Zobrazit výsledek ankety: Hlasujte pro Hráče měsíce ledna:

Hlasující
93. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • ImGustak

    31 33.33%
  • Beat

    30 32.26%
  • V E J C E

    18 19.35%
  • Mr.Chemistry

    14 15.05%
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 17 z 17

Téma: Hráč Měsíce - Leden/Január: ANKETA

  1. #16
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Re: Hráč Měsíce - Leden/Január: ANKETA

    Citovat Původně založeno Toreto Zobrazit příspěvky
    A Frisco jak hrač, čo bol pritomny pri tej situacii ti to cele vysvetlil. Takže tu vobec nejde o to, že si nejaky dobrak. Ak by si ho vylučil, tak by to bol totalny bullshit.
    Ak by sme sa teraz pozbierali 3 hráči a začali ti spamovať niečo o Chemistrym, tak ho automaticky budeš chcieť vylučiť.
    Proste sa tie obvinenia nepotvrdili a hlasy nemali byť ani odobrané :D .. on si vyložene nepytal tie hlasy od nikoho. Akurat nasmeroval ľudi na anketu, na ktoru sa chceli ajtak dostať.
    Nazdar Toreto.

    Fascinuje mě, jak lidi na kotelně nejvíc zajímaj kauzy, do kterejch jim nic neni.



    Tak ještě jednou pro lidi co neumějí číst:

    Když jsem 29. zjistil, co psal ImGust na JB, hned mi bylo jasný, že kdyby na to přišel někdo jiný, hned je oheň na střeše. Dal jsem mu šanci, nahoře na obrázku to máš, tak si to přečti. Protože to, že napíšeš odkaz na anketu (a to ne jednou, ale třikrát!) se dá interpretovat mnoha způsoby. Ty řekneš: "Jde o princip, v pravidlech to zakázaný neni" já naproti tomu řeknu: "Jde o princip, ve hře se prostě hlasy nezískávaj." To je názor proti názoru. Že tam byl Frisco nic nemění. Možná sis toho nevšimnul, ale mě je docela jedno kdo se s kým kamarádí. A taky ignoruju s kým kamarádím já. Já totiž kamaráde (nauč se cizí slovo) jsem objektivní. Když bude matisko dělat koniny (což nebude, protože má mozek a úroveň) dám ho do blacklistu. Ber to tak a nezastávej se člověka ve chvíli, kdy už to má nota bene spočítaný. Respektive v tomhle případě odečtený.

    Hlasy byly odebrané proto, že jsme se na tom s ImGustem za určitých podmínek domluvili (když si bude někdo stěžovat) a ty podmínky byly naplňeny. Hotová věc. Na tom nic nezměním ani já.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  2. #17

    Odpověď: Hráč Měsíce - Leden/Január: ANKETA

    Moc to hrotite :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •