Strana 11 z 14 PrvníPrvní ... 910111213 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 151 do 165 z 201

Téma: ZE - nápady na vylepšení

  1. #151
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jun 2015
    Příspěvky
    178

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Som spokojny s novymi mapami hratelnost je vyborna. Rhyzome je najlepsia a najkrajsia mapa aku som kedy na escape hral a to hravam escape aj na zahranicnych serveroch a ani tam som sa nestretol s tak skvelou mapou zatial. Old factory je tiez dobra mapa, je ale pravda ze ked som ju hral ludia tam vypisovali, ze je na nic. Uznavam, ze pre ct je to trosku narocnejsie, kedze je tam vela uzkych miest a staci jeden dementor, a polovica ludi je kvoli nemu v haji, co som za tu chvilu uz nie raz videl. Mozno by stalo za to povolit tam prechadzanie cez hracov i tak maju zm doost casu kym ten vytah nabehne. Urcite hladajte este nejake mapy a tie, co ste tu spominali vymazte.

  2. #152
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Citovat Původně založeno Martinos Zobrazit příspěvky
    Som spokojny s novymi mapami hratelnost je vyborna. Rhyzome je najlepsia a najkrajsia mapa aku som kedy na escape hral a to hravam escape aj na zahranicnych serveroch a ani tam som sa nestretol s tak skvelou mapou zatial. Old factory je tiez dobra mapa, je ale pravda ze ked som ju hral ludia tam vypisovali, ze je na nic. Uznavam, ze pre ct je to trosku narocnejsie, kedze je tam vela uzkych miest a staci jeden dementor, a polovica ludi je kvoli nemu v haji, co som za tu chvilu uz nie raz videl. Mozno by stalo za to povolit tam prechadzanie cez hracov i tak maju zm doost casu kym ten vytah nabehne. Urcite hladajte este nejake mapy a tie, co ste tu spominali vymazte.
    Ono určite stoji za to, keby sa tam pridal ten plugin prechadzanie cez hráčov, veľa ľudí to chce späť. Ten plugin tam raz bol, len to dopadlo tak, že keď sa hrači natlačili do seba vo vrtuľníku, tak ho bugovali, preto sa vratil starý plugin.

    K tej mape ze_old_factory, musím len konštatovať to, čo napísal Samčo. Mapu moc hráči nemajú v obľube. Videl som to včera na vlastné oči. Akonáhle sa zvolila mapa, tak hneď po tom bol spam rtv. Pýtal som sa hráčov, že či sa im páči mapa, väčšina to ohodnotila negatívným názorom. Neviem no, mohla by sa nahradiť inou, a bol by kľud.
    Naposledy upraveno Qwix; 25-07-16 v 09:16.

  3. #153
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    S tou old factory ešte teda nejaký čas počkajme. V prvom rade nech sa odstráni ze_labs0076. Zbytočne to padá a keď sa server znova naštartuje s novou mapou, tak je tam málo ľudí. Náhrada za ňu - ze_blackmesa.

  4. #154
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Citovat Původně založeno Qwix Zobrazit příspěvky
    Ono určite stoji za to, keby sa tam pridal ten plugin prechadzanie cez hráčov, veľa ľudí to chce späť. Ten plugin tam raz bol, len to dopadlo tak, že keď sa hrači natlačili do seba vo vrtuľníku, tak ho bugovali, preto sa vratil starý plugin.

    K tej mape ze_old_factory, musím len konštatovať to, čo napísal Samčo. Mapu moc hráči nemajú v obľube. Videl som to včera na vlastné oči. Akonáhle sa zvolila mapa, tak hneď po tom bol spam rtv. Pýtal som sa hráčov, že či sa im páči mapa, väčšina to ohodnotila negatívným názorom. Neviem no, mohla by sa nahradiť inou, a bol by kľud.
    Hráči hlavne nemajú radi nové mapy je úplne jedno či je to nuke alebo rhyzome ale keď vidia že to nemajú nabehané a nacvičené tak sa nato radšej vykašlú . Potom sú tu zas taký čo ich nebavia stále tie staré mapy dookola a nové ocenia a zabavia ich . Tak potom si vyber :D Btw neviem aký je problém z old_factory? Ja som ju testoval aj hral na servery viac hráčov to tu testovalo a podľa mňa je v pohode len je ťažká . Btw zamyslite sa kvôli tomu že je ťažká mapa a kidi ju nevedia prejsť nemusíte hneď vypisovať na fórum kde si to prečíta kotel a namiesto toho aby ľudia boli radi že je nová mapa tak si ešte pošomrajú lebo je ťažká a niečo sa im trasie ...

  5. #155
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jun 2015
    Příspěvky
    178

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Citovat Původně založeno Qwix Zobrazit příspěvky
    Ono určite stoji za to, keby sa tam pridal ten plugin prechadzanie cez hráčov, veľa ľudí to chce späť. Ten plugin tam raz bol, len to dopadlo tak, že keď sa hrači natlačili do seba vo vrtuľníku, tak ho bugovali, preto sa vratil starý plugin.
    No hravam escape na zahranicnom serveri kde je to stale narvane 30 timi hracmi. Vo vrtulniku ich je cez 20 a nic sa nebuguje. Keby tam nebolo povolene prechadzanie, do vrtulnika by sa ani nepomestili :D Takze spravit sa to urcite da. A naozaj na niektorych mapach je to viac nez nutne, pretoze to ako sa ct dokazu vzajomne zablokovat a samozrejme aj zm je niekedy o tazkych nervoch a nie o zabave.

  6. #156
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Ten plugin čo tu dal Kotel na skúšku bol zabugovaný, nemal čas na jeho opravy, tak to dal späť. Samozrejme som za to, aby sa tam pridal, najmä na mape maya_god_final, je to potrebné, lebo na spawne je úzky otvor pre jedneho hráča a tlačí sa doň 15 hráčov, takže veľa razy sa stane, že kolo rýchlejšie skončí, než sa začalo. Podotýkam, že toto je len jedná z niekoľkých máp, kde je nutne potrebný noblock.

  7. #157
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jun 2015
    Příspěvky
    178

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Dal som si tu namahu a poziadal som znameho vlastnika z toho zahranicneho serveru aby mi poslal jeho semiclip plugin. Nech sa paci Kotel uz bude vediet, co s nim.
    https://sdilej.cz/7908700/cs_team_semiclip.amxx

  8. #158
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Ahoj, diky, otestuju to.

  9. #159
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Ahoj, diky, otestuju to.
    No čo, ako to je s tým noblokom? Už si ho "otestoval"? Potrebujeme ho tam ako soľ, lebo dosť často nastávajú situácie, kde kolo trvá pár sekúnd... Viac vo videu.

  10. #160
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Citovat Původně založeno Qwix Zobrazit příspěvky
    No čo, ako to je s tým noblokom? Už si ho "otestoval"? Potrebujeme ho tam ako soľ, lebo dosť často nastávajú situácie, kde kolo trvá pár sekúnd... Viac vo videu.
    +1

  11. #161
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    V poslednom čase sa nám zase rozšíril spam hlavne HE granátov. Ak sa nájdu 2 CT (je to dosť časté), čo ZM zahádžu s týmito hečkami, tak je mŕtvy. Navrhujem to zo súčasných 3 obmedziť na 1 alebo navýšiť HP pre ZM, alebo nastaviť aby počas horenia neklesalo HP.

    Z jednej z týchto možností sa dá snáď vybrať.

  12. #162
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    V poslednom čase sa nám zase rozšíril spam hlavne HE granátov. Ak sa nájdu 2 CT (je to dosť časté), čo ZM zahádžu s týmito hečkami, tak je mŕtvy. Navrhujem to zo súčasných 3 obmedziť na 1 alebo navýšiť HP pre ZM, alebo nastaviť aby počas horenia neklesalo HP.

    Z jednej z týchto možností sa dá snáď vybrať.
    Podľa mňa je teraz dosť vyrovnaná sila zombie a ľudí . Riešenie tohoto problému by stačilo ak by sa každý granát mohol kupovať napr. len raz za 15 sekúnd aby ho hráči nemohli spamovať . Alebo dať menši počet na he granaty.

  13. #163
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Re: Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Citovat Původně založeno halelujah Zobrazit příspěvky
    Alebo dať menši počet na he granaty.
    To je ono.

    Citovat Původně založeno halelujah Zobrazit příspěvky
    Podľa mňa je teraz dosť vyrovnaná sila zombie a ľudí .
    No to si na omyle, napríklad dnes ma dvaja "pánkovia" zaspamovali s HEčkami a ostalo mi 700 HP aj to vďaka tomu, že som potom skočil do vody...
    Naposledy upraveno Samco; 30-11-16 v 22:41.

  14. #164
    Nováček Avatar uživatele bobo502
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Dudince
    Příspěvky
    69

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Podľa mňa je to jedno, ak zombie nepoužije Bhop tak nemá napríklad proti mne veľkú šancu, teda ak sa nezvýši HP zombie v tom prípade by som pridal nejakého nové zombie ktoré by bolo o niečo pomalšie ale zase viacej HP malo. Podľa mňa by sa to mohlo takto kompenzovať. Ja osobne stále kupujem tie HE ak mi vyhovuje mapa. :)

    A ináč tie nové mapy čo som dal hlasovať, bude s toho niečo? :)
    Peniaze vás nikdy neurobia šťastným, nemajú so šťastím nič spoločné. Čím viac ich človek má, tým viac ich chce.

  15. #165
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310

    Odpověď: Re: Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Citovat Původně založeno halelujah Zobrazit příspěvky
    Podľa mňa je teraz dosť vyrovnaná sila zombie a ľudí . Riešenie tohoto problému by stačilo ak by sa každý granát mohol kupovať napr. len raz za 15 sekúnd aby ho hráči nemohli spamovať . Alebo dať menši počet na he granaty.
    O tom by sa dalo polemizovať, viz. demo.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •