Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 52

Téma: Chh - PŘIJATÝ

  1. #31
    Ex-admin Avatar uživatele R3S
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Aim+DM
    Příspěvky
    790

    Re: Chh

    byl bych pro na servery zmíněné v žádosti
    Chodím na hlášení všude krom HnS , Furien , JailBreak

  2. #32
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.Hol
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Uh. Hradiště
    Příspěvky
    888

    Odpověď: Chh

    Aktivita je jednoznacne velke +
    Uspesnost je na hodne vysoke urovni => +
    A to jak si chytre sundal kofiho na midu, kdyz mel wipo => +

    Konecna znamka: 3x + = PRO
    Je to jen hra a cokoliv jiného má větší váhu.
    "Kotel"

  3. #33
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Chh

    Citovat Původně založeno PRAETORIAN Zobrazit příspěvky
    Ahoj tak jinak jelikož nejsem primárně admin na střílecích serverech tak mé ne, ber jentak s nadsázkou protože to má malu váhu.Hele kamaráde nastupoval jsi zhruba ve stejnou dobu jako já tj na přelomu června a července minulého roku a co jsi pamatuju tak jsi byl okamžitě velice oblíben.Snad jsi i vyhrál nějakou soutěž jako supr čupr admin na kterého chodili jen ty nejlepší hlasy a já si říkal joo to je týpek za kterého se admin team opravdu nemusí stydět ba naopak co pozvedá.Pak přišel onen osudný den kdy jsi ukončil svojí činnost a z rodiných duvodu OK.Avšak co následovalo-začal jsi kydat na forku a v chatlogu špínu na admin team komplexně jako celek a nejmenoval jsi žádný subjekt tudíž jsi a dosud mne připadáš opravdu jako kolaborant.Pokud jsi přímej člověk a co psal byznis alias děcko nebojíš napsat pravdu napiš zde:upřímně co tě sralo,kdo tě sral a ostatní věci okolo.Děkuju moc předem.Vážím si lidí co nejdou s davem jako ovce a těch je tu mnoho tak zkus bejt frajer a řekni pravdu!!!!!!!!!!!!!!! neb jen takovejch lidí si cením a myslím že Cháron též
    Ok, ok, neboj se beru to s nadsázkou, a jsem rád za tvůj názor a projevenej "zájem" . . takže. . pokud si stale myslíš, že to co jsem psal v tom vlákně jsem si vycucal z prstu, a šlo mi jen čistě o to bejt za online hrdinu a hazet špínu na admin team, tak jseš na omylu, nejeden z adminů co v době vzniku toho "flamu" mě měli za uplnyho dementa v posledních X měsících, týdnech "otevřeli oči" a samy od sebe uznali, že kolem 3 / 4 věcí co jsem tam psal byla pravda doložená reálnejma faktama, opravdu, pokud tě to natolik zajímá jak pišeš, projeď si Af z dob, kdy jsem byl admin, projed si i veřejný forko, dej si k sobě 5 a 5 a uvidíš, že na každem šprochu, pravdy trochu . . Jak jsem psal, celou tuhle zaležitost jsem hodil za hlavu uplně, tím se však nechci jen uboze obhajovat nebo se od toho distancovat, to už mi nikdo neodpáře, stalo se . . Nejvíc lituju toho, že jsem zvolil hodně blbou formu sebevyjádření, kdybych to mohl vratit, napsal bych to znova, ale určitě né tímhle stylem a rozhodně né do veřejnýho forka, takhle to vyznělo moc zle , ale to je fuk , stalo se . . psal jsi mi i PM, ale jak jsem psal, nerad bych to celý znovu otevíral a řešil, v jistým ohledu to byl prostě fail. Nemám zájem řešit interní věci admin teamu, připadné faily adminů nebo něco tomu podobnýho, jde mi čistě jen o to, aby se na serverech dodržovaly daný pravidla, hra byla plynulá, bez urážek, bez cheatrů, od lidskejch faktorů jsem se uplně odprostil, chci začit s novým štítem, neřešit problémy fora, ale problémy serverů, doufám, že se chápeme :)

    Citovat Původně založeno matis Zobrazit příspěvky
    Povedzme, ze neviem co sa vtedy stalo

    + aktivita v hre, aj na fore
    + hlasis cheaterov a vcelku uspesne
    + ochota pomahat

    ziadost slusna a preto verim, ze vela ludi casom olutuje to co povie ci napise a chcel by to vratit spet....

    preto ti dam PRE, tak ma opet nesklam :D
    Matisi, dík moc, sice se " neznáme" prakticky vůbec, ale tvůj názor mě dost zajímal, dost si toho cením


    Citovat Původně založeno R3S Zobrazit příspěvky
    byl bych pro na servery zmíněné v žádosti
    Dík za pro

    Citovat Původně založeno Mr.Hol Zobrazit příspěvky
    Aktivita je jednoznacne velke +
    Uspesnost je na hodne vysoke urovni => +
    A to jak si chytre sundal kofiho na midu, kdyz mel wipo => +

    Konecna znamka: 3x + = PRO
    pobavil si mě

    ale dík moc za kladnej názor
    Naposledy upraveno Toy; 10-02-14 v 19:19.

  4. #34

    Odpověď: Chh

    Tiež PRO dobrá aktivita a bla, bla :)

  5. #35
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Chh

    Citovat Původně založeno Miruska. Zobrazit příspěvky
    Tiež PRO dobrá aktivita a bla, bla :)
    Děkuju ti moc, Miruš

  6. #36
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Chh

    Nerad měním názory, ale udělám výjimku. Tohle se mi nelíbí: http://csko.cz/forum/showthread.php?...ln%C3%AD/page2 Ať je to jak je to, když nesouhlasíš, mohl si napsat adminovi PM. Tohle je podpásovka, kterou bych od kolegy neočekával. I když bys měl pravdu, jsou jiné, diplomatičtější způsoby vyjádření. Eso to tam napsal dobře, kvůli hřáči, o němž nic nevíš si děláš zlou krev. Dávám tedy z původního PRO na PROTI. Opět se potvrdilo co psal charon, je těžké se v Tobě vyznat. Nevadí mi, že si vyjádřil možná i z části správný názor, ale jakým způsobem. Sorry.

  7. #37
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Re: Chh

    Citovat Původně založeno mirous Zobrazit příspěvky
    Nerad měním názory, ale udělám výjimku. Tohle se mi nelíbí: http://csko.cz/forum/showthread.php?...ln%C3%AD/page2 Ať je to jak je to, když nesouhlasíš, mohl si napsat adminovi PM. Tohle je podpásovka, kterou bych od kolegy neočekával. I když bys měl pravdu, jsou jiné, diplomatičtější způsoby vyjádření. Eso to tam napsal dobře, kvůli hřáči, o němž nic nevíš si děláš zlou krev. Dávám tedy z původního PRO na PROTI. Opět se potvrdilo co psal charon, je těžké se v Tobě vyznat. Nevadí mi, že si vyjádřil možná i z části správný názor, ale jakým způsobem. Sorry.
    ok, respektuju to, jako admin bych to spíš přes někoho postnul do Af, ale to si zase xx lidí řekně, že lžu, a že jsem si to ted vycucal z prstu . . aj tak si myslím, že ta PM by k ničemu nebyla, diskutoval jsem to s Charonem, ten s tim banem taky souhlasil a tak jsem založil toto, abych zjistil, jestli jsem jedinej, kterým to nepříjde normální , protože mi to přišlo prostě nefer, ta delka banu . . 100 lidí, 100 nazorů . . jak jsem tam psal, pár lidí ví, jak jsem to myslel, pár lidí si o tom udělá obrazek bez toho,aniž by zapřemejšlelo nad tím, jak to třebas vidím já . . eště jednou, tvůj nazor chapu, beru ho . .
    Naposledy upraveno Toy; 17-02-14 v 16:34.

  8. #38
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Chh

    Nejde o to, jak si to myslel. Věřím tomu, že si to myslel dobře. Nejsem člověk, který by chtěl spravedlnost ututlávat, naopak, snažím se být férový i v životě, ne vždy to jde, snažím se být upřímný a ne vždy je to oceněno kladně. Občas je upřímnost spíše na škodu. Vidíš, že sám jsem tam psal, že bych za to dal max. tři dny a to ještě s otazníkem. Takže co se týká tý konkrétní věci, tak s Tebou víceméně souhlasím. Pravdu mají asi obě strany, ten hráč evidentně není svatoušek. Ale jde o to, že žádáš o práva do admin teamu, navíc řekněme po ,,zvláštním" odchodu. Tvoje kvality, co se polapení cheaterů týká, jsou nepopiratelné. Z tohoto důvodu bys byl jednoznačně přínosem. Ale taky tu funguje, nebo by měla fungovat, určitá kolegialita. Stejně jako v práci nebo ve škole. Když půjdeš a na nástěnku u vchodu do firmy napíšeš ,,myslím, že Franta Opršálek špatně spočítal účetní uzávěrku, ale nikdo nepřišel, že je to špatně, tak to dávám všem na vědomí", tak asi nebudeš zrovna moc oblíbený. Jistě chápeš, co tím myslím. Je mi srdečně jedno, jestli v AT budeš nebo ne. Jako člověka Tě neznám, z forka nevím co si o Tobě mám myslet, sám sem s Tebou nikdy konflikt neměl, kvality máš a jsou tady větší lamy (lidsky). Ale mě tohle příjde prostě jako strašná podpásovka od skoro kolegy, byť mě osobně se netýká. Klidně si mohl někomu napsat, ať dá Tvůj názor do AT. Objevují se tam daleko větší pytloviny. Mohl si to poslat hromadnou PM, způsobů je celá řada a Ty si vybral, podle mě, ten nejhorší v rámci dobrých vztahů.

    E: teď jsem četl Tvou reakci v příslušném vlákně. Argumenty máš správný, nevím, jestli Ti někdo někdy napsal, že si hraješ na upřímného. Jestli ano, pak se tak trochu nedivím. Ať je to jak je to, ban by měl být kratší, ty bys to měl řešit asi lépe. Toť je můj názor :).
    Naposledy upraveno mirous; 17-02-14 v 16:47.

  9. #39
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Re: Chh

    Citovat Původně založeno mirous Zobrazit příspěvky
    Nejde o to, jak si to myslel. Věřím tomu, že si to myslel dobře. Nejsem člověk, který by chtěl spravedlnost ututlávat, naopak, snažím se být férový i v životě, ne vždy to jde, snažím se být upřímný a ne vždy je to oceněno kladně. Občas je upřímnost spíše na škodu. Vidíš, že sám jsem tam psal, že bych za to dal max. tři dny a to ještě s otazníkem. Takže co se týká tý konkrétní věci, tak s Tebou víceméně souhlasím. Pravdu mají asi obě strany, ten hráč evidentně není svatoušek. Ale jde o to, že žádáš o práva do admin teamu, navíc řekněme po ,,zvláštním" odchodu. Tvoje kvality, co se polapení cheaterů týká, jsou nepopiratelné. Z tohoto důvodu bys byl jednoznačně přínosem. Ale taky tu funguje, nebo by měla fungovat, určitá kolegialita. Stejně jako v práci nebo ve škole. Když půjdeš a na nástěnku u vchodu do firmy napíšeš ,,myslím, že Franta Opršálek špatně spočítal účetní uzávěrku, ale nikdo nepřišel, že je to špatně, tak to dávám všem na vědomí", tak asi nebudeš zrovna moc oblíbený. Jistě chápeš, co tím myslím. Je mi srdečně jedno, jestli v AT budeš nebo ne. Jako člověka Tě neznám, z forka nevím co si o Tobě mám myslet, sám sem s Tebou nikdy konflikt neměl, kvality máš a jsou tady větší lamy (lidsky). Ale mě tohle příjde prostě jako strašná podpásovka od skoro kolegy, byť mě osobně se netýká. Klidně si mohl někomu napsat, ať dá Tvůj názor do AT. Objevují se tam daleko větší pytloviny. Mohl si to poslat hromadnou PM, způsobů je celá řada a Ty si vybral, podle mě, ten nejhorší v rámci dobrých vztahů.
    Ja tě chapu, a jsem rád, že projevuješ zájem o to, si to vyříkat . . pokud to pošlu člověkovi, co tu je XX let admin, poté naborář a on řekne, že to je poprávu, ikdyž si to nemyslim, tak mi jako nejvhodnější cesta příjde to, to řešit veřejně a né to tutlat po zprávách . . jen tím jak se to proti mě otočilo mám čím dál větší pocit, že nejlepší je to, držet hubu a krok a nevyčnívat z davu, a davat všem tupě za pravdu . . jenže ja tohle nedělal, nedělám a dělat nebudu, nebudu někoho svorně virtuálně poplácávat po ramenou a dávat mu za pravdu, jen proto, že by měl byt muj kolega, když se mi něco nelíbí napišu to. Ale chapu to, někdo to bere jako podpásovku, 2. jako něco neutrálního.
    Naposledy upraveno Toy; 17-02-14 v 16:55.

  10. #40
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Odpověď: Re: Chh

    Citovat Původně založeno Toy Zobrazit příspěvky
    Ja tě chapu, a jsem rád, že projevuješ zájem o to, si to vyříkat . . pokud to pošlu člověkovi, co tu je XX let admin, poté naborář a on řekne, že to je poprávu, ikdyž si to nemyslim, tak mi jako nejvhodnější cesta příjde to, to řešit veřejně a né to tutlat po zprávách . . jen tím jak se to proti mě otočilo mám čím dál větší pocit, že nejlepší je to, držet hubu a krok a nevyčnívat z davu, a davat všem tupě za pravdu . . jenže ja tohle nedělal, nedělám a dělat nebudu, nebudu někoho svorně virtuálně poplácávat po ramenou a dávat mu za pravdu, jen proto, že by měl byt muj kolega, když se mi něco nelíbí napišu to. Ale chapu to, někdo to bere jako podpásovku, 2. jako něco neutrálního.
    Mirous ti to podává dobře, viz. třeba ten příklad s nástěnkou v práci. A ty máš pořád strach, že tu žijeme román 1984 nebo co :-). Ani jednou jsem tu neměl pocit, že bych musel držet hubu a nevyčnívat z davu, proč? Protože nemusim. Od začátku tu kecám do všeho, co se mi zlíbí. Vyříkat se tu dá všechno a když nedá, dělá si to každý po svém, dle svého svědomí. A vyšší instance zasáhnou, když někomu to svědomí sahá až moc daleko :-).
    Ta tvoje forma, zase veřejně věšet něco někam a ještě k banu, kde se objektivně nedá říct jak dlouhý by měl být.
    Já vim o co ti jde, pereš za pravdu a za rovnoprávnost s dobrým úmyslem. Ale děláš to zkrátka na místech, kde to neni třeba a ještě příšernou formou. Kdybys to vlákno založil a nazval ho "jak banovat urážky na serverech?" a zeptal se tam, jak tu ke kterým případům přistupovat, dostal bys jen odpovědi a mohl bys zabrousit i konkrétně na toho hráče. Bez kontroverze a přebytečných emocí, ale ty to místo toho nazveš "nepřijde mi to normální" :-D a pak to zní jakože ty se chceš prát a ty máš pak pocit jako žes měl zase držet hubu, atd atd. Rozuměj, že jsi to odstartoval sám a ne že se tě snaží tajná a nedotknutelná enkláva adminů umlčet.


  11. #41
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Chh

    bože můj, děláte z toho úplnou katastrofu, ale úplnou, to už abych si každý slovo 10 min rozmejšlel, než abych někam něco napsal. . . pokud by to mělo bejt hate vlákno, napíšu ho trošku jiným stylem ,ale já už se tu obhajovat nebudu . .Nebaví mě to, akorát jsem nasranej, že jste to takhle debilně vzali

  12. #42
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Odpověď: Chh

    Citovat Původně založeno Toy Zobrazit příspěvky
    bože můj, děláte z toho úplnou katastrofu, ale úplnou, to už abych si každý slovo 10 min rozmejšlel, než abych někam něco napsal. . . pokud by to mělo bejt hate vlákno, napíšu ho trošku jiným stylem ,ale já už se tu obhajovat nebudu . .Nebaví mě to, akorát jsem nasranej, že jste to takhle debilně vzali
    Moc jsem se rozepsal. Debilně jsi to podal a každý si to pak přebral po svém.
    Ani z mého příspěvku ses nepodíval na to jak jsi to začal, dál jen čumíš na to jak na to ostatní reagovali. Hawk.

    EDIT:
    Já zůstávám na svém, PRO CHH, bez AF (i když je to k ničemu o to spíš to bude dál cpát do veřejného fóra :-) )
    Naposledy upraveno dhaaqu; 17-02-14 v 18:49.


  13. #43
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Chh

    Citovat Původně založeno dhaaqu Zobrazit příspěvky
    Moc jsem se rozepsal. Debilně jsi to podal a každý si to pak přebral po svém.
    Ani z mého příspěvku ses nepodíval na to jak jsi to začal, dál jen čumíš na to jak na to ostatní reagovali. Hawk.

    EDIT:
    Já zůstávám na svém, PRO CHH, bez AF (i když je to k ničemu o to spíš to bude dál cpát do veřejného fóra :-) )
    No jestli jsem to pochopil správně, a ty to vidíš takhle, tak nechápu, proč mi dáváš pro . . je jiný se chovat jako admin a jako hrač, nemyslím to ve všem, v dost věcech se nemění nic, ale pokud bych ty práva nějákým pro mě neznámým zázrakem dostal, určitě bych se vyhejbal nějákejm hádkám, zakládání """" Hate""" vláken . . nebo něco takovýho . . ale to už jsem psal někde tady v tý žadosti . . ten poslední edit sis mohl odpustit, nebo spíš dát proti, nemyslíš ?

  14. #44

    Re: Chh

    keby si nechal prava mohol to dat do AF a bolo by, teraz v nom vidia vsetci zlosyna
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  15. #45
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Odpověď: Chh

    Citovat Původně založeno Toy Zobrazit příspěvky
    No jestli jsem to pochopil správně, a ty to vidíš takhle, tak nechápu, proč mi dáváš pro . . je jiný se chovat jako admin a jako hrač, nemyslím to ve všem, v dost věcech se nemění nic, ale pokud bych ty práva nějákým pro mě neznámým zázrakem dostal, určitě bych se vyhejbal nějákejm hádkám, zakládání """" Hate""" vláken . . nebo něco takovýho . . ale to už jsem psal někde tady v tý žadosti . . ten poslední edit sis mohl odpustit, nebo spíš dát proti, nemyslíš ?
    Kdyby celé tvoje vzdání se práv nezačalo veřejným vláknem o adminech (byl jsi admin, ne hráč) a teď jsi při žádosti o práva nezaložil vlákno podobné, ani by mě nenapadlo to napsat. Nejsem proti tomu abys ty práva měl, šlo ti to s nima dobře. Dal bych si 10 hlubokých nádechů než napíšeš něco na fórum a nemáme se o čem handrkovat :-).
    Ano psal jsi, že fórum už tě nezajímá a hele co tu řešíme. Btw. máš pravdu, že to vlákno co jsi založil tu už řešíme přespříliš, nešlo o nic, ale v tvé situaci ti musí být jasné, že se bude omílat každý náznak...
    A nemusíš se teď cítit v defenzívě, když se podíváš co si celou dobu píšeme, jde jen o dialog za kterého si pro sebe uděláš nějaký závěr, nemusíš mi nic obhajovat ani vysvětlovat.
    Ve zkratce říkám: "Jsem pro práva, nevím co s tebou na fóru." :-)
    Naposledy upraveno dhaaqu; 17-02-14 v 20:46.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •