Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: menší prosba..

  1. #1
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482

    menší prosba..

    Ať si lidi kempí na enemy spawnu, to je jedno.. Ať si kempí v jailu když jsou takový lůzři, to je mi taky jedno.. Ale ať prosím lidi nekempí v buy zonach a místech, jako je například ten megha žebřík na surf_ninja.. Dost často se najdou takový dementi, co si tam vedvou stoupnou a odstřelujou to.. Návrh: pár dní ban když se to natočí, nebo kick když tam je admin.. kterej tam je doopravdy zřídka.... :)

    btw..: ten "timer" bych dával spíš na spawny nebo na obě šikminy toho surfu, někdy se stane že se tam pár lidí poblokuje a pak každej nadává.. :D
    btw2.: mapa nějak "surf_medicevals_3v" byla dneska buglá, nešlo jít k teráčům, k CT ani do spectu.. takže si tam surfili 3 lidi :) pokud možno odstranit..:)
    dotaz: když se někdo dostane do gun roomu (tam jak na zemi ležej zbraně), smí se je vyhazovat za účelem, aby nezbylo na ostatní? :D

  2. #2
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: menší prosba..

    No takze, camp na vlastnim spawnu + jakakoli rampa nebo zebrik je nejdriv za kick a potom ban na 1 den. Banoval bych to na vic, ale Kotel mi doporucil jeden den, ze nechce porad cist na icq stiznosti na prej "neopravneny" ban, tak se toho drzim.

    btw: je treba na tom zapracovat, ale neni to zase tak moc problem. Jen na vsechny mapy ten timer dat na stred prvniho surfu, at na to doskoci jak z CT tak z T spawnu
    btw2: to je vice takovych, ale na Kotla nenaleham, ma spoustu jinych veci na praci a az to vsechny vyresi, tak mu to vsechno poslu na opravu
    dotaz: nesmi, ale to by tam musel nekdo porad spectit a stejne ho treba nechyti, pac bude spectit nekoho jinyho. Je to jen na hraci, jakej je to clovek a jak ho vychovali. Ja si vemu jednu gun a hotovka, ake nejsme vsichni stejni.

    Jinak na surfu jsem vice nez na mojem milovanem war3 a jen obcas mam jinej nick. Bohuzel chodim i do prace, tak nestiham vsechno najednou, za coz se hracum moc omlouvam :)

  3. #3
    Kotel
    Guest

    Re: menší prosba..

    Ke vsem mapam jsem jeste neudelal spawny. Nejdriv jsem chtel mapy jen pro CT mazat, ale je jich hodne, takze tam jen udelam dost spawnu pro CT.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •