Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazit výsledky od 46 do 52 z 52

Téma: Chh - PŘIJATÝ

  1. #46
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Chh

    Citovat Původně založeno dhaaqu Zobrazit příspěvky
    Kdyby celé tvoje vzdání se práv nezačalo veřejným vláknem o adminech (byl jsi admin, ne hráč) a teď jsi při žádosti o práva nezaložil vlákno podobné, ani by mě nenapadlo to napsat. Nejsem proti tomu abys ty práva měl, šlo ti to s nima dobře. Dal bych si 10 hlubokých nádechů než napíšeš něco na fórum a nemáme se o čem handrkovat :-).
    Ano psal jsi, že fórum už tě nezajímá a hele co tu řešíme. Btw. máš pravdu, že to vlákno co jsi založil tu už řešíme přespříliš, nešlo o nic, ale v tvé situaci ti musí být jasné, že se bude omílat každý náznak...
    A nemusíš se teď cítit v defenzívě, když se podíváš co si celou dobu píšeme, jde jen o dialog za kterého si pro sebe uděláš nějaký závěr, nemusíš mi nic obhajovat ani vysvětlovat.
    Ve zkratce říkám: "Jsem pro práva, nevím co s tebou na fóru." :-)
    To mi bylo jasný, že se bude omílat
    Ono to tím nezačlo, vzdal jsem se práv na svojí žádost , pak přišlo to vlákno, nevim, nepamatuju si to přesně , ale myslím, že to tak bylo . . Já tím chtěl hlavně říct to, že bych to ne unesl, pochopil bych to . . taky nějak nemám zájem se handrkovat

  2. #47
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Chh

    Já myslím, že jako CHH s Tebou nemůže mít problém nikdo. Ať máš názory jakýkoliv a ať je prezentuješ jakkoliv, nemá to vliv na chytání cheaterů. V osobní rovině je to už něco jiného, ale prakticky kdo nebude chtít, nemusí se s Tebou vůbec střetnou. Já spíš jen dodám poslední věc. Po těch posledních Tvých reakcí mi stále přijde, že to bereš trochu jinak. Psal si, že si příště raději rozmyslíš, než něco napíšeš. Ale to po Tobě nikdo nechce. Znovu říkám, nejde o to, co jsi napsal, jaký máš názor. Jde spíš o to, jakou formou si to pojal.
    Zkopíruju Ti sem Tvou větu: jen tím jak se to proti mě otočilo mám čím dál větší pocit, že nejlepší je to, držet hubu a krok a nevyčnívat z davu

    Ani v životě neuznávám být ovcí a dělat, co dělají všichni, jen abych se někomu zalíbil. Ale vyčníváš-li z davu, musíš se vždy připravit, že se to otočí proti Tobě, v jakékoliv situaci. Já se vždy biju za pravdu a k čemu mi to je? Kdybych se za ní bil na 100%, tak už bych byl dávno nezaměstnaný, neměl bych holku, rodina by na mě byla nasraná, kamarád by se se mnou nebavil. Můj děda, kterej mimochodem boj za pravdu a spravedlnost poměrně dost odnesl, vždy říkal: ,,za pravdu se vždy upalovalo"..

  3. #48
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Re: Chh

    Citovat Původně založeno mirous Zobrazit příspěvky
    Já myslím, že jako CHH s Tebou nemůže mít problém nikdo. Ať máš názory jakýkoliv a ať je prezentuješ jakkoliv, nemá to vliv na chytání cheaterů. V osobní rovině je to už něco jiného, ale prakticky kdo nebude chtít, nemusí se s Tebou vůbec střetnou. Já spíš jen dodám poslední věc. Po těch posledních Tvých reakcí mi stále přijde, že to bereš trochu jinak. Psal si, že si příště raději rozmyslíš, než něco napíšeš. Ale to po Tobě nikdo nechce. Znovu říkám, nejde o to, co jsi napsal, jaký máš názor. Jde spíš o to, jakou formou si to pojal.
    Zkopíruju Ti sem Tvou větu: jen tím jak se to proti mě otočilo mám čím dál větší pocit, že nejlepší je to, držet hubu a krok a nevyčnívat z davu

    Ani v životě neuznávám být ovcí a dělat, co dělají všichni, jen abych se někomu zalíbil. Ale vyčníváš-li z davu, musíš se vždy připravit, že se to otočí proti Tobě, v jakékoliv situaci. Já se vždy biju za pravdu a k čemu mi to je? Kdybych se za ní bil na 100%, tak už bych byl dávno nezaměstnaný, neměl bych holku, rodina by na mě byla nasraná, kamarád by se se mnou nebavil. Můj děda, kterej mimochodem boj za pravdu a spravedlnost poměrně dost odnesl, vždy říkal: ,,za pravdu se vždy upalovalo"..
    To, jestli s tim má někdo problém se ukaže tu, aspon by teda mělo . .vím, že ty mi tu říkáš , že jde o tu formu, chapu to , každopádně, dík za tohle . . . jenže já takovej opravdu jsem, už jen z toho hlediska, že se z celý rodiny bavím sotva s 2 - 3 lidma ( z toho je jeden z nich bratr, kterej je ode mě Xx tisíc kilometrů) . . a z toh kvanta kamošů co jsem měl se bavim sotva s 15 . . a převážně čistě kvůli tomu, že jsem jim řekl pravdu a neunesli to . . a svoji holce nemám potřebu lhát, a ani o na mně né, a spíš naopak, eště víc nás to k sobě sbližuje bych řekl, ale to je uplně OT, ale musel jsem to napsat, když už si tu něco podobnýho napsal :)
    Naposledy upraveno Toy; 18-02-14 v 18:07.

  4. #49
    Expert člen
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Berlín
    Příspěvky
    484

    Odpověď: Chh

    Určitě pro, co hlasí tak všechny banned

  5. #50
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Chh

    Citovat Původně založeno Cip3r Zobrazit příspěvky
    Určitě pro, co hlasí tak všechny banned

    Dík moc, cením

  6. #51
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Chh

    Takže, aby jsme se dostali k nějákýmu výsledku, psal jsem si s Cháronem, ten mi řekl, že mi dal pro a psal mi , že teď už to je na Kotlovi, vidím, že se ti do toho evidentně nechce, ale chápu to, jsem podle většiny prostě problémovej + nemám takovou aktivitu . . a tuplem po dalším "flamu" , že :D ale něják mi to ani žíly netrhá . . Pokud se chceš k tomu něják vyjádřit a vyřešit to, budu rád .


    Tím ale nechci říct, že bych ty práva nebral, ale nechci škemrat o nějáký vyjádření adminů nebo tak.

  7. #52
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Chh

    Citovat Původně založeno Toy Zobrazit příspěvky
    Takže, aby jsme se dostali k nějákýmu výsledku, psal jsem si s Cháronem, ten mi řekl, že mi dal pro a psal mi , že teď už to je na Kotlovi, vidím, že se ti do toho evidentně nechce, ale chápu to, jsem podle většiny prostě problémovej + nemám takovou aktivitu . . a tuplem po dalším "flamu" , že :D ale něják mi to ani žíly netrhá . . Pokud se chceš k tomu něják vyjádřit a vyřešit to, budu rád .


    Tím ale nechci říct, že bych ty práva nebral, ale nechci škemrat o nějáký vyjádření adminů nebo tak.
    Potvrdzujem.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •