Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazit výsledky od 46 do 51 z 51

Téma: Nábor spešl

  1. #46
    Profesionální člen Avatar uživatele Eidam
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    348

    Odpověď: Re: Nábor spešl

    Citovat Původně založeno Tupelko Zobrazit příspěvky
    Kdo z nich bude nějak porušovat pravidla a povyšovat se tak ban perma .
    proč volume ještě hraje?

    Jinak novým spešlům gratuluju :)

  2. #47
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Nábor spešl

    Jiri hej máš pravdu, nechodil som tam poslednú dobu moc často, pretože som ani nejak moc času nemal, pretože ma dosť zaneprázdňuje škola a aj tréningy. A keď som si už aj čas našiel a mal som chuť si zahrať JB, tak ma po pár minútach hry odradili deti, čo nepoznali pravidlá, alebo robili všelijaké blbosti. Ale okey, tvoj názor berem. A nemám spešla na to, aby som sa s tým mohol vyťahovať a robiť zo seba machra a bordel na servery. Chcel som ho hlavne preto, pretože väčšinou, keď hrám, nie je tam žiadny admin ani spešl a je na servery úplny bordel. Toť vše:)

  3. #48

    Odpověď: Nábor spešl

    OnlyLucker? co to? dnes jsem přišel na JB a hned odešel důvod? Only se tam začal hádat s Dr.mko nadával mu navážel se do jeho rodiny.. myslím že rozhodně místo něho si spešla zaslouží někdo jiný IKEA nebo protoleft.. (Můj názor) A okejo -stejné jako psal toy...

  4. #49
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: Nábor spešl

    [#.] Pat_^. :* - PRO -
    ZNK|Profesor FizzyBubble - PRO -
    Only_Lucker^^ - PRO -
    KeYo BitcheeZ! - PRO -
    Protoleft - PRO -
    Když jsme to projeli vypadalo to asi takhle.
    Z toho bylo jasné, že FizzyBubble.
    Potom jsme se shodli na okejkejovi.Jíři jen k tobě..Párkrát s náma gather zahral, ale tak před 2 měsíci. Vůbec nevím co furt máte s gatherama. Furt jenom same on hraje gather s adminama hahahsahhshhahshdafiodgsif a co jako?:D Já to bral z pohledu když jsem s ním byl na JB.Nevěříš mě? ok
    Navíc tam byli ostatní admini z jb co gather nehrají takže tak.
    A potom jsme se nemohli rozhodnout.Noirbun si pořád zastával luckera, já a blen jsme taky byli pro protolefta. Jenže někdo říkal, že tam skoro vůbec není, ale i tak jsem byl pro, protože vám, že je v pohodě.
    Pat toho musím přiznat jsem usuzoval z toho jak jsem s ním kecal na ts.
    Takže bych chtěl poprosit všechny adminy aby napsali:
    Lucker- ANO/NE
    Pat- ANO/NE
    Protoleft- ANO/NE
    Keyo- ANO/NE
    Je to fakt těžký rozhodovat v 6 lidech.

  5. #50
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Re: Nábor spešl

    Citovat Původně založeno Tupelko Zobrazit příspěvky
    [#.] Pat_^. :* - PRO -
    ZNK|Profesor FizzyBubble - PRO -
    Only_Lucker^^ - PRO -
    KeYo BitcheeZ! - PRO -
    Protoleft - PRO -
    Když jsme to projeli vypadalo to asi takhle.
    Z toho bylo jasné, že FizzyBubble.
    Potom jsme se shodli na okejkejovi.Jíři jen k tobě..Párkrát s náma gather zahral, ale tak před 2 měsíci. Vůbec nevím co furt máte s gatherama. Furt jenom same on hraje gather s adminama hahahsahhshhahshdafiodgsif a co jako?:D Já to bral z pohledu když jsem s ním byl na JB.Nevěříš mě? ok
    Navíc tam byli ostatní admini z jb co gather nehrají takže tak.
    A potom jsme se nemohli rozhodnout.Noirbun si pořád zastával luckera, já a blen jsme taky byli pro protolefta. Jenže někdo říkal, že tam skoro vůbec není, ale i tak jsem byl pro, protože vám, že je v pohodě.
    Pat toho musím přiznat jsem usuzoval z toho jak jsem s ním kecal na ts.
    Takže bych chtěl poprosit všechny adminy aby napsali:
    Lucker- ANO/NE
    Pat- ANO/NE
    Protoleft- ANO/NE
    Keyo- ANO/NE
    Je to fakt těžký rozhodovat v 6 lidech.

    Jaký nevěříš mě, bože, že já vůbec někam něco zase psal tpč. . . opravdu, tu jak se něco napiše po pravdě a tak jak si člověk myslí tak se hnedka musi flamovat nebo co ?

    No tak mi teď prosím tě sem napiš proč toho spešla dostal, alespoň pár smysluplnějších důvodů, z toho co tu napsal on , že hraje po dlouhý době . . takže ho dostal za neaktivitu nebo co ?

    Navíc, moc dobře si pamatuju, jak přišel ten den,se steamem, tolik lidí co mi o něm psalo, přeposílalo chatlogy, citovalo jeho chování na Jb, jak tam ze sebe dělá top progamera atd. no zasmál jsem se upřímně :D Já už o něm svůj usudek mám, znám ho o ranec delší dobu než vy, já osobně mu nevěřím ani nos mezi očima, takže asi tak, Tupelko, prostě mně spešla vemte a tím to pro mě haslo, napsal jsem, že bych za sebe rád dosadil Protolefta, to je můj nazor, to jak to dopadne už je ve vašich rukách ,protože já se tu nemíním s někým pohádat jen kvůli pár jménům a už vubec ne kvůli nějákýmu serveru, a kor s tebou

  6. #51
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: Nábor spešl

    Vyřešeno nábor už v životě neděláme.lock

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •