Zobrazit výsledek ankety: kdo by měl podle vás být admin měsíce prosince/decembéra?

Hlasující
140. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Noirbun

    7 5.00%
  • J3ZUsSs*

    41 29.29%
  • Lee

    26 18.57%
  • Feedr

    12 8.57%
  • Flopside

    7 5.00%
  • Byznis MDVZP

    12 8.57%
  • Charon35

    35 25.00%
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 29

Téma: Admin měsíce - PROSINEC/DECEMBÉR: NOMINACE

  1. #1
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Admin měsíce - PROSINEC/DECEMBÉR: NOMINACE

    hlasujte pro vámi preferovaného admina

  2. #2
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: Admin měsíce - PROSINEC/DECEMBÉR: NOMINACE

    Som jediný kto nevidí žiadnu anketu?

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele Rail
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    Střílecí
    Příspěvky
    465

    Odpověď: Admin měsíce - PROSINEC/DECEMBÉR: NOMINACE

    Doufám, že to Lee vyhraje.. :D
    ´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´

  4. #4

    Odpověď: Admin měsíce - PROSINEC/DECEMBÉR: NOMINACE

    Citovat Původně založeno Rail Zobrazit příspěvky
    Doufám, že to Lee vyhraje.. :D
    Taky :D

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Odpověď: Admin měsíce - PROSINEC/DECEMBÉR: NOMINACE

    HAHA...

    Když sem Leeho nominoval já, tak to musí vyhrát!

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele :D Dal Ta Bhoper:D
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Trenčín
    Příspěvky
    1,111

    Odpověď: Admin měsíce - PROSINEC/DECEMBÉR: NOMINACE

    určite Lee, dlho už tu nebol človek ktorého by som si oblúbil tak rýchlo.
    E:Sorry za Double, zmažte ten 1. niekto prosím.



  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Admin měsíce - PROSINEC/DECEMBÉR: NOMINACE

    Citovat Původně založeno :D Dal Ta Bhoper:D Zobrazit příspěvky
    určite Lee, dlho už tu nebol človek ktorého by som si oblúbil tak rýchlo.
    E:Sorry za Double, zmažte ten 1. niekto prosím.
    Co sis na něm tak rychlo oblíbil ?
    Divím se že to nevyhraje charon nebo někdo kdo tu smrdí dělší dobu , ale novej admin .. to je trochu smutný


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  8. #8

    Odpověď: Admin měsíce - PROSINEC/DECEMBÉR: NOMINACE

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    Co sis na něm tak rychlo oblíbil ?
    Divím se že to nevyhraje charon nebo někdo kdo tu smrdí dělší dobu , ale novej admin .. to je trochu smutný
    Ak by si chcel pocut nejaky dovod, preco by si ma niekto mohol rychlo oblubit, tak mozno preto, ze ked hram sa naozaj nikdy nenastvem za nejaky kill :)
    Uz tu boli hraci, ktorych iritovalo, ze ked som mal 40:0 a dali mi kill, tak som z toho mal akorat zabavu... :)
    Stale tam chodim s dobrou naladou a ak ju ma niekto zlu, snazim sa mu ju napravit, ak niekto nadava, snazim sa mu vysvetlit, ze je to len hra, nech si to uziva, alebo nech si da chill

    Chodim tam tak 3 roky, chodim tam aj teraz ako admin, ak su tam nejake problemy typu spawnkemp, snazim sa ludom najprv dohovorit a vysvetlit im, preco take veci nemaju robit, jasne, ak tomu stale nerozumeju, dam im flambovany banan

    Ja rozumiem, ze citis, ze Charon si zasluzi nejake ocenenie za to, co robi, tomu rozumiem aj ja a tvoj nazor zdielam
    Hold sme v sutazi admin mesiaca, o Charonovi podla mna kazdi, kto po tomto portale trocha pachol pocul a vie, ze Charonis toho narobil dost
    Este raz teda, ehm, som odbocil, admin mesiaca, mozno zrovna tym hracom, ktori za mna hlasovali videli na servroch (pripadne aj fore/chatboxe/na ulici/doma) viac, spravil som pre nich viac a rozhodli sa, ze adminom tohoto mesiaca som pre nich ja.

    V nominaciach ma nezavisle nominovali traja hraci, ziadnemu z nich som ani Fidorku nemusel kupit na to, aby to spravili a ziadnemu cloveku, co mi dal hlas som VIP nezakladal, 22 uctov som si nezalozil, o hlasy ani o priazen nikoho neprosim. :)

    Teda rad by som dospel ku tejto vec: Ja rozumiem, ze kazdy ma iny nazor, no zda sa mi, ze by si rad aj Meliska z pekiel vytiahol, aby dal hlas niekomu inemu, nez mne, co sa momentalneho stavu tyka, zo 65 hlasujucich ma 45 ludi iny nazor, nez ze ja by som mal byt tym adminom mesiaca. Na ich vyjadrenie pouzili hlas v tejto ankete, ak by kazdy teraz presadzoval svojho favorita a bol krvopotne presvedceny, ze on hovori tu pravdu, vysledok by zavisel na tom, kto silnejsie zjape po ostatnych, kto silnejsie bucha pastou o stol, pripadne kto ma viac penazi alebo vacsiu moc, ci viac priatelov na steame, ktori budu hlasovat za jeho nazor. Teda kludne nechaj demokraciu demokraciou.

    A preco toto pisem a co ma mrzi je to, ze chcem z teba mat kamarata a nie nepriatela (bo uz mam 2 cierne puntiky u teba tusim) :) a urcite nie kvoli tomu, ze som bol komunitou zvoleny na nejake hlasovanie a komunita ma iny nazor, ako ty.
    Prosim, nehnevaj sa na mna a uz urcite nie na ostatnych za to, ako to hlasovanie prebieha.

    Pac a pusu.

    P.S.:
    Rail, Luan, Zemi, Bhoper dobri ste :D dakujem za podporu :))

    E: Video mesiaca!
    Naposledy upraveno ViRPo; 30-12-13 v 03:04.

  9. #9

    Odpověď: Admin měsíce - PROSINEC/DECEMBÉR: NOMINACE

    Citovat Původně založeno Lee Zobrazit příspěvky
    Ak by si chcel pocut nejaky dovod, preco by si ma niekto mohol rychlo oblubit, tak mozno preto, ze ked hram sa naozaj nikdy nenastvem za nejaky kill :)
    Uz tu boli hraci, ktorych iritovalo, ze ked som mal 40:0 a dali mi kill, tak som z toho mal akorat zabavu... :)
    Stale tam chodim s dobrou naladou a ak ju ma niekto zlu, snazim sa mu ju napravit, ak niekto nadava, snazim sa mu vysvetlit, ze je to len hra, nech si to uziva, alebo nech si da chill

    Chodim tam tak 3 roky, chodim tam aj teraz ako admin, ak su tam nejake problemy typu spawnkemp, snazim sa ludom najprv dohovorit a vysvetlit im, preco take veci nemaju robit, jasne, ak tomu stale nerozumeju, dam im flambovany banan

    Ja rozumiem, ze citis, ze Charon si zasluzi nejake ocenenie za to, co robi, tomu rozumiem aj ja a tvoj nazor zdielam
    Hold sme v sutazi admin mesiaca, o Charonovi podla mna kazdi, kto po tomto portale trocha pachol pocul a vie, ze Charonis toho narobil dost
    Este raz teda, ehm, som odbocil, admin mesiaca, mozno zrovna tym hracom, ktori za mna hlasovali videli na servroch (pripadne aj fore/chatboxe/na ulici/doma) viac, spravil som pre nich viac a rozhodli sa, ze adminom tohoto mesiaca som pre nich ja.

    V nominaciach ma nezavisle nominovali traja hraci, ziadnemu z nich som ani Fidorku nemusel kupit na to, aby to spravili a ziadnemu cloveku, co mi dal hlas som VIP nezakladal, 22 uctov som si nezalozil, o hlasy ani o priazen nikoho neprosim. :)

    Teda rad by som dospel ku tejto vec: Ja rozumiem, ze kazdy ma iny nazor, no zda sa mi, ze by si rad aj Meliska z pekiel vytiahol, aby dal hlas niekomu inemu, nez mne, co sa momentalneho stavu tyka, zo 65 hlasujucich ma 45 ludi iny nazor, nez ze ja by som mal byt tym adminom mesiaca. Na ich vyjadrenie pouzili hlas v tejto ankete, ak by kazdy teraz presadzoval svojho favorita a bol krvopotne presvedceny, ze on hovori tu pravdu, vysledok by zavisel na tom, kto silnejsie zjape po ostatnych, kto silnejsie bucha pastou o stol, pripadne kto ma viac penazi alebo vacsiu moc, ci viac priatelov na steame, ktori budu hlasovat za jeho nazor. Teda kludne nechaj demokraciu demokraciou.

    A preco toto pisem a co ma mrzi je to, ze chcem z teba mat kamarata a nie nepriatela (bo uz mam 2 cierne puntiky u teba tusim) :) a urcite nie kvoli tomu, ze som bol komunitou zvoleny na nejake hlasovanie a komunita ma iny nazor, ako ty.
    Prosim, nehnevaj sa na mna a uz urcite nie na ostatnych za to, ako to hlasovanie prebieha.

    Pac a pusu.

    P.S.:
    Rail, Luan, Zemi, Bhoper dobri ste :D dakujem za podporu :))

    E: Video mesiaca!
    K tomu Videu a co "Debil" "roka" :D

  10. #10
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443

    Re: Odpověď: Admin měsíce - PROSINEC/DECEMBÉR: NOMINACE

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    K tomu Videu a co "Debil" "roka" :D

    "doxuancan"

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Admin měsíce - PROSINEC/DECEMBÉR: NOMINACE

    Citovat Původně založeno Lee Zobrazit příspěvky
    Ak by si chcel pocut nejaky dovod, preco by si ma niekto mohol rychlo oblubit, tak mozno preto, ze ked hram sa naozaj nikdy nenastvem za nejaky kill :)
    Uz tu boli hraci, ktorych iritovalo, ze ked som mal 40:0 a dali mi kill, tak som z toho mal akorat zabavu... :)
    Stale tam chodim s dobrou naladou a ak ju ma niekto zlu, snazim sa mu ju napravit, ak niekto nadava, snazim sa mu vysvetlit, ze je to len hra, nech si to uziva, alebo nech si da chill

    Chodim tam tak 3 roky, chodim tam aj teraz ako admin, ak su tam nejake problemy typu spawnkemp, snazim sa ludom najprv dohovorit a vysvetlit im, preco take veci nemaju robit, jasne, ak tomu stale nerozumeju, dam im flambovany banan

    Ja rozumiem, ze citis, ze Charon si zasluzi nejake ocenenie za to, co robi, tomu rozumiem aj ja a tvoj nazor zdielam
    Hold sme v sutazi admin mesiaca, o Charonovi podla mna kazdi, kto po tomto portale trocha pachol pocul a vie, ze Charonis toho narobil dost
    Este raz teda, ehm, som odbocil, admin mesiaca, mozno zrovna tym hracom, ktori za mna hlasovali videli na servroch (pripadne aj fore/chatboxe/na ulici/doma) viac, spravil som pre nich viac a rozhodli sa, ze adminom tohoto mesiaca som pre nich ja.

    V nominaciach ma nezavisle nominovali traja hraci, ziadnemu z nich som ani Fidorku nemusel kupit na to, aby to spravili a ziadnemu cloveku, co mi dal hlas som VIP nezakladal, 22 uctov som si nezalozil, o hlasy ani o priazen nikoho neprosim. :)

    Teda rad by som dospel ku tejto vec: Ja rozumiem, ze kazdy ma iny nazor, no zda sa mi, ze by si rad aj Meliska z pekiel vytiahol, aby dal hlas niekomu inemu, nez mne, co sa momentalneho stavu tyka, zo 65 hlasujucich ma 45 ludi iny nazor, nez ze ja by som mal byt tym adminom mesiaca. Na ich vyjadrenie pouzili hlas v tejto ankete, ak by kazdy teraz presadzoval svojho favorita a bol krvopotne presvedceny, ze on hovori tu pravdu, vysledok by zavisel na tom, kto silnejsie zjape po ostatnych, kto silnejsie bucha pastou o stol, pripadne kto ma viac penazi alebo vacsiu moc, ci viac priatelov na steame, ktori budu hlasovat za jeho nazor. Teda kludne nechaj demokraciu demokraciou.

    A preco toto pisem a co ma mrzi je to, ze chcem z teba mat kamarata a nie nepriatela (bo uz mam 2 cierne puntiky u teba tusim) :) a urcite nie kvoli tomu, ze som bol komunitou zvoleny na nejake hlasovanie a komunita ma iny nazor, ako ty.
    Prosim, nehnevaj sa na mna a uz urcite nie na ostatnych za to, ako to hlasovanie prebieha.

    Pac a pusu.

    P.S.:
    Rail, Luan, Zemi, Bhoper dobri ste :D dakujem za podporu :))

    E: Video mesiaca!
    Problém je vtom že sem se tě neptal čím ses zaujal sám, ale ptal jsem se ostatních proč zrovna volí tebe :P co se jim na tobě líbí ..
    To je jako bych napsal do předvolební kampaně že se mě líbí moje vlasy a velký vajca a že jsem kdysi chodit 3 roky na server a zjistil že mam kus života v řiti ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  12. #12

    Odpověď: Admin měsíce - PROSINEC/DECEMBÉR: NOMINACE

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    Problém je vtom že sem se tě neptal čím ses zaujal sám, ale ptal jsem se ostatních proč zrovna volí tebe :P co se jim na tobě líbí ..
    To je jako bych napsal do předvolební kampaně že se mě líbí moje vlasy a velký vajca a že jsem kdysi chodit 3 roky na server a zjistil že mam kus života v řiti ..
    fakt chces vedet co se nam na nej libi ? :D

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Admin měsíce - PROSINEC/DECEMBÉR: NOMINACE

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    fakt chces vedet co se nam na nej libi ? :D
    Ne vole, ptám se jenom ze srandy ..
    Bud seš tak hloupej nebo nevím , btw koukám že rád huntíš posty jak tady, tak jseš i rád středem pozornosti na fb stránce ..
    Píšu si k tobě čárečku ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  14. #14
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Admin měsíce - PROSINEC/DECEMBÉR: NOMINACE

    Nepiste sem kraviny bo vam to secko smazu uz kua. To neni holubnik, ale anketa!!!

    XD XD XD

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Admin měsíce - PROSINEC/DECEMBÉR: NOMINACE

    Naserme chárona dejte hlas jemu :) bude nesvuj když bude černej a ne světle modrej hh

    Made by TreY
    jerry idea
    Naposledy upraveno 3k a Jerry; 01-01-14 v 18:12.


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •