Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 59

Téma: Armor, miny a jejich prodleva

  1. #16
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    blbost
    Ani bych neřekl.

  2. #17

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Pro lamy co furt zakládaj topiky jak omezit lov, kterej už je skoro vzácnost.

    1. Neskovávejte se lovcům jen jim nahráváte.
    2. Neberte si psy neviditelky, a podobný zombie nevhodný k zabránění lovu!
    3. Střelba vás díky Kotlovu zásahu do nastavení serveru při lovu nespomaluje využijte toho.
    4. Jako zombie si vemte boomera - ZA a) 3x je oslepíte a ty zbabělci utíkaj do úkrytu, Za b) naděláte mraky bodů, já při lovu nadělám 20-30 bodů, nejen za nákazy ale také za oslepení.
    5. Kupujte si za xp hlavně rychlost a regeneraci
    6. Přestaňte už brečet nad svou neschopností a zamyslete se nad tím, proč je bodový a fragový rozdíl mezi vámi a skillery tak markantní. Všichni hráči maj stejný podmínky, takže podmínkama to neni. To že je někdo lepší není kvůli nějakýmu bindu, ale proto že ti hráči co jsou na špici o hře přemýšlí.


    Odpověď na všechny topiky ohledně omezení je skryta v této otázce : Proč tyhle topiky pořád zakládají lidé, kterým se ve hře nedaří?
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 13-12-10 v 05:12.

  3. #18
    Kotel
    Guest

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Ja myslel ze je problem v tom, ze nejdou nakazit lidi v kempu. Jestli nekdo pobiha venku, tak nema sanci (pokud nejsou zombie uplny dementi).

  4. #19
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    5. Kupujte si za xp hlavně; rychlost a regeneraci
    Preto som pisal, nech sa zrusia body za xp.. ale samozrejme ze ludia pi*ovali tak sa to dalo hned naspet.. Inak virgins konecne si to napisal v bodoch..

  5. #20
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Já si stejně jen za expy koupím body, tak mi to může být jedno.

  6. #21

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Body za xp sou supr, zas musíš u hry přemejšlet, já všechny xp utratím a honím lidi a hodně jich nakazím získám další xp pak si dám přerozdělit a koupím si body..... Takže využiju všechny možnosti nákupu xp a to je zas o přemejšlení. Skill je 70% mozek 30% zručnost. Ty co tu furt brečej nechápou, že jim jakákoliv změna pravidel, nebo nastavení skill nedá. I když Kotel provede změny pořád budou někde na 5-10 místě a pudou sem znovu zas vymejšlet jak si hru usnadnit, ale zas jim to nepomůže. Já jsem většinou pořád první někdy druhej ať už nastavení bylo jakkkoliv i když se testovalo spoždění na vesty a žádný vaše nastavení mě a ostatní dobrý hráče nezastaví. Protože pořád budeme mít stejný podmínky jako ty uplakánci co jim chybí myšlení, nebo zručnost a dokud budeme ty podmínky mít všichni stejný jedinou šancí jak se zlepšit je užívat mozek a mířit nepřítelovi na hlavu místo na nohy

  7. #22
    Kotel
    Guest

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Pokud to nevite, tak s dodge vam xp nabiha mnohem rychleji. Sice se kulkam vice vyhnete, ale o to vetsi je pak bonus xp.

  8. #23
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Sem moc ludia nechodia, aby si to precitali.. Ja osobne kupujem body za exp len ked chcem hrat za zombie a nechavam sa nakazit.. Chcelo by to "spropagovat" forum priamo na serveroch, lebo sem moc ludi nechodi.. Nieco ako: Diskusia ohladne serverov, rady a tipy najdete na stranke www.csko.cz/forum..

  9. #24
    Kotel
    Guest

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Odkaz csko.cz je vsude.

  10. #25
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Ja myslel ze je problem v tom, ze nejdou nakazit lidi v kempu. Jestli nekdo pobiha venku, tak nema sanci (pokud nejsou zombie uplny dementi).
    Zm uplny lamy.. tim to neni. Na nuke jsem vcera behal celou dobu po mape, a stejne me nenakazili. To same kdyzt jsem zm a honim jedince co vybehli, tak ej taky nenakazim.
    Lov je sice ne takovy ale lovi se vice...

    Body za XP by meli zustat, jinak zm nemaji vubec sanci neco udelat. Staci regenerace a dodge na 3 a uz se stim da neco delat a za zbytek body. A aspon trochu lidem zatopis. Pokud teda inf neda nulu :D

  11. #26

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Body za XP by meli zustat, jinak zm nemaji vubec sanci neco udelat.
    Skoro každý kolo zombie vyhrajou většinou nakazej 70-90% lidí (samozřejmě i 100%) takže jak nemaj šanci. Sice ve skore je třeba, že vyhráli lidi, ale 70-80-90-100% lidí bylo nakaženo a přišlo o všechny guny..... Že přežije pár lidí z 28 je pro lidi jako celek prohra. Takže když zombie nakazej 24 lidí a 4 ne kdo je na tom asi se šancema hůř
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 14-12-10 v 01:33.

  12. #27
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Ano obcas se to podari, ale je to zpusobeno osazenstvem, jako se vsim co se tu pise. Na te restrikci uz zas tak netrvam, prece tam uz tak moc nehraju, a co hraju tak za lidi, bohuzel nedam ty nejlepsi hrace se zm, na ktere by ta restricke byla treba, ptz to je proste zvyhodneni, ktere nejde prekonat. Viz vcera, cipera vytahli vem ze skla, bylo tam hodne zm, a sám zalez a priznal ze ho to stalo 40b coz znamena 500armoru, takze to neni o tom ze zm jsou lamy, 400 armoru mu ubrat za 7vterin je dost, ale mel ryclejsi prst. To je jedinej duvod proc je ta restrikce potrebna, ptz proste ani velkej pocet ho neda, coz je spatne.

  13. #28

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Pořád je to o skilu, že dokáže střílet ještě najít volnej ukryt a ještě všechny zabít a přežít. Navíc přišel o 40B to už je trest sám o sobě. A nikdo nenutí zombiky do něj mlátit pravym tlačítkem místo levym. Devět z deseti by to nepřežilo, ciper to umí a tak přežil. Já se pro to na něj zlobit nebudu.
    Jediná a pravá nespravedlnost je infekční granát, protože infekčák nakazí ať už hráč je dobrej nebo ne. Jenže s infekčákem sme taky už smíření.

    Ale o tom, že zombie nemaj žádnou šanci bys měl už přestat psát, jednak to není pravda, jednak je to pořád omílání jedné věci stále pořád dokola.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 14-12-10 v 18:58.

  14. #29
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Je to dlouho co jsem to tady psal a ma mna praci jine veci na praci, takze neresim. Sanci maji, ale nemaji sanci nakazit jedince, co se vyznaji a nechtene zneuzivaji nelimitovany nakup vesty, a je uplne jedno jestli do nej mlatis levym nebo pravym, to jsou jen kecy co tu pises, proste ho nenakazis. Ja jsem dokonce utratil 60 bodu za stit, a to myslim ze jsi lovil i ty me, a nedali jste me, mel jsem to blby ptz byla zelena, smoker, utek do krytu, zelena smoker a porad dokolecka, presto jsem to prezil a diky cemu ? Diku uzasnemu nastroji pro nesmrtelnost <b>Neomezený bind</b> Zase napisu pro lidi, pro lidi s mozkem, dokonala vec, ktera se da naramne zneuzivat.

  15. #30
    czkubacz
    Guest

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    lidi vám řeknu včara jsem měl 50% dodge xD

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •