Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Minecraft - problém

  1. #1
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252


    Minecraft - problém

    Zdravím, rozhodl jsem se, že tu hru konečně zkusím, ale bohužel mi nejde spustit a protože v jednom threadu pár z vás psalo, že ji hraje, tak mi třeba budete umět pomoct.

    Vždycky když hru spustím, po chvilce načítání mi naběhne tahle obrazovka.

    Prohledal sem plno nejrůznějších fór a tenhle problém má celkem dost lidí, bohužel mi ani jedna z rad co sem našel nepomohla. Takže pokud jste někdo měl stejný problém a povedl se vám vyřešit, tak mi prosím poraďte co s tím.

    Moje sestava:(nejnovější ovladače grafárny mám)
    Kód:
        Počítač:
          Operační systém                                   Microsoft Windows XP Home Edition
          Service Pack OS                                   Service Pack 3
          DirectX                                           4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)
    
        Základní deska:
          CPU typ                                           Unknown, 2000 MHz (6.5 x 308)
          Název základní desky                              Hewlett-Packard Compaq Presario C700 Notebook PC
          Čipová sada základní desky                        Neznámý
          Pracovní paměť                                    3061 MB
          BIOS Typ                                          Insyde (09/25/08)
    
        Zobrazení:
          Grafická karta                                    Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family  (384 MB)
          Grafická karta                                    Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family  (384 MB)
          Monitor                                           Monitor Plug and Play [NoDB]
          Monitor                                           Monitor Plug and Play [NoDB]
          Monitor                                           Monitor Plug and Play [NoDB]
    
        Multimédia:
          Zvuková karta                                     Conexant HD Audio output
    
        Nosiče dat:
          Ovladač IDE                                       Intel(R) ICH8M 3 port Serial ATA Storage Controller - 2828
          Ovladač SCSI/RAID                                 AO2V2CI3 IDE Controller
          Pevný disk                                        ST9200827AS  (186 GB, IDE)
          Optická mechanika                                 Optiarc DVD RW AD-7561A
          Optická mechanika                                 WJOXSD 4LA3GTE70 SCSI CdRom Device
          Optická mechanika                                 WJOXSD 4LA3GTE70 SCSI CdRom Device
          Optická mechanika                                 WJOXSD 4LA3GTE70 SCSI CdRom Device
          SMART-status pevného disku                        OK
    
        Oddíly:
          C: (NTFS)                                         190771 MB (26082 MB volných)
    
        Vstupní zařízení:
          Klávesnice                                        Standard 101/102-Key or Microsoft Natural PS/2 Keyboard
          Klávesnice                                        Zařízení klávesnice HID
          Myš                                               Scroll Mouse
          Myš                                               Synaptics PS/2 Port TouchPad
    
        Síť:
          Síťová karta                                      Atheros AR5007 802.11b/g WiFi Adapter
          Síťová karta                                      Realtek RTL8139 Family PCI Fast Ethernet NIC  (10.0.0.1)
          Modem                                             HDAUDIO Soft Data Fax Modem with SmartCP
    Vím, není to žádný terno, ale co sem četl, tak by to mělo stačit.

    Díky za každou radu.
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886


    Re: Minecraft - problém

    Stiahol si to z minecraft.net? Skus stiahnut z uloz.to (warez verzia)

  3. #3
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252


    Re: Minecraft - problém

    Zkoušel sem i z minecraft.net ale primárně z uloz.to
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886


    Re: Minecraft - problém

    Toto som nasiel na internete, skus:
    1.Go to control Panel
    2. Go to Display
    3. click settings
    4. click advanced, a scree will pop up
    5. At that screen go to troubleshoot.
    6. There you will see a dragger
    7. Drag it on the third point, It will say that all DIRECT3d will be disabled
    8. Play minecraft!

  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252


    Re: Minecraft - problém

    Už sem zkoušel, bohužel nepomohlo..
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886


    Re: Minecraft - problém


  7. #7
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252


    Re: Minecraft - problém

    Tak sem to zrovna odzkoušel a bohužel taky nic..
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886


    Re: Minecraft - problém

    Este skus napisat svoj problem sem, mali by ti poradit, je tam par fakt skusenych hracov minecraftu. Nezabudni tam napisat, co si uz vyskusal, snad ti helpnu.

  9. #9
    Pokročilý člen Avatar uživatele L!Qu!D
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    153


    Re: Minecraft - problém

    a jakou verzi by si chtel ?? tady ti dam link na minecraft 1.5 s too many items a HD :http://www.uloz.to/10257022/minecraf...utm_medium=all

    ja sem to dřiv hral taky kdyby si chtel tak mi sem napis email a ja ti poslu par saveu...

  10. #10
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252


    Re: Minecraft - problém

    Citovat Původně založeno L!Qu!D Zobrazit příspěvky
    a jakou verzi by si chtel ?? tady ti dam link na minecraft 1.5 s too many items a HD :http://www.uloz.to/10257022/minecraf...utm_medium=all

    ja sem to dřiv hral taky kdyby si chtel tak mi sem napis email a ja ti poslu par saveu...
    Prvně si přečti o co se jedná a až potom prosím přispívej...
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •