartphony sú telefóny pre blbých a patria len slečinkám do kabelky. Nie "aktívnym" ľudom...
    rekl bych, ze sou to mobili pre mladou generaci pro normalni vyuziti netu, aplikaci, gps v aute. Na nake sracce toho moc nenadelas. Klasicke mobili sou uz jen pro starou generaci, ktera vubec netusi jak se tuka do displayu, protoze celej zivot neco podobneho nevideli. Ted uz je to spise uplne normalni vec a ne jen "neco pro slecny do kabelky". sam sem vlatnikem sgs2 a sgs4 a jak rikam, nikdy bych se nevratil o tridu spatky ke kalsickym mobilum :D tech vyuziti to ma fakt milion, treba i jako ovladac od telky..

  9. #24
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Mobil

    Vieš na čom to je celé založené? Na tomto.. Lebo je čarovné "hýbať s prstami a do ničoho neťukať". Aj ako tablety. Ja sa nebránim novým veciam, ale napr. mne osobne je taký telefón totálne na nič (mobil na telefonovanie a sms, navigáciu v aute mám). Nútia ich všade, pritom samotný mobil ťa núti zas do ďalších vecí (navigácia už len online = ďalšie sťahovanie = ďalšie prachy navyše). Neznášam keď niečo musím, lebo to je v móde. Ako píšeš, taký fón má milion využití, ale koľko z toho naozaj človek potrebuje a využije? By som fackal tých blbečkov čo prídu do baru, vytiahnu smarty a pol hodinu je ticho, alebo si ukazujú nejaké blbosti z Youtubu.
    Technológia má slúžiť nám a každý má využívať len to, čo potrebuje. Nie byť otrokom niečoho čo sa vám len snažia predať. ;)
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Mobil

    Každý kdo něco znamená, by měl mít svůj vlastní Havaj..
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  11. #26
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    66


    Re: Mobil

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Vieš na čom to je celé založené? Na tomto.. Lebo je čarovné "hýbať s prstami a do ničoho neťukať". Aj ako tablety. Ja sa nebránim novým veciam, ale napr. mne osobne je taký telefón totálne na nič (mobil na telefonovanie a sms, navigáciu v aute mám). Nútia ich všade, pritom samotný mobil ťa núti zas do ďalších vecí (navigácia už len online = ďalšie sťahovanie = ďalšie prachy navyše). Neznášam keď niečo musím, lebo to je v móde. Ako píšeš, taký fón má milion využití, ale koľko z toho naozaj človek potrebuje a využije? By som fackal tých blbečkov čo prídu do baru, vytiahnu smarty a pol hodinu je ticho, alebo si ukazujú nejaké blbosti z Youtubu.
    Technológia má slúžiť nám a každý má využívať len to, čo potrebuje. Nie byť otrokom niečoho čo sa vám len snažia predať. ;)
    beru, kazdy zije v necem jinym :) pracujici lidi na postech managera a podobne se s tim uz ale v dnesni dobe fakt nezaobejdou. predse je pohodlnejsi/rychlejsi vytahnout mobil/tablet odepsat na maily, precist spravy a podobny veci pekne z mobilu behem par minut nez zapinat pc kde pak stravis dalsi 2 hodiny picovinami (v pripade ze teda zrovna nejsi v praci).
    btw. doufam ze uz ten mobil koupil a neznechucujeme ho tady

  12. #27
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Mobil

    Citovat Původně založeno ixtyn Zobrazit příspěvky
    beru, kazdy zije v necem jinym :) pracujici lidi na postech managera a podobne se s tim uz ale v dnesni dobe fakt nezaobejdou. predse je pohodlnejsi/rychlejsi vytahnout mobil/tablet odepsat na maily, precist spravy a podobny veci pekne z mobilu behem par minut nez zapinat pc kde pak stravis dalsi 2 hodiny picovinami (v pripade ze teda zrovna nejsi v praci).
    btw. doufam ze uz ten mobil koupil a neznechucujeme ho tady
    Tak to určite. Manažeri s Nokiu 3310 boli už krapet dávno :D Ale ak to niekto nepotrebuje, tak načo to kupuje. To nechápem. Ale to je každého vec. Ja mám Samsung B2710 Xcover už ... asi 4 roky a stále funguje. IP67, baterka vydrží STÁLE 2 týždne (a o to mi hlavne išlo, aby som ho nemusel každý večer mať na nabíjačke a nebol tak závislí od elektriky hlavne na dovolenkách atd.) a vydrží vcelku dooooooooooooooost a to ho teda moc nešetrím, hlavne na chatách v lete
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  13. #28
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443


    Re: Mobil

    Citovat Původně založeno caHor Zobrazit příspěvky
    Nakoniec som sa rozhodol pre tento

    A načo ti je mobil na 2 sim karty? Si radšej kúp čisto SGS

  14. #29
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529


    Re: Mobil

    Ted jsem cetl o zajimavym telefonu pokud chces neco levnyho... (za 3k CZK u nas neni podle me dobrej telefon uplne realnej).
    http://mobilenet.cz/clanky/testujeme...ene-ryze-13962

    Jen jako potencialne lepsi alternativa Huawei... samozrejme se da divat i na Mi2.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •