Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazit výsledky od 46 do 59 z 59

Téma: Armor, miny a jejich prodleva

  1. #46

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Jistě, ale lidé položí minu pochopitelně i když zombie pronikne do úkrytu. To je pak pro zombieho problém, když je odříznut přímo v úkrytu od lidí na malém prostoru a nic z toho nemá, protože zničil jen ty miny.
    Navíc za 5 vteřin nemůžeš nakazit 4 lidi, když mají 100 armor, to ti zabere tak jeden člověk.
    A ty snad utratíš všechny body za miny a v úkrytu nemáš žádný? Vidíš ... stejně ten armor člověk dokoupí.

    Ale ne že bych to hrotil jako vy a dohadoval bych se o skóre, dovedl mě k tomu synovec, tak občas se přes týden připojím.

  2. #47

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Jistě, ale lidé položí minu pochopitelně i když zombie pronikne do úkrytu.
    Jistě proto píšu koupit se šílenstvím brouky, protože většina lidí se bude starat o brouky místo pokládání min. Navíc to co ti tu píšu fakt funguje, je to vyzkoušené bohužel prozrazování mojí taktiky nezkušenejm hráčům jako jsem tomu už několikrát v tomhle vlákně udělal nic neřeší, protože stejně si to nezapamatujete a ve zmatku zas plašíte a pak zas běžíte na forum si stěžovat jak vám to nejde.


    Ta moje taktika má ještě jednu výhodu, pokud po mapě běhá boomer. Provést jí po tom co boomer oslepí hráče v kempu. Pak to nemá chybu.

    U týhle hry to chce přemejšlet. Taktika je 95% úspěchu.

    Hodit infekčák když se to hodí, dát šílenství, když je vhodná chvíle, koupit protilátku když je hodně zm do kempu, kde je zkušenej hráč.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 04-01-11 v 22:20.

  3. #48
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Phantasma: Ty si to stale nepochopil. Ked pustas sialenstvo do ukrytu tak minu poklada vacsinou jeden, max dvaja, ostatok splasene uteka alebo sa absolutne nestara. Musis si vsimnut, kto polozil tie laserminy a ak sa ti ho podari nakazit lasermina zmizne, a ty mozes dokoncit zvysok ukrytu (a nehovor mi, ze pocas toho ako nahanas "kralovnu" a sekas nenakazis aspon 4 lamy). Nechcem sa hrat na skillera, ale ked sa to podari mne, preco by sa nemohlo ostatnym? A este k tomu armoru - vidno, ze nehras na zombie dlho.. Vacsina ludi v ukryte su zaciatocnici a ani nevedia ako zapnut menu, a pytaju sa, odkial mas minigun (ak sa neprihodi situacia, ze v ukryte sa stretnu 4 skilleri - ale to uz je ich sikovnost, ze sa dokazu ubrani.. a dalsia vec a fakt je, ze sialenstvo by sa malo pustat skor na viac ludi..)

  4. #49
    czkubacz
    Guest

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    tady je skoro založeno nové fórum :D

  5. #50
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    Já vim, že máš novej nick nějakej Tonda. Sice jsem tě nikdy vyhrát jako Tondu neviděl, ale budu ti věřit, že ses zlepšil jen tak dál.
    S tim Tondou to vim dávno, jsi tady uraženě prohlašoval, že už na Kotelnu nechodíš, tak jsem si to šel ověřit do záznamu z chatu a jako vždy si neříkal pravdu. Ty na ten záznam z chatu vždycky zapomeneš a chytneš se do vlastní sítě. Přitom si pamatovat, že existuje je tak snadné.
    Mala reakce: Tak si taky over kamarade, ze kdyz jsem psal ze tam moc nechodim, tak jsem tam skutecne tyden na serveru nebyl, a pak jsem prisel obcas s timto nickem a pravda, posledni tyden, jsem tam byl kazdy den, takze v tu dobu jsem nelhal, ted uz to tak muze vypadat a opet se predvadi tvoje ubohost. Jak jsem psal, je mi to jedno, jedina vec, ktera to tam mohla nejak zmenit k lepsimu a taky kdyz fungovala tak zmenila, uz tam neni, a ted se potvrdila slova a casto se tam lovi jak u blbecku. A reknu ti, ze lovím taky.
    Opet se odmlcim, ptz tvoje detinske hry nehodlam hrat :P

    Edit: A dokonce me napadlo, ze jsi to overis. Ano udela ljsem jednu chybu, ze jsem tam nekomu napsal kdo jsem, jednou jsem to udelal a mozna ti to donesl pod nos. I kdyz budu verit v tvuj intelekt a budu ti verit ze jsis to overil pres zaznam.
    Naposledy upraveno Pavucina; 07-01-11 v 19:33.

  6. #51
    Kotel
    Guest

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Nemůžete napsat post aniž byste se napadali?
    U infekčáku to po hození píše pro kontrolu, kolik hráčů bylo v dosahu, kolik jich bylo nakaženo a kolik z nich mělo armor. Pokud armor neměl nikdo, jsou nakaženi všichni, jinak hráč s vestou má šanci jen 33%, že bude nakažen. Ale dobrý nápad by byl, kdyby to rušilo celou vestu všem v dosahu a nakazilo jen ty bez vesty.

  7. #52

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    To není dobrý nápad. Infekčák je velmi devastující zbraň. Já v průměru infekčákem nakazim 5-7 lidí, ty připravim komplet o veškerou výbavu, zbraně, vesty prostě za 35 bodů můžeš zničit výbavu za 300 bodů ani nemrkneš.
    Kdybys tento nápad uvedl do praxe stane se další nemilá věc se kterou nepočítáš a to je ta, že po hození infekčáku, je kemp plnej zombie, takže i když přežiješ infekčák hned po tobě jde v tvym vlastnim kempu banda ZM a když ti infekčák sebere vestu tak tě samozřejmě okamžitě umlátí.

    Tímto bys poškodil slabší hráče, kteří si neumí tak rychle ušetřit jako ti zkušení. Ti sou rádi že maj aspon na tu jednu vestu.

    Ona základní myšlenka je to dobrá i mě se líbí zvláště proto, že vestu mam furt a že deset bodu na novou mam taky furt, takže by mě nikdy nenakazil infekčák, stejně tak všechny zkušený hráče. Jenže jsou tu úskalí, že by to slabším hráčům příliš škodilo. Buď by byli nakaženi primárně infekčákem nebo sekundárně zombikama který infekčák vytvořil.

    Další věc. Většina hráčů po hození infekčáku chce vidět efekt.. představ si situaci, že je v kempu 9 lidí a všichni maj vesty, někdo hodí infekčák a nic. Takový hráči by byli naštvaní, že přišli o 35 bodů a výsledek 0, nevedlo by to k dobré morálce.

    Tak jak je infekčák ted nastaven sice není optimální, protože o tom jestli přežiješ nerozhoduje tvůj skill, ale náhoda. Jenže prvek náhody každou hru dokáže oživit. Vem si třebas můj nápad na častou vícenásobnou infekci, byla tady proti tomu řada lidí. Jenže od zavedení nebyla ani jedna stížnost. Lidé tento prvek náhody přijali, stejně jako infekčák. Je to teď součástí hry.

    Víš Kotel všechno je jen taková kouřová clona. Zombici vládnou a přesto je tři měsíce pořád posilujete, protože si jeden dva průměrní hráči stěžují. Na konci kola by ti dva chtěli vidět uplně všechny nakažený, přitom přežije ve většině případů 5 hráčů a méně, nebo dokonce nikdo. Jen když sou ve vícenásobný infekci uplný lamky tak je to průser, protože se nikdo nebaví, nejsou zm co by se dali zabít a zombiky to taky nebaví protože nevědí jak někoho nakazit. Naštěstí se to stává čím dál méně, ale stane se to.

    Jediná věc, kterou ste tím posilováním Zm docílili je ta, že slabší hráči jsou častěji ZM na zkušené to vliv nemělo. Jen prohlubujete rozdíl mezi skillerama a nováčkama.

    @Pavučina
    Tohle nemá význam s tebou, nabízel jsem ti i pomoc jen když tohle skončí. Ty prostě budeš prudit pořád... . Rozumnýho z tebe nevypadne nic jen opakuješ pořád to samý.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 08-01-11 v 04:12.

  8. #53
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Virgins má pravdu. Nehať to tak jak to je. Pretože jak povedal keď bude v campu 9 ludí a všetci budú mať armor = žiadne nakazenie.

  9. #54
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Všimli ste si že keď niekedy strielate do zombie ho to vobec nespamuluje? Proti loveniu je to dobre ale keď som v campe a napr. ma vyhodí sg granát trochu za mínu a ide zrovna zombie tak doňho strielam ale nulove spomalenie, jak sa snažím ustúpiť on ide presne somnou a ubere my celý armor v momentne. Keďže mám nabindovaný armor sa to dá v pohode aby ma nenakazil ale ide o to že my to ubere zo 100 na 0 a musím kupovať ďalší. Neviem možno ste niečo menili alebo je to niaky bug no neviem. Nesledoval som či sa niečo také menilo pretože som teraz na zombie nehral dosť dlho keď že som tam nemal práva a nedalo sa kúpiť vip. Iba fakt raz za čas sa my podarilo na zombie pripojiť. Ale divné je to že niekedy keď ide zombie je to v pohode keď doňho strielam ho to aj spomaluje a niekedy spomalenie nulové a tým dodge to nemôže byť určite pretože som si naschvál aj kúpil dodge na plno, čiže 50 percent ale keď do mňa strielaly tak ma to spomalovalo aj stým plným dodge.

  10. #55
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Pokial je menej ako, myslim, 12 zombie tak to nespomaluje.

  11. #56

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Citovat Původně založeno Syrius.* Zobrazit příspěvky
    Všimli ste si že keď niekedy strielate do zombie ho to vobec nespamuluje? Proti loveniu je to dobre ale keď som v campe a napr. ma vyhodí sg granát trochu za mínu a ide zrovna zombie tak doňho strielam ale nulove spomalenie, jak sa snažím ustúpiť on ide presne somnou a ubere my celý armor v momentne. Keďže mám nabindovaný armor sa to dá v pohode aby ma nenakazil ale ide o to že my to ubere zo 100 na 0 a musím kupovať ďalší. Neviem možno ste niečo menili alebo je to niaky bug no neviem. Nesledoval som či sa niečo také menilo pretože som teraz na zombie nehral dosť dlho keď že som tam nemal práva a nedalo sa kúpiť vip. Iba fakt raz za čas sa my podarilo na zombie pripojiť. Ale divné je to že niekedy keď ide zombie je to v pohode keď doňho strielam ho to aj spomaluje a niekedy spomalenie nulové a tým dodge to nemôže byť určite pretože som si naschvál aj kúpil dodge na plno, čiže 50 percent ale keď do mňa strielaly tak ma to spomalovalo aj stým plným dodge.
    Grey má pravdu je to opatření proti lovu, které zavedl Kotel. Samozřejmě nejvíce toto opatření postihuje méně zkušené hráče, kteří jsou díky němu často nakaženi. Ale největší neduh byl tímto odstraněn a v kombinaci s vícenásobnou infekcí, je lov prakticky vyloučen (i když se někdy stane, ale za to si můžou zombici sami, když se schovávají).

  12. #57
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    Grey má pravdu je to opatření proti lovu, které zavedl Kotel. Samozřejmě nejvíce toto opatření postihuje méně zkušené hráče, kteří jsou díky němu často nakaženi. Ale největší neduh byl tímto odstraněn a v kombinaci s vícenásobnou infekcí, je lov prakticky vyloučen (i když se někdy stane, ale za to si můžou zombici sami, když se schovávají).
    Ahá tak potom okej. Ja stým ako nemám problém mňa nenakazia aj tak. Len si budem museť dávať večší pozor aby som si potom nemusel kupovať za dalších 10 bodov armor. :D

  13. #58
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Ale dobrý nápad by byl, kdyby to rušilo celou vestu všem v dosahu a nakazilo jen ty bez vesty.
    S tím bych souhlasil, když už má infekčák tak malou šanci na nákazu a stojí tolik bodů. Ale spíše že by jim ubralo jen nějakou část vesty, ne celou.

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    Jediná věc, kterou ste tím posilováním Zm docílili je ta, že slabší hráči jsou častěji ZM na zkušené to vliv nemělo. Jen prohlubujete rozdíl mezi skillerama a nováčkama.
    To jo... Tohle nesnáším, po dlouhé době si chci konečně pořádně zahrát, ale není tomu tak. Když je nějaký n00b první zombie, nakazí tak 2, pak se o ně postarají lovci. Píšů tvojí užitečnou radu, používejte boomery. Nic.
    Naposledy upraveno Larodar56; 11-01-11 v 23:50.

  14. #59

    Re: Armor, miny a jejich prodleva

    Záleží od osoby já si jako boomer při lovu vydělám kolem 40ti bodů (když jsem od začátku samozřejmě). Jak píšeš nejhorší je, když je první zm noob. Bud nenakazí nikoho, nebo jen dva tři a pak celý kolo stojí za nic.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •