Strana 2 z 14 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 201

Téma: ZE - nápady na vylepšení

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Zombie Escape nápady na vylepšení


    To mam pre teba taký pekny úkaz :D Server bol aj plný len vtedy som to nescreenol lebo som hral.Možno dam edit ked bude plný server.
    -Nevidím dôvod prečo by na serveri nemal byť frost zombie (dosť sa hodí a ak by mal tých 4500+ hp bol by aj hratelný)
    -hráč vidí jump a witch zombie ako úplne také isté je to síce zbytočné mať skoro tak isté zm ale nevadí s tým si hlavu nelám.
    -Bol plný server a na mape ze_ice4cap_lg zabilo troch hráčov teda neviem že či netreba pridať sloty alebo čo je to za bug len som ihneď bežal sem aby to hráčom nekazilo hru.
    -Keď zm vyhrá kolo nedá sa nastaviť aby nedostávali 20 b keď oni už dosť veľa b dostanú už len za infekciu?

  2. #17
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Zombie Escape nápady na vylepšení

    Ještě mám návrh teď na Escape chodí 15 a více lidí a pak to zabijí když se spawnujou no tak jestli by šlo udělat ZM Escape 2 aspoň na měsíc a z max. počtu hráču 20 snížit na 14 lidí aby to při spawnu nekillovalo.

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Zombie Escape nápady na vylepšení

    To môže kotel nastaviť okrem toho escape 2 by bol neustále prázdny.Je tam ešte veľa práce ak to bude kotel postupne robiť tak to bude super a stačit.

  4. #19
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Zombie Escape nápady na vylepšení

    Jo dyť jo.

  5. #20
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Zombie Escape nápady na vylepšení

    Čau :D
    @ Igor: Svůj nick nekopíruju.. jsem to já.
    @halelujah: Cením všech připomínek, které máš k zm a vlastně hlavně díky tobě vypadá server tak, jak vypadá. Emzáci po celé mapě ob jedno kolo je výtečný +. Je pravda, že server v některých chvílích hodí nějaký bug, ale většinou ve chvíli, kdy to tolik nevadí (horší je, když to významně zpomaluje hru, např. když se třikrát po sobě neobjeví zombie). Co já si myslím, ale jsem v tomhle modu začátečník, přišlo by mi lepší, kdyby se člověk musel ke zbraním propracovat. Vlastně už od začátku může mít m4 a AK, což významně ztěžuje situaci zombieho. Pak je tam jedna mapa, kdy lidi aktivujou 'tajnou zbraň' ještě dřív, než se zombie vůbec pohnou, což je nebetyčná kravina.. a taková mapa vůbec nemá cenu. Další problém jsou mosty.. na každé mapě, kde jsou mosty, se najde nějaký to vemeno, co běží první, nebo druhý a vždycky je ničí. Nevím, jestli je na to pravidlo, ale já bych byl pro, aby se pro jistotu nějaké zavedlo. Nemá podle mne význam dělat druhý server, dokud nejsou vychytané všechny bugy a podobně. ;)
    Naposledy upraveno NarutoO; 09-02-14 v 20:40.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Odpověď: Zombie Escape nápady na vylepšení

    Citovat Původně založeno NarutoO Zobrazit příspěvky
    Čau :D
    @ Igor: Svůj nick nekopíruju.. jsem to já.
    @halelujah: Cením všech připomínek, které máš k zm a vlastně hlavně díky tobě vypadá server tak, jak vypadá. Emzáci po celé mapě ob jedno kolo je výtečný +. Je pravda, že server v některých chvílích hodí nějaký bug, ale většinou ve chvíli, kdy to tolik nevadí (horší je, když to významně zpomaluje hru, např. když se třikrát po sobě neobjeví zombie). Co já si myslím, ale jsem v tomhle modu začátečník, přišlo by mi lepší, kdyby se člověk musel ke zbraním propracovat. Vlastně už od začátku může mít m4 a AK, což významně ztěžuje situaci zombieho. Pak je tam jedna mapa, kdy lidi aktivujou 'tajnou zbraň' ještě dřív, než se zombie vůbec pohnou, což je nebetyčná kravina.. a taková mapa vůbec nemá cenu. Další problém jsou mosty.. na každé mapě, kde jsou mosty, se najde nějaký to vemeno, co běží první, nebo druhý a vždycky je ničí. Nevím, jestli je na to pravidlo, ale já bych byl pro, aby se pro jistotu nějaké zavedlo. Nemá podle mne význam dělat druhý server, dokud nejsou vychytané všechny bugy a podobně. ;)
    -Pak je tam jedna mapa, kdy lidi aktivujou 'tajnou zbraň' ještě dřív, než se zombie vůbec pohnou, což je nebetyčná kravina.. toto som už kotlovi písal nech odstráni mapu es_jail .
    -Co já si myslím, ale jsem v tomhle modu začátečník, přišlo by mi lepší, kdyby se člověk musel ke zbraním propracovat. Vlastně už od začátku může mít m4 a AK, což významně ztěžuje situaci zombieho. Tiež som písal sem že by bola pecka kebyže prevedie system z bb na escape ale čisto len zbrane ale machine gun a utočny sniper za teroristov neha za bonusove body a pre vip.
    - Další problém jsou mosty.. na toto by tam bolo potrebne mať admina pozri keď hrač chce iným zneprijemnovať hru a vyľudniť server tak to v pohode dokaže či už blokovanim vrtulniku alebo ničenim mostom dokonca aj pred sebou blokovanim atď.

  7. #22

    Odpověď: Zombie Escape nápady na vylepšení

    Nevím jestli to tady padlo, ale ten server se mi začal líbit tak jsem s kámošem hrál:) a po nějakém čase :D jsem se nudil a vzal brokovnici:) a dopadlo to tak, že se buguje "ammo" - Ammo? What? no jde o to, že hráč - Newbik - může mít až 128 Náboju a když nabíjí ještě víc tak mu ubíhají naboje...

    Mám zde demo na důkaz:) http://uloz.to/xSCZHEPv/nekonecno-dem

    E: Oběvil jsem ještě bug - když zabiju za zombíka humana tak mi to dá 1 umrtí... omlouvám se pokud to zde padlo :D
    Naposledy upraveno Newbik; 10-02-14 v 20:47.
    Lidi mi říkají, že mam zaplo a mě to trapilo proto jsem se rozhodl zapnout!
    Kdyby někdo něco chtěl:)

  8. #23
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Zombie Escape nápady na vylepšení

    Newbiku a na co si to říkal vadilo ti snad to že jsou ty náboje bugle podle mě zbytečné opravovat :D

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Zombie Escape nápady na vylepšení

    Ak viem dobre tak ta brokovnica bola predtym tak slaba že to prakticky nevadilo že ma tolko ammo vlastne sa vyrovnali jej nedostatky.Inač super je že konečne sa na tom serveri začalo hravať :) Keď mi pride za par mesiacov nový mobil spravim súťaž o 10 vip :) nemate nejake navrhy na suťaž ?

  10. #25
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Re: Zombie Escape nápady na vylepšení

    Citovat Původně založeno halelujah Zobrazit příspěvky
    Ak viem dobre tak ta brokovnica bola predtym tak slaba že to prakticky nevadilo že ma tolko ammo vlastne sa vyrovnali jej nedostatky.Inač super je že konečne sa na tom serveri začalo hravať :) Keď mi pride za par mesiacov nový mobil spravim súťaž o 10 vip :) nemate nejake navrhy na suťaž ?
    Heleďse, já se soutěžema moc nemám zkušenosti.. :) hh, fór. Myslíš jako na ZombiEscape, nějaký event? Když budeš mít možnost na pumpě koupit PSC, tak můžeš ty VIP kódy sehnat i jinak než přes mobil..
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  11. #26
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Zombie Escape nápady na vylepšení

    Kotel hodilo by sa serveri nejaka možnosť aby sa hrači nemohli zabijať za zm kill comand do konzole . Príp. ak to niekto správi nejak ho znevýhodniť pretože hráči dosť často za zm napišu do konzole kill a je nove kolo ale neviem či je to na ban aby som to natáčal.

  12. #27

    Odpověď: Zombie Escape nápady na vylepšení

    a nehcou si náhodou jen vyměnit zombií? :D

    Jinak na spoustě map se buguje Vlak, auto nebo co to má bejt.. občas to bud odjede dřív něž tam vůbec hráči jsou nebo to tam vůbec neni :D
    Lidi mi říkají, že mam zaplo a mě to trapilo proto jsem se rozhodl zapnout!
    Kdyby někdo něco chtěl:)

  13. #28
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Odpověď: Zombie Escape nápady na vylepšení

    Citovat Původně založeno Newbik Zobrazit příspěvky
    a nehcou si náhodou jen vyměnit zombií? :D
    Neviem ako ty ale vie ma dosť naštvať keď je 5 hračov na servery a z toho 3 sa automaticky zabiju každe kolo keď su zm.

    Citovat Původně založeno Newbik Zobrazit příspěvky
    Jinak na spoustě map se buguje Vlak, auto nebo co to má bejt.. občas to bud odjede dřív něž tam vůbec hráči jsou nebo to tam vůbec neni :D
    Pisal som, býva to vtedy keď človek aktivuje vrtulni,auto,vlak ale neodide s nim a začne ďalšie kolo.

  14. #29
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Re: Zombie Escape nápady na vylepšení

    Citovat Původně založeno halelujah Zobrazit příspěvky
    Kotel hodilo by sa serveri nejaka možnosť aby sa hrači nemohli zabijať za zm kill comand do konzole . Príp. ak to niekto správi nejak ho znevýhodniť pretože hráči dosť často za zm napišu do konzole kill a je nove kolo ale neviem či je to na ban aby som to natáčal.
    To je velice dobry napad.
    Ja bych to udelal jeste obracene, aby to bylo fer i z druhe strany. Kdyby chtel byt dalsi kolo nekdo mermomoci zombie, tak by jako se na JB pise /simon napsal /zombie a tim si rezervoval zombie na dalsi kolo.

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Odpověď: Re: Zombie Escape nápady na vylepšení

    Citovat Původně založeno NarutoO Zobrazit příspěvky
    To je velice dobry napad.
    Ja bych to udelal jeste obracene, aby to bylo fer i z druhe strany. Kdyby chtel byt dalsi kolo nekdo mermomoci zombie, tak by jako se na JB pise /simon napsal /zombie a tim si rezervoval zombie na dalsi kolo.
    Keď chce byť niekto zm tak sa nahá nainfikovať zbytočne by si prirábal prácu kotlovi :) Zajtra sa pozrem na príspevok a prerobím to aby tam boli už len veci ktoré treba spraviť.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •