Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 59

Téma: Armor, miny a jejich prodleva

  1. #31

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    4. Jako zombie si vemte boomera - ZA a) 3x je oslepíte a ty zbabělci utíkaj do úkrytu,
    Skvělý nápad, opravdu ... pověz mi ty maturante .... co je to poté za hru, když je v jednom úkrytu 10 lidí, kteří mají 70 bodů, miniguny a bazuky. Pověz mi, jak je mám nakazit. Infekčním granátem jim pouze vynuluju armor, se šílenstvím trvá 2 vteřiny než se k nim vůbec dostanu .... co mám za zbyvající 3 vteřiny dokázat? Brouci? Ti brouci než se tam vůbec ráčí doplazit, tak je lidí postřílejí. NESMYSL! Brouk se musí nastavit tak, aby ubral alespoň 50 na vestě ať do něj střílí kdokoliv čímkoliv.

    Kluci, není umění být schovaný se 70 body. Takto si neudělá skóre 200 hrdina, ale člověk, kterému stačí jen mačkat donekonečna V V V V V a kupovat vestu proti nákaze.

    Je nse tu snažím naznačit, že zombie má mít stejné šance jako člověk. Infekční granát 35 bodů a sebere pouze armor? Naopak minigun, který stojí 19 bodů a za minutu a půl vám nadělá 70 bodů. NESMYL! Myslete si o mě co chcete, ale za těchto podmínek, za jakých vy hrajete, by bylo zcela rozumné dávat body pouze za zabití zombie. Pistolí 5 bodů, minigunem 3 body, bazukou 2 body.

    Ano ano, zase tu budou hráči kroutit hlavou, co je to za výplod, ale zamyslete se ... nehrajete to sami.

    Děkuji vám za vaše postřehy.

  2. #32
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Plne s tebou souhlasim, ale predem ti rikam, ze neuspejes, ja to tady rikam dokolecka uz dlouho, ale bohuzel neni snaha to pochopit. Virgin bude delat stale blbyho, ptz vi jak to je, ale je to nastavene pro dobre hrace s mozkem kteri vedi jak to hrat.
    Virgine az zase budes mit reci ohledne meho skillu, zamysli se nekdy nadtim kdo vede tabulku, ted tam hraju zasadne pod fake nickem, aby me neotravovali hraci a jde mi to naramne :P.

  3. #33

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Phantasma - je vidět, že hru ani neznáš, když tvrdíš, že infekčákem vynuluješ armor.

    Ne všichni hráči maj 70 bodů, jen ti co si poctivě šetří, nebo jsou dobří. Někdy se rozhlédni kolem sebe v kempu většina hráčů nebude mít ani 20 bodů. To že byste s pavučinou chtěli trestat ty šikovné, kteří si body dokáží zařídit jak za zombie tak za živý je chybnej přístup.

    Más pravdu není umění mačkat bind na vestu.. dobře ale pokud budem rušit věci co nejsou umění budeme muset zrušit šílenství, protože ani koupit si šílenství neni žádný umění, stejně jako koupit a hodit infekčák není umění. Umění je umět se všema věcma a být lepší než ostatní.

    Tajemství úspěchu v každé hře je nedávat vinu nějakejm bindům, nebo lepším hráčům, ale dávat vinu sobě a z každé situace, kterou si špatně vyhodnotil si vzít ponaučení. Já vim, že zombici pokud sou nakažení, těm živejm záviděj, že si nadělávaj body a fragy. Jsou opravdu na vině ti co přežili, nebo jsou na vině ti co přežít nedokážou?
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 02-01-11 v 03:08.

  4. #34

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Citovat Původně založeno Pavucina Zobrazit příspěvky
    Virgine az zase budes mit reci ohledne meho skillu, zamysli se nekdy nadtim kdo vede tabulku, ted tam hraju zasadne pod fake nickem, aby me neotravovali hraci a jde mi to naramne :P.
    Já vim, že máš novej nick nějakej Tonda. Sice jsem tě nikdy vyhrát jako Tondu neviděl, ale budu ti věřit, že ses zlepšil jen tak dál.
    S tim Tondou to vim dávno, jsi tady uraženě prohlašoval, že už na Kotelnu nechodíš, tak jsem si to šel ověřit do záznamu z chatu a jako vždy si neříkal pravdu. Ty na ten záznam z chatu vždycky zapomeneš a chytneš se do vlastní sítě. Přitom si pamatovat, že existuje je tak snadné.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 02-01-11 v 03:06.

  5. #35

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Ty mě pořád nechápeš. Nikdo nechce nikoho trestat. Jen sem se snažil prosadit a vnuknout názor administrátorům. Dobře, zauč mě. Co tedy přesně dělá infekční granát? Já když ho totiž hodím, pravidelně se mi zobrazí jen hláška 0 nakažených, z toho 5 armor. Tudíž mě napadlo, že infekční granát ubíra jen na vestě (pokud ji ovšem má člověk 100)

    Ale prosím tě (snad můžu tykat, přece jenom si z tvého projevu myslím, že si tak o generaci mladší) nevykládej mi hlášky, že zombie závidí někomu fragy. To si závidíte jen vy náctiletí, kteří se tu dokážou hádat o tabulce a skillu. Toto vlákno defacto kvůli vašim hádkám ztratilo smysl úplně.
    A už vůbec neříkej, že hru neznám - já zombie na kotelně hraju od prvních momentů jejího vzniku. Bylo to mám pocit někdy v létě/na konci léta 2009? možná tak nějak :)

    Vzdávám se svých návrhů, jelikož ty jako administrátor pro mě nemáš pochopení, srovnáváš mi tu šílenství s bindem atp.

    Když jde o administrativní věci neumíš najít konstruktivní a smysluplná slova. Vyřešíš leda tak hovno a děláš se všeumělem.

    Za mě vše, i tak díky za tvůj drahocenný čas.

  6. #36

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    No jistě že bind srovnávám se šílenstvím a infekčákem. Píšeš tady že mačkat bind neni umění, ale ani koupit si šílenství neni uměni ani koupit si infekčák neni umění.

    Podle toho jak píšeš si tipnu, že jsi Pavučina ten taky pořád píše stejný nesmysly pořád dokola. Tim, že si změníš přezdívku nic nevyřešís.

    Prej to hraješ od začátku :DDD a ani nevíš co dělá infekčák.

    Ach ty děti.

  7. #37

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Poslyš náctiletý chlapečku, ještě jsi mi neodpověděl na můj dotaz. Teď se s tebou chci bavit jako s administrátorem.

    Zeptám se polopaticky a jinak - koupím si za 10 bodů 100 armoru a infekční granát mne včera nakazil, za 10 minut sem hodil infekční granát já, nenakazil nikoho a opět jen hláška - 0 nakažených, z toho 5 armor.
    Ty se zase chytneš toho, že jsem napsal, že zombie na kotelně jsem hrál při jeho rozvoji - minulý rok takové nesmysly nebyly. Pak si hráči začali stěžovat, nervovali se a vydupali si tohle.

    Příště bez toho arogantního tónu, bavím se s tebou myslím slušně.

    A v neposlední řadě nic nepíšu dokola. Zatímco co předchozí příspěvky jsem něco navrhoval, teď se tážu. Interpunkci v českém jazyce tě doufám naučili.

    Takže jak ty infekční granáty? :-P

    A v poslední řadě - úsměvné, jak si myslíš, že bych mohl být tvůj dlouhoměsíční kamarád Pavučina. Neshazuj mne prosím tak nízko na bod nula.
    Naposledy upraveno Phantasma; 04-01-11 v 18:25.

  8. #38

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Je to o nahode........Vesta snizuje nakazeni o 33%...Někdy se proste stane ze to nenakazi nikoho...Proto hazej infa jen do oblasti kde je vic jak 10 lidi jinak to opravdu nema cenu...to si kup radeji silenstvi...to zarucene nekoho nakazis........


    Napr.Na Toronto v2 se mi stalo ze nekdo hodil do toho cempu s okinkem Infa...Ja jako skiller jsem byl tam v druhe casti a vyuzival jsem bugu zebriku (nwm jestli je to bug...je to v celem cs)..proto sem krasne odolaval i sam...smokeri nemeli sanci...Pak ale nejaka lamka hodila na dva lidi infa...a smaozrejme me to nakazilo takee....

  9. #39

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Phantasma === Pavučina

    Takový věty "Píšeš hovna" "Píšeš sračky" "Vyřešíš hovno" takovejma větama se tu prezentuje jen pavučina...
    Příliš průhledné.
    Jinak pavouku víš, že mi je 28 na co si hraješ.

    Je to vlastně chytrej tah. Zaregistrovat si několik přezdívek a pak se vyjadřovat k jednomu tématu co zajímá jednoho člověka a vytvořit tak dojem, že tohle téma zajímá víc lidí. Bohužel by si musel změnit způsob psaní, aby tě nebylo poznat. Pokud budeš psát i dál agresivně a sprostě budeš snadno rospoznatelnej.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 04-01-11 v 19:52.

  10. #40

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Me je 14 a taky vam to necpu :D
    Naposledy upraveno znedlob; 04-01-11 v 19:58.

  11. #41

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    To ti nevěřim dyt před rokem si řikal, že ti je 14 :)

  12. #42

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Byla tam chyba..Opraveno.....Rok tu nejsem...v kvetnu tu budu rok

  13. #43

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    phantasma já ti napíšu jak a kdy používat infekčák.


    Infekčák zásadně házet na začátku kola, kdy většina lidí nemá nakoupenej armor a čekaj co se bude dít. Házet infekčák po druhé minutě na přeživší lidi je nesmysl protože už všichni vestu maj a jak píše správně sedly je to o náhodě. (pokud ho hodíš a nebudeš mít úspěch jsi si vinej pouze sám) Takže neriskovat zbytečně 35 bodů.

    Místo toho došetřit pět bodů a nakoupit brouky mít je v ruce a dát šílenství, vyházet brkouky a začít utočit na lidi. Lidi budou mít dost problému s broukama místo toho aby řešili tebe a budou zmatkovat. To je nejlepší řešení jaké může být. Koho nenakazíš ty toho vezmou brouci a máš to lepší než spoléhat na náhodu.

    Takže zas je to o přemýšlení a nesvádět všechno na bindy nebo na infekčák. Naučit se používat s maximálním efektem zbraně a výhody to je řešení.


    PS: uplně nejlepší způsob jak utratit 40 bodů je koupit si protilátku a minigun
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 04-01-11 v 20:05.

  14. #44

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Výborně, teď snad zbývá porovnat IP adresy aby bylo nad Slunce jasné, že jsem Phantasma a nikoliv nějaká Pavučina :-P
    Ale to si musíš najít ty sám ty paranoidní blázne :-P


    Příště zkusím místo infekčního granátu druhou variantu.

  15. #45
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Ja si myslim, ze teraz je to tak akurat. Suhlasil by som s tym, aby daval minigun body pomalsie. Ale infekcak by som uz neprestavoval, ani sialenstvo. Ak mas aspon trochu rozumu v hlave tak pochopis, ze infekcak nebol "stvoreny" na to, aby si hodil na 3 ludi. U sialenstva plati to iste.. (Kedze predpokladam, ze na toto so sialenstvom by ste odpisali - ale ked pustim sialenstvo, ludia len tukaju bind a hned ako im znicis laserminy, tak davaju dalsie - dam vam radu: Predtym, ako pustas na niekoho sialenstvo vsimni si, kto poklada najviac lasermin. Z vlastnej skusenosti viem, ze vecsina ludi v ukryte nema ani armor, nepoklada miny a vobec hra zombie po prvy krat. A toto je ta chyba, co robi kazdy, kto pusta sialenstvo - ide po tych, ktori maju nevip skin, alebo len beha ako splaseny a seka. Nakazite par lam ale nicim si nepomozete. Dam k tomuto prikladu este iny priklad: Mate v dome mravce spolocne s ich kralovnou - ako sa zbavite mravcov? Musite zabit kralovnu. To iste plati, ked pustate sialnestvo. Mozno to znie nezmyselne, ale je to tak. Vyskusajte, uvidite.) Dalsia vec - uz len to, ze pustite silanestvo znamena, ze znicite X lasermin, cize miniete mnoho ludom celkom peknu kopu bodov a zaroven preniknete do ukrytu. A ak nie ste (nie si) lami/a, tak sa vam podari nakazit aspon 3-4 ludi, a Vam/Tebe sa vratia body za sialenstvo. Tak aka nespravodlivost? To, co miniete sa Vam/Ti vrati. To, ze je niekto lama a nevie rozumne pouzit sialenstvo je uz jeho problem.
    Naposledy upraveno grEy; 05-01-11 v 08:47.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •