Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 32

Téma: We will remember you <3

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: We will remember you <3

    Citovat Původně založeno MarcelloR Zobrazit příspěvky
    Normálne mi je až smiešne ako to prežívate všetci :D Nestačí vám, že je toho plný internet ? Musíte to aj tu vopchať ? Denno denne umierajú ľudia(je to súčasť života). Umrie nejaká celebrita, tak sa ide celý svet posrať, ako keby neviem kto umrel, pritom to bol taký človek ako sme aj my... Ja sa nemienim na nič hrať a kľudne poviem, že je mi to absolútne jedno. Prečo som tu nevidel žiadnu tému, keď umreli nejakí ľudia tuto na Slovensku pri autonehode? Prečo nevytvoríte aj im témy a nepíšete to vaše trápne a falošné R.I.P ??? Jedine čo o ňom viete je, že hral v rýchlo a zbesilo a tvárite sa, ako keby vám umrel niekto z blízkych...
    Samozrejme, že nejaké RIP je totalna pičovina, ak to človek nemyslí vážne. Ale prečo by som si takto nemohol uctiť pamiatku niekoho na koho som čumel do bedne a videl som ho vo filmoch, o ktorých ostatní ľudia zrejme ani nevedia, že vyšli, pretože ho poznajú len z F&F. Je to rovnaké ako s hokejistami, ktorí umreli pri páde lietadla. To, že sa niekto s nimi nestretával osobne znamená, že je trápne uctiť si ich pamiatku ?
    To, že toľko ľudí nanho spomína asi niečo znamená .. z vyjadrení jeho priateľov a hercov, čo s ním pracovali je vidno aký to bol človek. Logicky, že by som držal hubu a nerozpisoval ti to tu ak by som o nom nič nevedel a poznal ho max ako nejakého Briana Oconnera.
    Vieš, ľudia nepíšu tieto RIP a podobne obyčajným ľudom, pretože ich nepoznajú a skade by aj ? Paul je slávna osobnosť, ktorú videli nespočetnekrát .. a prišlo im to zrejme ľuto. Rovnaké prípady ako Heath Ledger, Andy Withfield. Ja natom nevidím nič zlé, ak to človek myslí vážne a nepíše to len tak na parádu, aby bol frajer.

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: We will remember you <3

    Odešel člověk řeší ho pulka světa, umře někdo druhej a nevzpomene si na něj nikdo maximálně tak hrobník při házení poslední lopaty.
    K životu to patří jak tady píšou na fb jsem to čekal aj na YT, ale to že se to bude všude řešit ho zpět nevrátí..
    Vím že je rozdíl když umře někdo populární kdo se věnuje charitě apod. věcem, ale umřel člověk a k životu to patří někdo po sobě nechá 5 malejch dětí někdo 1 dospělejší neuděláš nic..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  3. #18
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430


    Odpověď: We will remember you <3

    To, že začne každý spamovať všade R.I.P mi príde trápne a nie ako prejav úcty. Väčšinu, ak by si sa spýtal, tak týždeň do zadu či majú radi Paula Walkera, tak by ani nevedeli, že kto to je. Ale zrazu umrie a začne niekto posielať obrázky a písať R.I.P, tak už sa zrazu aj ostatní hrajú ako keby ho poznali od malička a tvária sa ako im to je ľúto, pritom sa len prispôsobujú väčšine a hrajú sa na niečo a to neznášam. Nehovorím nič, ak sú to jeho známi alebo verní dlhoroční fanúšikovia, tak proste oni to aj ťažko berú a naozaj to preciťujú, ale niekto ani slzu nezroní, ale na internete sa hrá ako ho to strašne zasiahlo. Hokejisti zasa. Všetci neskutočne zronení a to aj ne-fanúšikovia hokeja, ktorí ich prvý krát videli, až keď sa stala tragédia. Ja úprimne som vôbec nesmútil za českými hokejistami, veď som ich ani nepoznal, tak nevidím dôvod, ale za Demitru mi vyšla slza, lebo som bol jeho fanúšik a pozeral som sa na neho od malička, aj som videl veľa rozhovor, ale určite som nikde nespamoval to trápne R.I.P, ale radšej si pozrel videá s ním... keby to aspoň ľudia napísali vo svojom jazyku a neopičili sa po Amerike.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374


    6 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: We will remember you <3




    PS: Pro ty, kteří by mě chtěli hejtovat, přečtěte si 1. příspěvek v tomhle vlákně.
    Naposledy upraveno Giussepe; 01-12-13 v 21:17.

  5. #20
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: We will remember you <3


  6. #21
    Expert člen Avatar uživatele caHor
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Snina, Slovensko
    Příspěvky
    463


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: We will remember you <3

    ak vás to nezaujíma tak tu nehejtujte do piče

  7. #22
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443


    Re: We will remember you <3

    Keby ho to nezaujíma nedá si prácu s hľadaním obrázkov
    E: Prispejem do diskusie
    So, I heard Paul Walker died in a car crash
    I guess that's why they don't call him Paul Driver


    BTW. Mám tu spoiler z F&F. V najbližšom diely Brian O'Conner zomrie
    Naposledy upraveno Trey; 01-12-13 v 22:45.

  8. #23
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Sina
    Příspěvky
    40


    4 z 7 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: We will remember you <3

    Citovat Původně založeno MarcelloR Zobrazit příspěvky
    To, že začne každý spamovať všade R.I.P mi príde trápne a nie ako prejav úcty. Väčšinu, ak by si sa spýtal, tak týždeň do zadu či majú radi Paula Walkera, tak by ani nevedeli, že kto to je. Ale zrazu umrie a začne niekto posielať obrázky a písať R.I.P, tak už sa zrazu aj ostatní hrajú ako keby ho poznali od malička a tvária sa ako im to je ľúto, pritom sa len prispôsobujú väčšine a hrajú sa na niečo a to neznášam. Nehovorím nič, ak sú to jeho známi alebo verní dlhoroční fanúšikovia, tak proste oni to aj ťažko berú a naozaj to preciťujú, ale niekto ani slzu nezroní, ale na internete sa hrá ako ho to strašne zasiahlo. Hokejisti zasa. Všetci neskutočne zronení a to aj ne-fanúšikovia hokeja, ktorí ich prvý krát videli, až keď sa stala tragédia. Ja úprimne som vôbec nesmútil za českými hokejistami, veď som ich ani nepoznal, tak nevidím dôvod, ale za Demitru mi vyšla slza, lebo som bol jeho fanúšik a pozeral som sa na neho od malička, aj som videl veľa rozhovor, ale určite som nikde nespamoval to trápne R.I.P, ale radšej si pozrel videá s ním... keby to aspoň ľudia napísali vo svojom jazyku a neopičili sa po Amerike.
    Vidiš? po ňom ostane aj niečo na tomto svete, po tebe ani pes neštekne tak čiiit.

  9. #24
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548


    Odpověď: Re: Odpověď: We will remember you <3

    Citovat Původně založeno branko Zobrazit příspěvky
    vidiš? Po ňom ostane aj niečo na tomto svete, po tebe ani pes neštekne tak čiiit.
    :ddd

  10. #25
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430


    3 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Re: Odpověď: We will remember you <3

    Citovat Původně založeno BranKO Zobrazit příspěvky
    Vidiš? po ňom ostane aj niečo na tomto svete, po tebe ani pes neštekne tak čiiit.

    Nauč sa čítať s porozumením, lebo to čo si napísal, tak je úplne mimo. Oponuješ mi tu s niečim, čo absolútne nevyplýva z kontextu toho čo som napísal ja. A ja mám ešte dosť času nato, aby som niečo dokázal, tak isto ako aj ty a všetci čo sme tu. Nesnáž sa za každú cenu ponížiť iného, lebo akurát sám zo seba urobíš kreténa ako aj teraz. Ja píšem o jablkách a ty začneš písať o hruškách... moc toto

  11. #26
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Sina
    Příspěvky
    40


    Re: Odpověď: Re: Odpověď: We will remember you <3

    Citovat Původně založeno MarcelloR Zobrazit příspěvky
    Nauč sa čítať s porozumením, lebo to čo si napísal, tak je úplne mimo. Oponuješ mi tu s niečim, čo absolútne nevyplýva z kontextu toho čo som napísal ja. A ja mám ešte dosť času nato, aby som niečo dokázal, tak isto ako aj ty a všetci čo sme tu. Nesnáž sa za každú cenu ponížiť iného, lebo akurát sám zo seba urobíš kreténa ako aj teraz. Ja píšem o jablkách a ty začneš písať o hruškách... moc toto
    Ideš niečo písať o hate? Pozri sa čo si predviedol ty. Keď chce svoj pocit vyjadriť takto, tak nech to spraví a neviem čo je teba do toho, že ako on si uctieva jeho pamiatku.

  12. #27
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548


    Odpověď: We will remember you <3

    nehádejte se na jeho hrobě

  13. #28
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224


    Odpověď: We will remember you <3

    Co tu furt řešíte. Chtěl projevit úctu svému oblíbenému herci a tím to hasne.

  14. #29
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195


    3 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: We will remember you <3


  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300


    Odpověď: We will remember you <3

    Byl to dobrej herec, ale to asi pro všechny co spojoujou auta a pro nás mladší generaci, jeho série rychle a zběsile byla fajn. A´t se má tam nahoře dobře.
    "Zeus neni bůh, je to jen obyčejnej trouba. Johny Pampeliška * 1987

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •