Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 31

Téma: Mapy na DM

  1. #16
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Mapy na DM

    Aztec niekedy bol aj na DM1, ale pak sa rozhodlo, ze na DM1 budu len CWckove mapy, nechapem co mate proti Tuscanu, ved to je super mapa....Aztec ti tak isto kazdy po case leftne, tiez je to v podstate velka mapa...ale sto ludi sto chuti....skusit by sa to mozno mohlo
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  2. #17

    Re: Mapy na DM

    tuscan je dobra mapa len tie spawny v kanaloch by sa mohli odstraniť a neje to až také velké/vačšina hráčov sa aj tak snaží pohybovať medz AB plantmi.
    riťky a edm

  3. #18
    Nováček Avatar uživatele SIRASTER
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Kladno
    Příspěvky
    30
    guys, musim se znova ozvat, chce to aztec, byla to jedina mapa, kde se dalo dobre rozehrat na dmku s automatem (na dalku)....

    dust taky neni cw mapa uz nejakejch 10 let a mate ji tam, nevidim jedinej duvod, proc by tam nemel byt aztec:-)))
    Naposledy upraveno matis; 01-11-14 v 12:55. Důvod: pouzivaj EDIT
    FRAGMOVIE 2014
    FRAGMOVIE 2011
    --------------------------------------------------------------------------------

  4. #19
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Mapy na DM

    Citovat Původně založeno SIRASTER Zobrazit příspěvky
    guys, musim se znova ozvat, chce to aztec, byla to jedina mapa, kde se dalo dobre rozehrat na dmku s automatem (na dalku)....

    dust taky neni cw mapa uz nejakejch 10 let a mate ji tam, nevidim jedinej duvod, proc by tam nemel byt aztec:-)))
    Aztec je na DM2
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  5. #20
    Nováček Avatar uživatele P4ndaP4nda
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Roztoky
    Příspěvky
    71

    Re: Mapy na DM

    zrusit dust a pridat aztec, to je muj nazor uz dlouhodobe (d2 ma jeste mizernejsi uroven nez dm1)

  6. #21

    Re: Mapy na DM

    Smazte z toho dm dust, je to fakt nehorazna picovina, kazdej si tam veme arcku a jen stoji a double zoomuje, uz sem to psal tak pred rokem, ta mapa nema na dm co delat. Navic celkove nechapu, proc je ten "deathmatch" nastavenej na tymy, na FFA nikdo nechodi, coz nechapu a na obycejnym DM se jen kempi, aspon co sem tam ted hral, takhle ten dm uplne ztraci svuj smysl, kdyz tam nehrajou normalni hraci.

  7. #22
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2014
    Příspěvky
    34

    Odpověď: Mapy na DM

    Šak FFA je na tom docela v pohodě. Takových 12 hráčů je tam pořád :)
    csko.cz Classic a FFA DM hunter.
    Ex GS.cz JB, Knife, Aim a War3FT admin.
    Jinak nicka co nic nedokázala, nemá skutečnej život a proto bydlí ve vlastnim baráku a vozí se na novej audině

  8. #23
    Nováček Avatar uživatele SIRASTER
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Kladno
    Příspěvky
    30

    Re: Mapy na DM

    Hola, musim se znova ozvat, chce to aztec na DM1, klidně bych to vyměnil za tuscan, stejně při něm půlka lidí leftne hru, akorát to vede k tomu, že třeba od devátý večer dojde k "umrtvení" a server je pak prázdnej. Ale tak nějak mi přijde, že to tu stejně někdo kompetentní nečte, or?
    FRAGMOVIE 2014
    FRAGMOVIE 2011
    --------------------------------------------------------------------------------

  9. #24
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Mapy na DM

    Přidat se může.

  10. #25
    Nováček Avatar uživatele SIRASTER
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Kladno
    Příspěvky
    30

    Re: Mapy na DM

    díkyy
    FRAGMOVIE 2014
    FRAGMOVIE 2011
    --------------------------------------------------------------------------------

  11. #26

    Odpověď: Mapy na DM

    Určite by som dust nemazal
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  12. #27
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Mapy na DM

    staci pridat, netreba nic davat prec
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  13. #28
    Pokročilý člen Avatar uživatele Michal_haniccin
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Brno - Capital city of Morava
    Příspěvky
    115

    Odpověď: Mapy na DM

    Já měl rád de_aztec v té původní verzi, která byla naposledy na 1.5, kde nebylo tolik otravnejch beden na galerii, dalo se lozit po texturách a hlavně celkově byla "takňák" hezčí. Tu mapu teď nedávám, protože hlavně na automat pro ni nemám dostatečně dobrý aim (stejně jako na de_dust), tak musím sahat po awp nebo leavnout. de_tuscan na dm1 není nebo se nikdy nevotuje. de_mirage je prefektní mapa, kde si člověk parádně zaaimuje, rozhodně ji prosím nebrat. Jediná mapa, která mi přijde relativně špatně hratelná na dm módu je de_inferno, často se stane, že proběhnu celou mapu s 20 lidmi na serveru a nikoho nepotkám. Miluju tu mapu na cw, ale na dm spíš štve než co jiného :)

    Moje troška.

  14. #29
    Profesionální člen Avatar uživatele Smackk
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    jb
    Příspěvky
    215

    Odpověď: Mapy na DM

    Čau,
    Dust bych rozhodně nerušil, klidně přidat aztec, ale proč kvůli tomu rušit dust?? (Myslím tím dm1)

  15. #30

    Odpověď: Mapy na DM

    Aztec je na 2 nekazil by som dm a nechal ho tak jak je
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •