Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 46

Téma: Žiadosť o práva :).

  1. #16
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: Žiadosť o práva :).

    Tak přece se ti to povedlo. Žádost je fakt pěkná, příjemná změna.
    Jestli chceš být admin na knifu, budiž, ale je to spíš trest. Na knifu se nenajde nikdo, kdo by tam nenapsal aspoň pár sprostejch slov, protože tam je to o nervy. Simi a bones maj svatou trpělivost.
    Podle mě jsi ale na admina dost mladej a měl bys počkat. Jinak nic proti tobě nemám, takže až na ten věk bych byl PRO.

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Žiadosť o práva :).

    znám tě z knifu, neumíš se chovat, jedno velké NE

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Mytrim
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Pardubice
    Příspěvky
    431

    Re: Žiadosť o práva :).

    Já souhlasím se Svačinářem :) žádost pěkná ale máš moc malý věk hlavně když se podiváš na podmínky na admina tak tam kotel píše že berou 14+ sice jsou případy kdy je 10 letej kluk chytřejší a slušnější než třeba 20-ti letej chlap ale taky si myslím že by si to nervově nevydržel to je vše :)

  4. #19
    deivid222
    Guest
    BAWSON: Adminoval som tam pred 3 rokmi, ak mi neveríš môžeš sa spýtať aj hráčov. Od admina ma vyhodili keď bol nábor adminov, zopár hráčov sa na mňa stažovalo že som bol moc prísny, a bez opýtania som odišiel na dovolenku (ale bolo to na rýchlo) :). Mojim mínusom bol aj môj vek, boli tam odomňa starší záujemcovia. Adminom som bol asi pol roka.
    Smile: Ja to chápem ja sa do budúcnosti poučím a naučím sa pohybovať viacej na Fórume :).
    AnnoyinGreg: Keďže ste túto tému uzavreli chcel by som sa ťa opýtať či by som mohol napísať žiadosť o pol roka? :). (Nebol by to problém?).

    Noxyna: Ja viem ja som sa zmenil súhlasim, priznávam že niesom práve najrozumnejší ale za tú dobu čo sme sa na KNIFE nestretli som sa dosť zmenil :).
    Naposledy upraveno bones; 25-09-11 v 12:04.

  5. #20
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Žiadosť o práva :).

    Heh. Tak to znas urcite hodne adminu, kteri tam adminovali v tu dobu. Nahodou jsem tam byl taky admin asi pred 2-3 rokama, takze povidej. Napis nick hlavniho admina + par dalsich adminu, dik.
    Naposledy upraveno BAWSON; 25-09-11 v 11:08.

  6. #21
    deivid222
    Guest
    Poznáš admina Game Master? Mám naňho skype môžeš mu napísať ak mi neveríš. Na Classicu tam bol myslím že Sejsel mal by si ma pamätať. :) Potom Anti-Cheater-Unit :).

    BAWSON: Ak by ti nestačilo ani to tak si ma môžeš preskúšať ne nejakom servery :). Poznám všetky príkazy adminov :).
    Naposledy upraveno bones; 25-09-11 v 12:04.

  7. #22
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Žiadosť o práva :).

    Mi tu nejde o tvoje zkusenosti, ani o tvuj vek.. napsal si, ze jsi adminoval na portalu, kde jsem byl 2-3 roky admin a nevidel jsem tam nikoho s takovym nickem. Jeden kamarad z vedeni, ktery tma je taktez delsi dobu te taky nevidel. Tyhle adminy co tu pises, tak vubec nevim kdo to je. Napis mi prosim nekoho, kdo tam byl ve vedeni. Mozna se dostanem dale.

  8. #23
    deivid222
    Guest
    Bawson: Austin.

    Bawson: Linkni mi sem ktorú stránku máš namysli.
    Naposledy upraveno bones; 25-09-11 v 12:04.

  9. #24
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Žiadosť o práva :).

    Moje duveryhodnost k tobe stale klesa. Uz snad po treti pisu, ze portal fakahedy je 4game. Fakheda by te urcite nevzala, protoze mas malo let. 4game mozna jo, ale tam jsem te v zivote nevidel.
    Naposledy upraveno BAWSON; 25-09-11 v 11:25.

  10. #25
    deivid222
    Guest

    Re: Žiadosť o práva :).

    BAWSON: Spýtaj sa tam hráčov ja ti dam SKYPE admina ktorí so mnou adminoval na FUNKU :).

  11. #26
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Žiadosť o práva :).

    Nepotrebuju skype nejakeho tveho kamarada, kterej ti dosvedci buh vi co. Proste mas posledni moznost napsat nick hlavniho admina 4game, kterej tam byl v tu dobu, kdy jsi tam adminoval. Nebo staci napsat nicky par adminu, kteri tam opravdu byly. Pokud to nenapises, tak mas moje NE a budu te brat za lhare.

  12. #27
    deivid222
    Guest
    BAWSON: Ja som písal Austin. Ja neviem že kam sa ty pozeráš alebo či si tam v tej dobe bol ale Austin adminom. :)

    Ja neviem čo odomňa očakávaš kedže ti píšem pravdu. Mám pochybnosti že vôbec vieš čo je to Fakaheda (bez urážky) :).
    Ak mi chceš dať nie tak mi to daj ale za klamára ma nepovažuj :(. Ked myslíš že urobíš dobrú vec tvojim NIE tak to urob (je to tvoje rozhodnutie :) )

    Ak mi chceš dať nie tak mi to daj ale za klamára ma nepovažuj :(. Ked myslíš že urobíš dobrú vec tvojim NIE tak to urob (je to tvoje rozhodnutie :) )
    Naposledy upraveno bones; 25-09-11 v 12:06.

  13. #28
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Žiadosť o práva :).

    Furt pises o fakahede, takze to mam brat tak, ze jsi byl support fakahedy? Tak tam by ses nedostal ani za sto let, natoz ty v 10ti bys mel nulovou sanci. Portal 4game mam skoro v malicku, vim kdo se vystridal na postu vedeni behem 2-3 roku, jaky admin delal problemy apod. Takove veci si ja proste pamatuju... a ty tu reknes jen takovou blbost, ze Austin byl admin.. ten ta ma prava furt, kdyz mu vlastne patri cela fakaheda. Proste dal jsem ti sanci, ale ty nemas zadny dukazy. Kdyby sis me chtel proklepnout, tak staci jim tam napsat do chatu a hned uvidis, jak me tam znaji, ikdyz tam treba pul roku? uz neadminuju. Mi to proste pripada, jako by si nikde admin nebyl, ale jen sis chtel pridat nenapadne na "zkusenostech" tak si proste napsal, zes tam adminoval.

  14. #29
    deivid222
    Guest

    Re: Žiadosť o práva :).

    Pýtal si sa ma kto je hlavný admin nie? Ja som na Fakahede prestal hrať takže som nemohol vediet či je ešte Austin majitelom :). Ber ma za klamára ale ja som ti hovoril pravdu
    :).

  15. #30
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Žiadosť o práva :).

    Ne. Ptal jsem se te, kdo byl hlavni admin v tu dobu, kdy si tam adminoval. A jeste mi upresni, kde si to vlastne adminoval? Na portlau 4game a nebo na fakaheda? Mi pripadas uplne mimo a pletes si jedno s druhym.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •