Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: DR - omezení spouštění pastí

  1. #1
    Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    888

    DR - omezení spouštění pastí

    No, jelikož se takto víc řeší tzv. "džailbrejk" a pochybuji že toto prosadím, ale, tak snad se zadaří a Kotel si na toto čas udělá.

    Nejsou to moc velké změny, mapy nechci žádné, jen přepsat pravidla, klidně bych s tím zkusil pomoct, popřípadě to udělal.

    Pravidla:
    1) No tak první pravidlo, zákaz spamování pastí, vysvětlím to takto, dejme tomu že máte, takové ty kostičky, nevím jak se tomu řekne, takže sem hodím foto.. No, máte je a prostě T je bude dokola a dokola mačkat a chudák ct tím neprojde, takže bych do pravidel napsal, aby se to mohlo máčkat jen 2x krát, když neuposlechne slap/slay/kick popřípadě ban
    btw, to samé s těma stěnami co se posouvají
    Vlastně k pravidlům by toto bylo asi vše

    Změny: Tak nevím jestli je to úmyslně dané, ale štve mě to, po tom co se dejme tomu já dostanu k T, tak mi hned na začátku vyskočí tabulka kde je jestli chci freerun, klasické kolo a deathmatch a tady ten deathmatch bych asi odebral, protože když je celkem těžká mapa a týpek to dá, tak prostě máte nekonečno životů, což je celkem blbý, jelikož může jít jakoby freerun, nebo rovnou mačkají pasti.

    Omlouvám se za svou bujnou fantazii, ale prostě mě to štve.. :D Popřípadě když tu někdo hraje dr, tak pište co by jste vy chtěli přidat.
    Naposledy upraveno Despe; 07-01-14 v 00:30.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: Pár změn

    To by sme zas museli banovat pol serveru :D
    Neviem, nepride mi, zeby hraci mali problem prejst mapu aj takto. Maximalne zato davat fakt minimalne bany.

    Inak mi príde DR dobre nastaveny, az na par bugov v mapach alebo ked sa niekto rozskace a na 3 skoky preskoci mapu.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430

    Odpověď: Pár změn

    Tu nie je zakázané spamovanie pasci? Keď som skúšal hrať dr tiež som natrafil na mapy, kde ak niekto spamoval pascu, tak nik neprešiel(hneď bolo vidieť slovnú zásobu hráčov v chate) a trestalo sa zato.
    Takže síce nehrám DR, ale som ZA.

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Pár změn

    Citovat Původně založeno MarcelloR Zobrazit příspěvky
    Tu nie je zakázané spamovanie pasci? Keď som skúšal hrať dr tiež som natrafil na mapy, kde ak niekto spamoval pascu, tak nik neprešiel(hneď bolo vidieť slovnú zásobu hráčov v chate) a trestalo sa zato.
    Takže síce nehrám DR, ale som ZA.
    Na DR se určitě netrestá za používání pastí. Je tam limit v podobě celkově možného počtu použití a taky prodleva.
    Naposledy upraveno hofy; 07-01-14 v 15:03.

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Rail
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    Střílecí
    Příspěvky
    465

    Odpověď: Pár změn

    Já jsem určitě Pro.
    Nesnáším když někdo na Projetocs2 Spamuje tu 2. past...
    A dal bych to tak, že podle uvážení Admina by se Banovalo použití různých pastí.
    Dám příklad. Projetocs2.
    1. Past se dá dát tedy jen 1
    2. Dal bych taky jen jednou, protože když je někdo na serveru novější a bugne se tam, tak ani neví jak se zabít.
    3. 1-3 podle uvážení Admina.
    4. Maximálně 2x. Když já Bhopuju, tak tahle past se dát ještě přeskákat jakoby úplně rovně i když jede..
    5. Tak 1-2.
    A takhle bych mohl vyjmenovávat ještě dlouho...
    Prostě podle uvážení Admina spam pastí nějak Banovat.
    ´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´

  6. #6
    Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    888

    Re: Odpověď: Pár změn

    Citovat Původně založeno Does Zobrazit příspěvky
    Nevidím do JB, ale na DR se určitě netrestá za používání pastí. Je tam limit v podobě celkově možného počtu použití a taky prodleva.
    Doesi, na některých pastí to je, to musím přiznat, ale většina tento limit nemá.. Nepíšu hned ban, jak sem psal slay/slap/kick "popřípadě ban" a kdyby se už fakt zavedlo to banování, tak stačilo by cca na 30 minutek.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: Pár změn

    Ok, to by slo kňaz. Nech nato ešte mrkne Kotel.

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Pár změn

    Citovat Původně založeno Rail Zobrazit příspěvky
    Já jsem určitě Pro.
    Nesnáším když někdo na Projetocs2 Spamuje tu 2. past...
    A dal bych to tak, že podle uvážení Admina by se Banovalo použití různých pastí.
    Dám příklad. Projetocs2.
    1. Past se dá dát tedy jen 1
    2. Dal bych taky jen jednou, protože když je někdo na serveru novější a bugne se tam, tak ani neví jak se zabít.
    3. 1-3 podle uvážení Admina.
    4. Maximálně 2x. Když já Bhopuju, tak tahle past se dát ještě přeskákat jakoby úplně rovně i když jede..
    5. Tak 1-2.
    A takhle bych mohl vyjmenovávat ještě dlouho...
    Prostě podle uvážení Admina spam pastí nějak Banovat.
    Takže budeme hlídat, jestli náhodou nezmáčkl první past dvakrát? To bude jako ke každé mapě seznam s očíslovanými pastmi + limitem? Nováčci, kteří na tu past č. 2. nalezou, když je past puštěná to sice někdy bugne, ale ostatní hráči mu poradí, jak se zabít.


    Citovat Původně založeno Despe Zobrazit příspěvky
    Doesi, na některých pastí to je, to musím přiznat, ale většina tento limit nemá.. Nepíšu hned ban, jak sem psal slay/slap/kick "popřípadě ban" a kdyby se už fakt zavedlo to banování, tak stačilo by cca na 30 minutek.
    Sorry, špatně jsem celý tenhle thread pochopil a myslel jsem si, že jde o něco na JB.

    Na většině mapách ten celkový limit sice není, ale ta prodleva tam je, takže stačí počkat, než past pustí a jakmile bude cesta volná, tak to proběhneš. Souhlasil bych s přidáním limitu pro všechny pasti na všech mapách, pokud by to šlo vyřešit nějak centrálně. Pokud by se to přidalo do pravidel (a admin by počítal kolikrát byla past použita?), tak bych to nijak netrestal ani nadále, protože to podle mě k deathrunu patří a to nejsem žádnej spammer pastí, pokud mohu, tak dávám freerun. Jen by se podle mě banovali blbosti.

    Citovat Původně založeno Despe Zobrazit příspěvky
    Změny: Tak nevím jestli je to úmyslně dané, ale štve mě to, po tom co se dejme tomu já dostanu k T, tak mi hned na začátku vyskočí tabulka kde je jestli chci freerun, klasické kolo a deathmatch a tady ten deathmatch bych asi odebral, protože když je celkem těžká mapa a týpek to dá, tak prostě máte nekonečno životů, což je celkem blbý, jelikož může jít jakoby freerun, nebo rovnou mačkají pasti.
    Tady jsem tě moc nepochopil, však ct mají mít nekonečno životů, když je to deathmatch. Jestli dá T freerun nebo ne je už na něm, pokud ano, tak ale nemůže mít jistotu, že ct půjde knife.


    Jediný co je potřeba opravit je nefunkční anti-reconnect na deathrunu a knifu (zřejmě od výpadku).

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: Pár změn

    Tak kotel by mozno vedel nastavit, aby past slo spustit len 2-3krat.
    Ajked mne to stale pride trochu zbytocne, kedze vecsinou tam su borci, co to preskacu vpohode za par sekund.

  10. #10
    Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    888

    Re: Pár změn

    Doesi, no ale to je to blbé, neříkám že to musís počítat, prostě když ten blbec to bude spamovat, tak slap, nebo slay+ s tím deathmatchem, právě když mačká ty pasti neustále, tak kolo trvá i více jak 4 minuty, na některých mapách,

    Citovat Původně založeno Toreto Zobrazit příspěvky
    Tak kotel by mozno vedel nastavit, aby past slo spustit len 2-3krat.
    Ajked mne to stale pride trochu zbytocne, kedze vecsinou tam su borci, co to preskacu vpohode za par sekund.
    nu kdyby tohle udělal, tak to bude asi nejlepší, ale je to asi hodně náročný, takže to zabere celkem dost času, jestli ne, tak mě opravte, v tomto se já nevyznám. No a co když tam ti borci nejsou, většinu času co tam jsem já, tak tam jsou "lemry" nechci je nějak urazit, prostě podle mě to blbost není, ale tak je to jen můj názor. :)

  11. #11
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Pár změn

    Plugin na omezení tlačítek tam můžu dát.

  12. #12
    Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    888

    Re: Pár změn

    Jop, tak snad když budeš mít čas vzpomeň si na to.:)

  13. #13
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Pár změn

    Problém ale bude na pastích, které se dají pouštět opakovaně jako řada bloků vedle sebe, kde nevadí vícenásobné pouštění. Přímo na serveru se dá nastavit, za jak dlouho se může jaké tlačítko spustit znovu, takže by někdo musel projít problémové mapy a upravit tlačítka.

  14. #14
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Pár změn

    Klidně.
    Naposledy upraveno hofy; 22-06-14 v 18:42.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •