Strana 1 z 14 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 201

Téma: ZE - nápady na vylepšení

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Post ZE - nápady na vylepšení

    Zombie
    -Odstrániť všetky typy zm a dať len jeden ktorý bude mať o niečo väčšiu rýchlosť než človek (o 25% napríklad) ale aj veľký knockback, upraviť že keď je zm v čupu tak má veľmi malý knockback ale zároveň je veľmi pomalý.
    -Obmedziť brouky podobne ako je šílko na normal zm aby sa mohli dať len raz za kolo.

    V.I.P

    -Pridať pre vip pušku H&K G3/SG-1 a dať jej väčšie množstvo ammo.
    -Pridať vip šilko ak sa dá tak nastaviť aby boli vtedy aj pomalší vďaka tomu to nemôžu použiť na dobehnutie hráčov a aby nemohli utočiť na hračov počas šilka , taktiež aby bol limit 1 na kolo ako na normal zm.

    Nápady

    -Nech sa dá prechádzať cez hráčov aby sa nemohli navzajom blokovať.
    -Nech sa pridá systém zbraní podobne ako na bb , aj pre zm môže ten systém fungovať obdobne ale v určitých meziach (menší dosažitelný dodge,armor,hp,rýchlosť, skok a hlavne drahší. Nech to funguje podľa obodovania nižšie spomenuteho.
    -Nech nezapočítava smrťe (podobne ako to je na bb, zm tiež myslím) .
    -Keď su boti tak aby vypísalo na obrazovke že je mod (ako keď je napr. nemesis) a znižiť šancu na tento mod z 30% na 15% kedže veľa krát je aj trikrát za sebou a to je otravné.
    -Posledný človek dostane nejaký bonus podobne ako to je na furiene.(aby mal nejakú šancu)

    -Spraviť limit granatov pri nakupe 3 na kolo .
    -Pridať fragy hráčom za dokončenie odchodom s vrtuľníkom kola, idealne by bolo 3.(ak sa hráč za zm napr. odpojí tak aby nepridalo)
    -Pridať rank na základe fragov (aj vďaka predošlému bodu by hráči rankovali)
    -Spraviť obrazovku ktorá na konci zasvieti a ukáže pridaný armor, fragi a body ako je na captureflag.
    -Upraviť limit bodov na 30
    Naposledy upraveno halelujah; 15-08-15 v 16:12.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Zombie Escape nápady na vylepšení

    ze_pueblo_v3_fix je znovu pridaná mapa už som ti raz ku nej písal že je bugla takže by sa hodilo ju odstrániť.Keď je tam viac ako 6 hráčov začina to tých ostatkových zabíjať.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Zombie Escape nápady na vylepšení

    Bug pueblo neni v mape ale v systeme lebo to robí aj na iných mapach +vo videach uvidíte bugy keď na konci sa bugnú hráči tieto dve bugy dokážu z 16 ľudí spraviť dvoch za pár kôl http://csko.cz/dema/upload/dir/bugggs.dem http://csko.cz/dema/upload/dir/bug_0.dem . Bol by som rád kebyže sa zo serverom niečo robí keď na tých istých mapách a bugoch dokáže hrať aj 16-18 hráčov nechápem prečo sa nato kašle.Ďakujem za každú odpoveď

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1

    Odpověď: Re: Zombie Escape nápady na vylepšení

    a Áno je to super nápad som za prosím spravte to čo najskôr na zm escape hrávalo veľa hráčov veľa krát bol aj plný ale keby sú tam vyššie zmienené veci spravené určite by sa hralo mi lepšie .

  5. #5
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Zombie Escape nápady na vylepšení

    Upravy, cos napsal jsou tak na mesic prace.
    Zatim jsem pridal spawny na vsechny mapy, coz byla pricina zabijeni hracu. Par veci muzu pridat postupne.
    Pridal jsem modely pro vip. Pridal jsem brouky, upravil hp.


    Naposledy upraveno Kotel; 01-02-14 v 17:48.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Zombie Escape nápady na vylepšení

    Ďakujem veľmi pekne :) Som rád zato veľmi.Ak by sa dalo tak tie mapy by mohli byť najdôležitejší bod tie tam treba ako soľ .

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Zombie Escape nápady na vylepšení

    teraz som kukal tak čo som objavil:
    -brouky nedávaju dmg
    -posledný človek sa nedá zabiť
    -jump je uplne zbytočný kedže už witchka skáče vysoko
    -pridať speť frosta
    -hráči nemôžu uberať zm hp
    -zm aj hráči su v jednom tíme

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Zombie Escape nápady na vylepšení

    Hele poprosil bych vrátit ty malý ZM co byli furt po cestách jinak je nuda bez nich :/ .

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Zombie Escape nápady na vylepšení

    Nuda možno je ale pre začínajúcich hráčov je to dosť ťažké okrem toho keď tam boli nikdy tam nebolo viac ako 6 hráčov na servery a ešte dodám že bugovali mapu výťahy atď.Ja navrhujem ich dať len ako občasný mód.

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Zombie Escape nápady na vylepšení

    halelujah pro začinajicí tak proč Newbicí chodí vůbec na typ serveru ZM? Mají se učit hrát na začátek Jump servery pak Deathmatch a postupně tak dále a pak až ZM atd. ;)
    Když jsem začínal ja ZM Espace poprvé taky tak byli ti ZM po cestě a nestěžoval jsem si :)

  11. #11
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Zombie Escape nápady na vylepšení

    Na kazdou mapu se musi rucne pridat, takze to zabere nejaky cas, ale dam je tam. Kodovani mi zabralo dost casu.

  12. #12
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Re: Zombie Escape nápady na vylepšení

    Chyby dneska opravim.
    Naposledy upraveno Kotel; 03-02-14 v 17:17.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Odpověď: Zombie Escape nápady na vylepšení

    Citovat Původně založeno Igor Mihailov Zobrazit příspěvky
    halelujah pro začinajicí tak proč Newbicí chodí vůbec na typ serveru ZM? Mají se učit hrát na začátek Jump servery pak Deathmatch a postupně tak dále a pak až ZM atd. ;)
    Když jsem začínal ja ZM Espace poprvé taky tak byli ti ZM po cestě a nestěžoval jsem si :)
    A väčšina hráčov čo začína na serveri vôbec nevie o čom to je a ak ich to má odradiť radšej nie , však neni náhoda že bolo málo hráčov keď tam boli tý zm. Ak raz spraví kotel tie módy uvidíš bude to pecka :) Raz za čas hardcore mód a potom sa ukážeš , killer bee nie si to ty kto vkuse vravel že mu ide zle ping?:D

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Zombie Escape nápady na vylepšení

    Ale teraz som bol na servery takže :
    -odstrániť jumpa a pridať späť frosta jump a witch je to isté.Frost mi dosť chýba kedže hráči dosť často zmrazujú .
    -znížiť tankovy knockback skoro na nulu ale zároveň ho spomaliť niečo ako prerážací zombie .
    -zm brouky dať preč ako zdarma a nehať ich len za body - Hráči na začiatku mapy ich hneď vypustia a to nainfikuje hráčov ktorý ďalej infikujú.Okrem toho brouky su veľmi rýchle a tým pádom postrádajú zmysel zabíjania hráčov v kempách.
    -Dočasne odstrániť zm botov - rapídny pokles fps-stačí mi jeden lag a som od nich nainfikovaný tak isto aj iný hráči vie to naštvať ked iný hráč zadržuje zombíkov.Mohol by si ich dať neskôr ale ako ten mód čo som navrhoval.
    -Aby nebola hra bez zm broukov a zm botov priľahká hodilo by sa upraviť hráčom armor na 0 a aby vždy keď dojdú vrtulníkom tak im pridalo +10 napríklad.
    -hráčom zase nepridáva body keď vyhrajú kolo ale zombíkom-predtým to už išlo.

    -Okrem toho som dostal veľmi dobrý nápad :) Zbrane by sa odomkly ako na basebuildery to by hráči mohli časom niečo zbierať prakticky by stačilo prehodiť ten strom zbraní z bb na escape ale zombie exp. by fungovali stále resp. to odomkinanie skillov pre zm a hráčov by sa pre escape nehodilo takže ak by sa dalo tak toto odstrániť.Bonus veci pre zm by boli stále za body + experience ale mohli by sa trochu zlacniť.Za odlet vrtulníkom by hráči dostali 5 bodov za zabitie hráča za zombie 1 b(tu by sa len znížila cena za zabitie zm) neviem myslím si že ako na bb tak aj na escape by určite odomknutie zbraní oživilo hru - ale mapy by mali byť určite priorita pred týmto.

  15. #15
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Zombie Escape nápady na vylepšení

    Jump ma vyssi gravitaci a knockback, witch vetsi damage a hp.
    Sanci na spawn zombiebotu jsem nastavil na 30%.
    Broukum snizim rychlost.
    Jestli nepridava body, tak s tim nic neudelam, protoze jde asi o nahodny bug, kod uz je spravny.
    Naposledy upraveno Kotel; 03-02-14 v 23:54.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •