Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Adrenalin

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Adrenalin

    No takže poprosil bych ten adrenalin z 120 dát na 60 možná i na 30 protože to je strašný když CT chodí furt např.:mapa de_dust2_2006 <-- nebo jak se jmenuje tak tam furt CT chodí na Ačku a nebo kolem spawnu a kempí nebo téčka čekají na SK nebo kempí někde a když dojde jím adrenalin 2 sekundy stačí běhat a zase ho máš 120 a zase můžeš kempit.

    Důvod snížení adrenalinu aby jak CT tak i Téčka hráli bez kempu.Nevím jak to lépe napsat a pak ještě např.:CT na de_dust2 jdou na T spawn a tam furt spolu jsou jakoby sakra jim byla zima :D a tak až do konce kola.

  2. #2

    Odpověď: Adrenalin

    Rozmyšľal si o tom, ako to bude když se chce nejaky furien čo ma 30 hp oživiť ? - aby sa ohealtoval na 100 hp ..
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    1

    Odpověď: Adrenalin

    Souhlas..

  4. #4

    Re: Adrenalin

    Riešenie, rýchlejšie klesamie adrenalínu . Budeš mať 120 ale ked pojdeťe "grupač" alebo "stanovať" tak vám to bude uberať rýchlejšie ako doteraz.
    riťky a edm

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Adrenalin

    Darwin když chodíte ve skupině normálně po mapě tak adrenalin nemizí,mizí akorát když spolu kempite furt na jendnom místě :)
    Delík tak bude muset hrát inteligentně :D no nevím já třeba koupím skener HP za T a vždy prolítávám aniž by mě trefili CT kolem nich a ani si mě nevšimnou (skener HP = menší WH :D vidíš CT na radaru)

  6. #6
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    To bych rád věděl
    Příspěvky
    135

    Odpověď: Adrenalin

    Maximálně snížit na 100..60 by bylo už moc, když s i chceš doplnit hp tak deš do nějaké grupy aby tě krili než se ti dobije ,ale ty by si byl už kaput protože by ti adrenalin klesl na 0.

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Adrenalin

    Jo a ještě jedna věc.Když jsem T tak třeba du vidím na radaru že de CT tak zastavím se a pak ke mě přiběhne nějaký T seká tam do mě a někdo z CT mě killne a jeho ne za tohle je BAN ? Baryk no aspoň 80 by bohatě stačilo :)

  8. #8
    Pokročilý člen Avatar uživatele brano0918
    Datum registrace
    May 2013
    Příspěvky
    160

    Odpověď: Adrenalin

    Som PRE (PS:urob tu nejaku anketu)
    Naposledy upraveno brano0918; 23-03-14 v 06:34.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •