Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 43

Téma: Infekčák, broučci, šílenství na prd.

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Infekčák, broučci, šílenství na prd.

    Jak je možné že infekční granát nakazí maximálně jednoho člověka? Viděl sem 3 lidi co házeli inf., jeden z nich nakazil jen jednoho. Mě se to taky stalo, nakazil sem jen jednoho, pravda je, že teď je ten granát úplně na prd. To samé s broukama, před odchodem ze serveru sem do jednoho kempu hodil 3. řady brouků, broučci zklamali. Šílenství, nakazí jednoho člověka, ostatní dají miny, jiným zombíkům je to úplně u pr....

    Vylepšení:
    a)Infekční granát by měl větší šanci na nákazu.
    b)Broučci by obešli vestu a museli by ubrat pouze 30 HP.
    c)Zombie který bude mít šílenství sekne jednou = -50 armor, pokud člověk bude mít 100, zombie sekne 3x a člověk je nakažen (jen lama by to nedokázala)

    Je to lepší řešení, a doufám že nezůstanu bez odpovědi že Kotle?

  2. #2

    Re: Infekčák, broučci, šílenství na prd.

    a) infekčák občas nakazí 5 z 10ti, občas 12 z 15ti, občas 2 z 8mi - je to o náhodě, o tom jestli hráči byli prozíravý a koupili si vestu a o náhodě, která je uvedena při koupi armoru. Všechno je to náhoda, hodíš do kempu kde má jen pět lidí vestu a máš 7 dalších nakaženejch a ty ostatní co přežili zombici umlátí. Takže co bys ještě chtěl, aby byli nakažení všichni? Infekčák je devastující zbraň, koho nenakazí přímo, toho nakazí následné zobmie. Nesmysl zvyšovat už tak mocnou zbraň
    b) nesmysl, vesta má plnit svůj úkol, zapínat a vypínat jí jen jak se to Larodarovi hodí je šílenost. Zabít brouka neni hračka, kor když jich kolem tebe lítá pět. Kolikrát hoděj dva lidi na jednoho hráče (třebas když je poslední) dvě (na mě i tři) sady brouků, vždy musím mít možnost se aspon minimálně chránit.
    c) zombie pokud dá šílenství může a nemusí někoho nakazit, záleží na skillu hráče. Šílenství neznamená nic jiného, že sis koupil na 6 vteřin nesmrtelnost a nic víc nic mín, jak s tim hráč naloží je pouze jeho věc. Sou hráči co s tim uměj a pak sou hráči co zakládaj topiky kde si myslej, že za ně kotel vyřeší jejich skill

    Už dva měsíce se tu posilujou zombie a i to je vám málo... co na to říct já si jako zombie vydělám hodně bodů, někdo žádný a přitom máme stejný podmínky všichni.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 15-12-10 v 14:24.

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Infekčák, broučci, šílenství na prd.

    Teď už je ten infekčák na prd, když stojí tak hodně a nakazí málo lidí. Měla by se aspoň snížit cena, když už je tu náhodné nakažení.

  4. #4
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: Infekčák, broučci, šílenství na prd.

    Toto je nekonecná debata. Infekcak je nahodnej, ale kdyz je hozen na me tak to vzdy odnesu, jeste se mi enstal opak, ale muj nakazi malo lidi, ej to proste nahodne, ikdyz z meho pohledu to tak neni. Nevadi
    Silenstvi je o skillu to slysim porad, ale muzu bejt mistr a hrace co umi mackat bind, nenakazim ani kdybych se posral a dal 3 silenstvi, leda ze by mu dosli body.

  5. #5

    Re: Infekčák, broučci, šílenství na prd.

    Tak po několika dnech musim přiznat, že larodar měl pravdu, infekčák je nějakej slabej tedko....

    Bůůůů bind bůůů bind.. pořád dokola kdy tohle skončí....

    Neskončí :) Bind pravda umí mačkat každej (stejně jako každej si umí koupit šílenství) ale ne každej má body na to, aby vydržel dvě šílenství... Většina hráčů na mapě má tak 10-25 bodů, a většina z nich neumí přežít ani jedno šílenství. Takže to je o skillu si ty body našetřit a hlavně přežít. Nebudu se s nejlepšíma hráčema omlouvat za to, že umíme přežít a tebe nebudu litovat, že to neumíš.

    Uplně naposledy ti to napíšu:

    Šílenství je to, že si koupíš nesmrtelnost na 6 vteřin a jak s těma 6ti vteřinama naložíš je tvoje věc. Stejně jako zombie si mohou koupit nesmrtelnost na 6/12/18 vteřin (podle bodů) si mohou lidé koupit po stejnou časovou délku nesmrtelnost díky bindu (a podle bodů) pak už jen záleží na tom kdo je lepší a kdo byl šikovnější a našetřil si více bodů.
    Jestli nejsi toto schopen pochopit pak je veškerá snaha marná.

    A přesto, že se ten tvůj nápad testoval, stejně to na tvůj skill nemělo vliv. Pořád skilleři vyhrávali a ty jsi pořád byl pátej šestej. I kdyby kotel tvému neustálému nářku podlehl nic se v žebříčku nezmění, akorát budou hráči naštvaní, že jsou nakažení ne kvuli svému skillu, ale kvuli nějakému limitu. Chceš lepší výsledky? Tak to se musíš chlapče zlepšit jiná cesta na vrchol nevede.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 19-12-10 v 03:39.

  6. #6
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: Infekčák, broučci, šílenství na prd.

    S tim zebrickem to ma bejt na me ? DObry virgine :D, 5, 6 ano to jsem byl, jenze jsem celou mapu hral za zm, a kdyz za lidi tak bez minigunu a bazuky. Ptz jsem vsem ukazoval, ze jde hrat bez minigunu. Ano pak jsem na tom dobre nebyl, zase se vracis do svyho uboheho stylu. Me absolutne nejde o skore, ale o to co to pisu porad dokola a co ty nikdy nepripustis a nepriznas ze to tak je, ze bind bez limitu je neskutecna vyhoda. A pokud skillem myslis nahrat si s minigunem behem necele minuty 70 b a pak byt nesmrtelny, tak to zadnej skill neni. Mozna tak podle tebe. O skore to taky neni, to jen u tebe, nechalo se odstranit pocitani smrti, aby jsi mel dobre skore :D A dalsi ubohosti, o kterych se tu nebudu vyjadrovat, aby jsi zase nespamoval.
    Predstav si ze ted kdyz tam hraju, tak pokud me to vyslovene nechytne, tak hraju za lidi se vsemi vyhodami (MG, Bazuka, vesta) a 5-6 rozhodne nejsem :P Ale to nevadi, ty to porad mas se skillem placas dokolecka kraviny.
    Silenstvi je o skillu to slysim porad, ale muzu bejt mistr a hrace co umi mackat bind, nenakazim ani kdybych se posral a dal 3 silenstvi, leda ze by mu dosli body.
    Toto nedoakzes ani ty ( a to uz taky nejsi nejlepsi na serveru), chtel bych videt tvoje silenstvi na kemp kde je ciper, nebo nekdo to to umi pouzivat, nemas sanci ani ty ho nakazit, takze to se skillem nema naprosto nic spolecneho. Chtel bych to nekdy videt. Ale jelikoz, by to dalo za pravdu me, tak to nikdy neuvidim.
    PS: A nepis sem zase hovna o me, neurazej me. Vis jak jsi dopad posledne, pekne is to prosral, svym lhanim.
    Naposledy upraveno Pavucina; 19-12-10 v 21:47.

  7. #7
    czkubacz
    Guest

    Re: Infekčák, broučci, šílenství na prd.

    pls lidi sry že se vam tady do toho pletu ale skuste moji mapku zm_military_base dik ;)

  8. #8
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: Infekčák, broučci, šílenství na prd.

    ASi presne jak si predpokladal virgine, jsem tu abych vyvratil tvoji hypotezu o mych 6 mistech. Dostal si na frag o celych 50 fragu. Ja mel taky vicenasobnou, takze an to se nevymlouvej, a musim rict to jedno kolo jak si me dohnal, kdyz ti mina bouchala po 2 vterinach, tak si to presto nedohnal uplne. A o tom nakazeni v prvnim kole kdyz si za mnou bezel jak nejvetsi lama, o tom se ani nebudu zminovat.

  9. #9

    Re: Infekčák, broučci, šílenství na prd.

    Jestli se opravdu chceš zlepšit musíš začít přestat už s těma nářkama. Zm si můžou koupit nesmrtelnost na chvilku a lidi taky.

    Jen jedna poznámka.... od tý doby co ti nekupuju zbraně a nechráním tě se ti nedaří a přesně od té doby si stěžuješ neustále na ten bind. Předtim si byl velkym zastáncem bindu. Je to náhoda? Opravdu tvé průměrné výsledky jsou chybou bindu?

  10. #10

    Re: Infekčák, broučci, šílenství na prd.

    Jo Pavučino udržet si dobrý výsledky je těžký po cca měsíci tě vidim na prvnim místě. Tak gratulace, ale já vyhraju 8 z 10ti map a ty vyhraješ jednou za měsíc... prosímtě nesrovnávej se se mnou. Chápu, že z toho máš radost, ale 50 fragů nic neni kluci jako bhop, ciper maj o 150 - 200 fragů víc než ty, když hrajete spolu. Těšímě tvůj ojedinělý úspěch a přeju ti to.

    Jinak sem se díky tobě zase po dlouhé době zasmál a chci ti za to poděkovat :). Poprvé od rozpadu Bad Company (cca 2-3 měsíce ) si se dostal přede mě a já přesně věděl, že se pudeš na forum pochlubit celýmu světu jak si pokořil Virginse. Opravdu si mě pobavil a není to prvně takže ještě jednou děkuju.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 19-12-10 v 23:43.

  11. #11
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Infekčák, broučci, šílenství na prd.

    Dost té soutěživosti, virgine tady je vidět že ty jenom soutěžíš, že chceš být nejlepší. Kde je zábava? Zombie server je o zábavě a ne o soutěžení. Od kdy si myslíš že jsi ty ten nejlepší? Když se to tak veme , tak nikdo není nejlepší. Ty si měl možná nejvyšší skore na zombie serveru Virgine, ale to není důvod myslet si že si největší borec. Často si všímám jak píšeš opět sem vyhrál mapu, co to dokazuje? Byl si první ale mapu si nevyhrál. Kromě toho ciper je lama, nechápu proč ho do toho zatahuješ.

  12. #12

    Re: Infekčák, broučci, šílenství na prd.

    Larodare s těma tvejma lžima mě fakt štveš. Já se přeci nevytahuju nepíšu "Zas jsem vyhrál mapu" proboha proč si tak ubohej?. Jen se mu směju, že po třech měsících se dostal přede mě a hned se běží na forum celýmu světu pochlubit.

    No a jestli jsem na ZM nejlepší? Fakt nevim zeptej se hráčů. Jen jsem pavučinovi napsal at se se mnou nesrvonává, že je to chyba. Já opravdu vyhraju minimálně 8/10 map a on opravdu vyhraje tak 1 za měsíc. Byla to pouze reakce na jeho vytahování tak sem ho uzemnil tím, že jsem odhalil skutečnost.


    Ciper a lama? Jsi normální? Cíper patří k absolutní špičce. A nezatahuju ho do toho, jen jsem ho dal jako příklad. Jenomže i mě si označoval za lamu a když se potkáme, nemáš ani na toho pavučinu. Tvoje měrné hodnoty, kdo je lama a kdo ne jsou tedy velmi zcestné.

    Už jsem si vážně na chvilku myslel, že s těma lžima přestaneš a hop a Larodar je tu opět ve své plné formě.... Byl bych moc rád, kdybys mi řekl kdy a kde jsem řekl "Zas jsem vyhrál mapu" :) podle tebe to řikám často takže to nebude problém najít v záznamu z chatu. Jenže jak je u larodara pravidlem, ještě ani jednou svoje lži v záznamu z chatu nenašel, divil bych se kdyby se něco změnilo. :DDDD Jen mi řekni larodare, už tolikrát jsi schořel na tom, že jsem něco řek a pak si to hledal a hledal a hledal a nic a pokaždý na to že záznam z chatu existuje zapomeneš. :DDDDDDD
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 20-12-10 v 11:53.

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Infekčák, broučci, šílenství na prd.

    Ubožák si tu akorát ty, nepřiznáš pravdu, hledat v záznamu chatu je snaživé, ale marné to je fakt. Cipera si pamatuju jako úplnou lamu :D, to si tu ty ještě nebyl, zřejmě mu to trvalo dost dlouho než se z něj stal skiller. Počkat skill na zombie serveru je blbost :D, tak že jo, co to dokazuje? Nic, když má někdo na zombie serveru skore přes 300 tak stejně není skiller. S bazukou a minigunem si každý může myslet že je skill. Schválně zkus hrát jen za lidi a bez bazuky a minigunu. Já nejsem závislý jako někdo tady :). To je taky důvod proč sem málo kdy první. Měl by sis vymýšlet ty hlouposti že lžu. To je od tebe dost trapné.

  14. #14

    Re: Infekčák, broučci, šílenství na prd.

    Jako vždy plácneš obvinění a jako uplně po každý to nedoložíš i když podle tebe to co jsem řekl říkám často :). Prostě larodarovina, zalžeš, důkazi nepřineseš a když si je od tebe někdo vyžádá smůla, nic nebylo nalezeno :D:DDD. Bylo by prostě jednoduší larodare si před lhaním vždycky vzpomenout, že záznam z chatu existuje, pak se vyhneš těm situacím, do kterých se díky lhaní dostáváš. Úplně nejlepší je nelhat, pak si tyhle věci pamatovat nemusíš, ve tvym případě, je to ale nutnost.

  15. #15
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Infekčák, broučci, šílenství na prd.

    HAHA, ty si vtipálek, no nic, moudřejší ustoupí.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •