Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 52

Téma: Chh - PŘIJATÝ

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Chh - PŘIJATÝ

    Dobréj, jelikož se znovu otevřel nábor atmynů, tak jsem si řekl, že to eště jednou a naposledy veřejně zkusím.


    SID: STEAM_0:0:63258592


    Pro ty, kteří mě neznají, jmenuju se Jiří, je mi 20 let, nebudu to tu něják extra rozepisovat víc se dozvíte v mojí předešlý žadosti, teda pokud by to někoho zajímalo - http://csko.cz/forum/showthread.php?...-1-2-3-PRIJATY

    Tu jsem žádal na kidbrejk, ale tahle éra mě už přešla, a tak hraju z 80 - 90 % střílecí servery.


    Takže, chtěl bych poždát o CHH na střílecí servery, primárně bych měl zájem se "starat" o servery Dust 2 only, DM FFA only HS, tyhle servery hraju nejčastějc.


    Co se cheaterů týče, hlasim převážně přes ! nebo přes steam někomu písnu, funguje to dobře, takže není potřeba házet XX dem denně na forko, ale občas se to stane, to neříkám.

    Na nějákej fail si opravdu nevzpomínám, ale s matisem jsme se o jednom bavili, ale už opravdu nevím, jak to nakonec dopadlo, to bych musel lhát.


    Popravdě, nevím co tu dál psát, myslím, že to podstatný je napsáno, očekávám více či méně spíš negativní výsledek, asi tušíme proč :D ale říká se, že kdo nic nezkusí, nic nezíská





    Dík za přečtení

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471

    Re: Chh

    Pro, poznám ťa už hrozne dlho, hlásiš ako drak, dobra úspešnosť, v hlave nemáš nasrané, myslím že jeden s najlepších kandidátov čo si zatial podali žiadosť.
    Naposledy upraveno Joseph; 08-02-14 v 17:47.
    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Na prvom deme hned na zaciatku cas 12:46 mu to sklbne na spoluhraca, ja tam ten aimbot vidim, musis si pockat na vyjadrenia dalsich adminov.
    Citovat Původně založeno *Dr4c!*Klingo Zobrazit příspěvky
    o čase 12:46 som nebol doma :)

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: Chh

    Určitě PRO.
    Cheatery mě hlásí na zdém, hlásí je i na foru a je to v klidu týpek co má dobré názory.
    Na serverech je aktivní a na střílecí se určitě atmyn hodí, navíc chce jen chh takže by to neměl být problém.

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Odpověď: Chh

    Mne to neda a musim byt proti. Nic proti tebe nemam ale potrpim si na lojalnost a tu si pri poslednom odchode velmi neprejavi ale ak ich dostanes, tak s tym problem mat nebudem.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Chh

    Citovat Původně založeno human Zobrazit příspěvky
    Mne to neda a musim byt proti. Nic proti tebe nemam ale potrpim si na lojalnost a tu si pri poslednom odchode velmi neprejavi ale ak ich dostanes, tak s tym problem mat nebudem.

    Okey, uplně to chápu Jolino, teď, s odstupem času se na to koukám taky vcelku jinačím pohledem, jak jsem jednou psal, nezvolil jsem nejšťastnější cestu, ale jak se říká, po bitvě je každej generál , že

  6. #6
    Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    888

    Re: Chh

    Co jsu ve hře, tak vidím že on hlásí, dříve jsme hrávaly na Jb, nikdy nebyl nějak vulgární, arogantní, takže já jsem pro

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Chh

    Cheaterov hlási, ale niekedy mi prídeš trochu arogantný, ale aj tak ti dávam PRO.

    E: Nevudem ti písať pm ani na steam, ale to správanie až tak nevadí, pretože sú ľudia čo sa správajú oveľa horšie.
    Naposledy upraveno _AnGeL_; 08-02-14 v 19:34.



  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Chh

    Citovat Původně založeno _AnGeL_ Zobrazit příspěvky
    Cheaterov hlási, ale niekedy mi prídeš trochu arogantný, ale aj tak ti dávam PRO.
    Dík za to PRO

    OT : Nepatří to sem, ale nedá mi to , nevím, čím to je, dřív jsme si docela rozuměli si myslím, ale je to X dnů, týdnů zpátky, v době, kdy jsi dostal práva a já někomu jsem napsal, že je geno učupené a ty si mě hned šel napomínat, ať se uklidním, že nadávek už máš dost atp. ale to, že o X dnů někdo někomu napsal nějákou nadávku, a tahal do toho rodinu, ti už tolik nevadilo, nevim, je možný, že si to přehlídnul nebo tak něco, ale v tu chvíli mi to přišlo tak, že sis na mě chtěl zamachrovat s právama nebo něco podobnýho, neber to zle, jen to je tak jak to vidím já, z mýho pohledu, proto jsem se k tobě choval tak jak jsem se choval, neobhajuju se, ale jen jsem chtěl, abys to věděl, v poslední době se chovám jinak, ale to neřešmě . . pokud mi chceš něco ohledně toho napsat, tak steam či pmka.

    E: ok
    Naposledy upraveno Toy; 08-02-14 v 19:47.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Re: Chh

    Poznam ta uz vyse roka este z kidbrejku ako si to nazval xD vzdy si bol v pohode rozumny chalan. Co sa stalo sa uz zmenit neda ale myslim ze to nebolo nic zavazne. Hlasenia od teba chodia a vzdy bolo banned takze rozhodne PRO Jiží :D
    Naposledy upraveno Eso./digl; 08-02-14 v 18:40.

  10. #10
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    960

    Odpověď: Chh

    Jo jo známe se z kidbrejku a na DMka sem určitě PRO je to fajn typek a cheetery na forku hlásil a hlásí co jsem koukaj tak i cez "!"

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Chh

    Dřív jsem tě bral také v pohodě, ale ten tvůj odchod, kdy si nás tu všechny flamil, navíc se ti teď 1 žádost v admin forku zavřela s tím, že tě tam lidi nechcou, že tam jsou kvůli tobě zbytečné hádky atd. však ty víš sám, takže jsem na tom stejně jako Jolo, dávám PROTI, ale když tam budeš, tak s tím nemám problém, není to nic osobního, je to podle mě pro dobro admin teamu.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  12. #12
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Chh

    Cheaterov hlásiš, to pozerať nemusím. Pri tebe je skôr otázka, či nespravíš nejakú blbosť ako ten fail čo si nás vypindal v tom vlákne, alebo si dal ban na fórum. Zo začiatku si bol v pohode, potom jeden mesiac ako keby ti preplo, vypindal nás na fóre, v shoutboxe, "dal si" ban na forko a teraz po týždni chceš zas práva. Neviem čo si mám osobne o tom myslieť, preto uvidíme čo ešte napíšu ostatní admini... Za posledný cca mesiac totiž človek nevie, čo od teba môže čakať...
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  13. #13
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Chh

    Ta bloncka v tom avataru je Tvoje? jestli ne a pošleš číslo tak dávám PRO :D. Né teď vážně, to s tím odchodem se Ti moc nepovedlo, resp. to co následovalo. Na druhou stranu, likvidátor cheaterů jsi dobrej, párkrát jsem s Tebou prohodil pár slov na forku a byl jsi v pohodě. Osobně proti Tobě nic nemám a věřím, že si se snad poučil do budoucna. Za mě máš PRO.

    Edit: Cháron to vystihl dobře, je těžké si myslet, co si o Tobě myslet :).

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Chh

    ok, ok, Sluníčko , poupravím tě, žadost se mi nelockula proto, že mě tam lidi nechtějí, aj tak jsem si žadal opět jen o CHH, ikdyž jistou formou do toho AT ten CHH patří, jinak to beru, respektuju to uplně.

    Chárone, ten, kdo mě "zná" a píše si se mnou denně, tak moc dobře ví, že jsem, no, říkejme tomu "dospěl" a už nechci řešit věci, co mně třeba vadí, ale nejsou to prostě moje problémy, věci, co se mě netýkájí řešit už nehodlám ani za zlatý prase, prostě mám teď uplně jinčí priority, názory na určitý věci. To vlákno, to už opravdu řešit nechci, zase by tu akorát vznikly rozpory ohledně něčeho, já to hodil za hlavu, ale chápu to, že to tu zmiňuješ. Ok, uvidíme, dík za názor

    PS: Ban na forko měl jeden hlavní důvod, měl jsem se nastálo odjed do zahraničí za prací, a myslím, že už by bylo v celku jedno, jestli by to bylo s nálepkou " neaktivní " nebo banned, ale to už je věc názoru.

    Mirousi: Sklamu tě, číslo nebude :D . . jak jsem to už psal pro Chárona, já to chápu, že jste v podstatě z toho dost zmatený, v tvojí kůži bych byl taky, ale je to tím, že se "neznáme" . . ten kdo mě o trošku líp poznal, ví dobře, že jsem určitý věci přehodnotil o 120 stupňů . . .Každopádně dík za to pro



    E: Britny, dík za pro a za to, že si nade mnou " nezlomila hůl "
    Naposledy upraveno Toy; 08-02-14 v 20:08.

  15. #15
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Chh

    Já jsem PRO :) Měl by dostat šanci.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •