Strana 10 z 14 PrvníPrvní ... 89101112 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 136 do 150 z 201

Téma: ZE - nápady na vylepšení

  1. #136
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Toto je moje stručné vysvetlenie jednotlivých máp. Je mi jasné, že všetci nebudete súhlasiť s mojím názorom, poprípade ma opravte, až Kotel vidí, ako sa majú na tom mapy.

    ze_5tazona_lg - nie moc populárna mapa. Hráči ju zvolia buď omylom, alebo sa nadstaví sama.
    ze_hospital_lg - pomerne hardcore mapa na vyhranie, jedine s kvalitným CT teamom.
    ze_campescape_lg - takisto jedna z tých "rýchlych máp, len je o niečo dlhšia ako south escape.
    ze_area51_lg - také niečo ako hospital, výhra jedine s kvalitným CT teamom.
    ze_jungla_lg - jedna z najpopularnejších máp.
    zm_isla_escape_lg - v pohode mapa, avšak keby tam neboli boti.
    ze_ice4cap_lg - jedna z tých "rýchlych" máp, je o niečo dlhšia ako campescape.
    ze_train_back_lg - skrátene, no chance to win...
    ze_metropolitano_lg - v pohode mapa.
    ze_mario_tower_lg - spomínana hráčmi nenávidena mapa.
    ze_isla_nublar_lg - v pohode mapa, škoda, že ju značne komplikujú boti.
    ze_egypt_two_lg - takisto skvelá oblúbena mapa, len tý boti...
    ze_thelost_lg - v pohode mapa, až na ten koniec, kde vám na loď naskákaju zombíci a CT no chance to win...
    ze_parkour_fabi - jedna z najoblúbenejších máp.
    ze_amazonas_beta - v pohode mapa.
    ze_composit_lg - v pohode mapa, v poslednom čase nie moc hraná, neviem prečo.
    ze_jurassickpark3_lg - všetky jurasic parky sú najhranejšie mapy, v kľude by sa mohlo pridať pokračovanie ze_jurassicpark_v5.
    ze_egypt - jedna z najoblúbenejších máp, avšak ten koniec je tiež troška hardcore, keď vám naskakajú zombíci na záchrannú paletu alebo naskákaju na ostrovčeky a v ducku zdržujú kolo.
    ze_jurassicpark_v2 - -//-
    ze_jurassickpark3_lg - -//-
    ze_jurassicpark4 - najpopolarnejšia mapa zo všetkých uvedených máp.
    ze_maya_god_final - najdlhšia mapa zo všetkých. Jednak ťažká na vyhratie, jedine s kvalitným CT teamom a ťažko sa dá vyhrať v stanovený časový limit.
    zm_assault_escape2 - v pohode mapa.
    ze_jurassicpark_a1 - -//-
    ze_military_v1_exp - v pohode mapa avšak ten koniec je taký chaotický. Výhrá 50 na 50.
    zm_south_escape_b2 - to je tá spomínana "rýchla" mapa, ktorá sa prejde fastswimom za pár sekúnd

    Tieto by sa mohli pridať:

    - ze_old_factory - spomínana skvelá mapa na pridanie, odporúčam.
    - ze_osprey_escape - na tejto mape je síce "kúsok" vodnej hladiny, na ktorej sa to dá rýchlo preplávať. Ak by to bol problém, tak sa môže mapa nahradiť inou. Zbytok sa mi zdá relatívne ľahký, nehľadúc na to ako v skutku profesionálne vyhral to kolo :-D (viz. video.)
    - ze_jurassicpark_v5 - táto mapa je v skutku podarená, len neviem, či je ten koniec dobrý, veď posúdte sami (viz. video.)
    - ze_nuke_v1 - takisto skvelá pomerne dĺha mapa (viz. video.)
    - ze_castle_v1_fix - výborna mapa naozaj môžem len odporúčať. Na mape sú 2 možné únikove cesty, jedna je tá, akou išiel hráč vo videu a drúhá je po tomto rebríku, potom prejdete na lanovku, zmačknete tlačítko a prejdete do escape zóny. (viz. video.)

    Citovat Původně založeno Siwy Zobrazit příspěvky
    Nevidím v tom hlbší význam teraz rozpisovať mapy, keď ich môžete poslať Kotlovi do PMky
    Kotel mi neodpisuje na správy, tak to dávam sem, keď sa bude upravovať mappack, tak sa aspoň uvidí, ako to je s terajšími mapami.
    Naposledy upraveno Qwix; 20-07-16 v 16:32.

  2. #137
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Oživil. Momentálně je na serveru většinou 5 lidí. A to jsou hráči kteří spíše tím serverem jen prochází aby mohli jít na jiný. Stálých hráčů je málo. Mohli bychom tím otevřít dveře i lepším hráčům kteří by zůstali

  3. #138
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Z toho co jsme přidali bychom mohli udělat větší mappack než byl předtím. Variace by byla tak akorát a mapy by se furt dokola neopakovaly. A k tomu bychom je mohli sami otestovat. Jak jinak se nejlépe testujou mapy než že si ji člověk párkrát zahraje

  4. #139
    Nováček Avatar uživatele Siwy
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Zombie Sekcia
    Příspěvky
    69

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Nevidím v tom hlbší význam teraz rozpisovať mapy, keď ich môžete poslať Kotlovi do PMky a po novom Halelujah kedže možno ide s Kotlom prerábať mappack.
    Ja by som v tom videl lepší význam keby ste tie mapy hodili Na Servery, by sa na tom nejaký čas pohralo a uvideli by ste reakcie hráčov.
    Ale samozrejme nemám nič proti tomu keď si tu vymieňame názory čo sa týka máp v poslednej dobe.

    Najradšej by som sa pozrel na reakcie hráčov.
    Naposledy upraveno Siwy; 20-07-16 v 14:34.
    Vyhral som z môjho pohľadu.
    -restt 2k15


    Cítite to? Autizmus je všade

  5. #140
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Hlavně tam necpěte další jurrasic park.... je jich tam habaděj a ty mapy jsou podobný a když je hrajete furt dokola jsou o ničem, jinak ty mapy, co jste tady navrhovali na přidání, vypadali celkem slušně.

  6. #141
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Na skúšku pridať určite aj blackmesu. Prípadne tieto nové mapy by mohli nahradiť niektoré staršie, ktoré nie sú efektívne a moc hrané. Napríklad taká hospital alebo train back, kde ešte aj spawn je zalagovaný.

  7. #142
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Tuto mapu bych taky doporučil. Hospital je sice základní mapa escape ale když už ji někdo zvolí tak hráči buď píšou rtv nebo odejdou, stejně tak u train_back. Takže podle nás je tam ta mapa celkem zbytečně.

  8. #143
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Train by sa mohol naozaj odstraniť, lebo jednak je to dosť hardcore mapa aj pre skúsenych a jednak spawn je zalagovaný (teda aspoň mne laguje.) Ak si pamätáte, tak ten istý prípad bola mapa zm_assault_escape_lg, tak isto sa ževraj odstránila kvôli lagom. Hospital ako mapa nie je zlá, až na tie spomínane lagy na spawne a na ten koniec, kde je nutná 100% spolupráca. Tieto dve mapy by som nahradil hore navrhovanými mapami.

  9. #144
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Mapy train_back a hospital jsou na spawnu zalagované díky tomu blikajicímu světlu. Když jsem si zkoušel v editoru tvořit vlastní mapu a dal tam jako entitu blikající žárovku tak se mi při tom pohledu zasekala celá hra

  10. #145
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Citovat Původně založeno Qwix Zobrazit příspěvky
    Train by sa mohol naozaj odstraniť, lebo jednak je to dosť hardcore mapa aj pre skúsenych a jednak spawn je zalagovaný (teda aspoň mne laguje.) Ak si pamätáte, tak ten istý prípad bola mapa zm_assault_escape_lg, tak isto sa ževraj odstránila kvôli lagom. Hospital ako mapa nie je zlá, až na tie spomínane lagy na spawne a na ten koniec, kde je nutná 100% spolupráca. Tieto dve mapy by som nahradil hore navrhovanými mapami.
    Na assaulte boli parádne lagy ešte aj na konci. Kvôli tomu mali mnohý problém trafiť sa na vrtulník. Tá mapa bola pre CT neefektívna, nakoľko ešte na nej bolo nutné na viacerých miestach schádzať z vyšších miest a po odstránení doublu jumu CTčkám ostalo zopár hp. A to nerátam ešte botov. Ako kompenzácia bola pridaná assault 2.

  11. #146
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Tak ja to teda zhrniem, nech je to čierne na bielom. Pridali sa nové mapy, konkrétne: ze_labs076, ze_nuke_v1, ze_old_factory, ze_rhyzome. ze_labs076 som označil preto červenou, lebo je nefunkčná a mala by sa nahradiť inou, ale o tom neskôr. ze_nuke_v1 je funkčná mapa, hráči si ju chvália, tak isto aj ja. ze_old_factory je funkčná, len hráčom vadí to trasenie na konci, mne osobne to nejako moc neprekáža, aspoň to evokuje prichádzajúcu atomovku :-D a posledná pridaná mapa ze_rhyzome je taktiež funkčná, hráči ju taktiež chvália u mňa má tá mapa 10/10, naozaj podarená!

    Čo sa týka tej chybnej mapy ze_labs076, nechce nám ju vôbec načítať, neviem kde je chyba. Namiesto nej sme sa zhodli na ze_blackmesa. Je to pekne spracovaná mapa, dúfam, že nebude blbnúť, ako labs076.
    Naposledy upraveno Qwix; 23-07-16 v 16:57.

  12. #147
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Citovat Původně založeno Qwix Zobrazit příspěvky
    Tak ja to teda zhrniem, nech je to čierne na bielom. Pridali sa nové mapy, konkrétne: ze_labs076, ze_nuke_v1, ze_old_factory, ze_rhyzome. ze_labs076 som označil preto červenou, lebo je nefunkčná a mala by sa nahradiť inou, ale o tom neskôr. ze_nuke_v1 je funkčná mapa, hráči si ju chvália, tak isto aj ja. ze_old_factory je funkčná, len hráčom vadí to trasenie na konci, mne osobne to nejako moc neprekáža, aspoň to evokuje prichádzajúcu atomovku :-D a posledná pridaná mapa ze_rhyzome je taktiež funkčná, hráči ju taktiež chvália u mňa má tá mapa 10/10, naozaj podarená!

    Čo sa týka tej chybnej mapy ze_labs076, nechce nám ju vôbec načítať, neviem kde je chyba. Namiesto nej sme sa zhodli na ze_blackmesa. Je to pekne spracovaná mapa, dúfam, že nebude blbnúť, ako labs076.
    Tá old factory nebola moc najšťastnejší nápad. Nestáva sa to často, ale včera chýbalo len 1 rtv, aby sa mapa zmenila, čiže o niečom to svedčí. Uvidím v najbližšej dobe, či to bude naďalej takto. Ze_labs076 som skúšal meniť aj cez amx menu, ale i tak celý server padol a po chvíľke sa spustil s už inou mapou.

  13. #148
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Pokud ta mapa nefunguje tak se bez ní bohatě obejdeme. Jestli ostatní jednou bez problému tak ta jedna takový vliv nemá. Mapy se dají nahradit dalšími mapami a teď na to zrovna dvakrát nemusíme spěchat. Spíše by mě zajímalo jaké jsou problémy s old factory? Je moc náročná na hratelnost nebo je problém v něčem jiném?

  14. #149
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Ževraj hráčom prekáža to trasenie na konci, ja až taký problém v tom nevidím. 100 ľudí 100 chutí.

  15. #150
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    To třesení mi působí spíše jako zážitek podle mě :D Myslel jsem že nějaká ta akce bude pro server přínosem. Tvůrce si s tou mapou vyhrál do posledního detailu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •